Prikazani rezultati 1 do 7 od 7
  1. #1
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto Tiger odvisnik od sexa (deklet na klic)

    http://www.24ur.com/ekskluziv/tuja-s...l-vonnovo.html

    Kaj mislite o tej zgodbi? Jaz ga v bistvu kar razumem,le kako boš ob vsem tem denarju zadržal samo pri eni
    Me je pa nasmejal eden izmed spodnjih komentarjev : "Pa fant je eden izmed največjih mojstrov za zadevanje lukenj. "

  2. #2

    Privzeto

    Tip se obnaša kot vsak zrel in zdrav moški. Problem pa je, ker živimo v družbi, ki ne priznava samo sebe in misli, da naši curaki niso taki kakršni so, da ob desetih zvečer 1-2x mesečno nategnemo svojo doživljensko družico in, da nehamo misliti na fuk, ko naredimo otroke. Še papež se bolj spozna na curake kot družba...

  3. #3

    Privzeto

    TA človel še vsrednjih letih ni, pa je že čustvena razvalina življenja! PA saj menda nismo "majmuni" ali zajci! Dopuščam pa možnost, da je veliko petelinov. Kure jih rade skubijo. Biti ponosen na proiskumiteto je mspešno, a je kdo ponosen, če ga daje mogoče?

  4. #4

    Privzeto

    mah... tip je v bistvu isti kurac kot smo mi tukaj. razlika je samo v geografiji, estetiki in seveda ceni. za nivo storitve pa...na žalost ni član foruma. 15000 na noč je malce drag špas, tako da, dear Tiger, if you are reading this post please share your impressions with us

  5. #5
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    TA človel še vsrednjih letih ni, pa je že čustvena razvalina življenja!
    Če je tako kot praviš,potem je 99,9% članov tega foruma čustvenih razvalin življenja...

  6. #6

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by matjaaz Poglej objavo
    Če je tako kot praviš,potem je 99,9% članov tega foruma čustvenih razvalin življenja...
    ma..ni tako. Pavle izhaja iz sebe. nekaj se mu je v življenju zgodilo in zdaj travmira in zliva gnojnico po vseh na forumu. če bi lahko definiral njegovo pisanje kot plemenita dejanja, potem bi ga primerjal z Don Kihotom. pa mu manjka sancho---

  7. #7

    Privzeto

    jaz sem tud čustvena razvalina,.....sam da je razlog za kavsat....hehe.....sex me pozdravi za dve ure hehe

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)