Prikazani rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Novosti

  1. #1

    Privzeto Novosti

    Predstavlja se maserka Longa.

    Manuela je posodobila svojo fotogalerijo.

  2. #2

    Privzeto Bravo !

    Dve leti sem član tega foruma in štirikrat je ta deklica, v tem času, posodobila galerijo. Čestitke za poslovnost.
    Škoda le, da tega ne počnejo vse ponudnice. Posebno me motijo, motne slike, posnete s telefonom. Kot, da se ne zavedajo, da mi kopujemo, kar one prodajajo in dobra reklama.... Včasih imam občutek, da jim ni mar, kaj si mislimo o njih in ne cenijo nas in našega denarja. Upam, da se motim.
    Naša Manuelca se kaže v drugi luči.
    Seveda je tudi nekaj izjem, ki se jim opravičujem.
    Tudi nekaj deklet, ki jih ni več na forumu, ali so se pred kratkim vrnile, je znalo" zažigati" s svojimi slikami. Velikokrat sem z veseljem, sedel pred računalnikom in si krajšal čas, z ogledovanjem njihovih profilov. To se sedaj, zgodi vedno redkeje. Mogoče pa je napaka pri meni in sem samo naveličan. Bom poskušal najti odgovor.
    Vesel sem, da so me na začetku, pritegnile Manueline slike, saj sem zaradi tega postal njen redni gost. O njeni ponudbi pa ne bom izgubljal besed, saj je že vse, večkrat povedano.
    Lahko noč vsem in hvala, da ste me s svojimi prispevki , pripravili do tega, da sem prestopil njen prag.
    Marjan

  3. #3
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    206
    +/-
    +8 /  -16

    Privzeto

    Jp, Manuelca vedno znova zna presenetiti s svojimi krasnimi fotkami, ki ne potrebujejo
    nobenega photoshopa.
    Lahko bi se marsikatera lahko zgledovala po njej, ne pa da neko meglo dajejo gor.

  4. #4
    Datum prijave
    Dec 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    34
    +/-
    +0 /  -2

    Privzeto

    hja no,z tako čudovito ritko,pa res ne potrebuje photoshopa,...le koliko jih ima vsaj približno podobno???

  5. #5
    Datum prijave
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Objave
    67
    +/-
    +51 /  -1

    Privzeto



    Vsekakor pohvale za odlično predstavitev z slikami. Upam lahko samo da bo to postala nova stalnica pri naših ponudnicah...

    Glede MAnuelce se mi pa malo hlipa, da jo še nisem obiskal.
    Edina škoda je da ne dovoli da se obdela to sexy, rito!

    lp

  6. #6
    Datum prijave
    Aug 2006
    Objave
    160
    +/-
    +108 /  -28

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by abraham Poglej objavo
    ... Posebno me motijo, motne slike, posnete s telefonom. Kot, da se ne zavedajo, da mi kopujemo, kar one prodajajo in dobra reklama.... Včasih imam občutek, da jim ni mar, kaj si mislimo o njih in ne cenijo nas in našega denarja. ...
    Nekatere ponudnice so žal v resnici takšne, da je tudi motna fotografija boljša od resnične podobe.

    Manuela je pa res enkratna. POtrjujem vse pohvale.

  7. #7

    Privzeto

    Ja, Manuela bi morala biti za zgled ostalim. Predlagam, da ocenjujemo še slike, da bi lahko izboljšali tovrstno predstavitev.

  8. #8

    Privzeto

    Meni tokratna serija fotografij ne sede najbolj. Se mi zdi, da ji delajo krivico

  9. #9

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by levcek Poglej objavo
    Meni tokratna serija fotografij ne sede najbolj. Se mi zdi, da ji delajo krivico
    Bolje da delajo krivico njej kot pa nam :P

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)