Prikazani rezultati 1 do 13 od 13

Tema: izsiljevanje

  1. #1
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia, NM
    Objave
    763
    +/-
    +267 /  -61

  2. #2

    Privzeto ..

    Ko bereš pa komentarje pod člankom se zaveš s kakšnimi opranomožganci si deliš državo.

  3. #3

    Privzeto

    Ti komentarji so res tapravi. Kot bi bili sami nevrotiki registrirani za komentiranje ...

    Jaz raje komentiram tukaj
    - Kako hudiča navlečeš "več deset" žensk na tako foro? Vsi, ki smo to že poskušali, vemo, da imaš srečo, če se vsake toliko kakšna prilepi ...
    - Če jim je to uspelo, bi morala bit že to nagrada za trud, fantje ne znajo uživat
    - Od diskretne prodaje filmčkov (tudi z zakritimi identitetami "žrtev") bi lahko bolj varno zaslužili. Jaz priznam, da bi plačal nekaj malega za vse te posnetke Slovenk, ki ga fašejo

  4. #4
    Datum prijave
    Aug 2006
    Objave
    160
    +/-
    +108 /  -28

    Privzeto

    Tudi jaz se čudim domnevnemu velikemu odzivu, saj vem, kako težko je preko forumov, Ona-On in podobnih portalov navezati kakršen koli stik. Da bi pa enostavno dal oglas in bi se kar same javljale, in to stare 25 let, poročene, bogate, ...
    Malce sumljivo mi je vse skupaj. A kdo ve, kaj več o tej strani?

  5. #5

    Privzeto

    Nekatere trditve so res hecne. Ne vem zakaj potem plačujemo za seks, če lahko objaviš oglas in se ženske kar lepijo nate .
    Nekaj puhoglavk so namamli, mediji pa bodo iz tega naredili nekaj deset.

  6. #6
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by cptnemo Poglej objavo
    .....Jaz priznam, da bi plačal nekaj malega za vse te posnetke Slovenk, ki ga fašejo
    Hmnja....že mogoče. Samo, kako bi se pa tebi zdelo, če bi se ti osebno kdaj znašel na kakšni tubi, potem ko ne bi hotel plačati zahtevanih nekaj tisoč €?
    Moramo se zavedati, da če tovrstna snemanja postanejo vsakdanja praksa, lahko to postane dvorezen meč in tudi kdo od nas lahko postane žrtev.
    Kaj kmalu bi se lahko ženske oziroma njihovi zvodniki tudi spomnili kaj takšnega in potem nam res kaj drugega ne kaže, kot da zaključimo s tovrstno rekreacijo.

    Tako da.... je kar dobro, da se tovrstni poskusi izsiljevanja zatrejo že v kali.

    To, da so iskali ženske, ki so jim plačevale za seks, se mi ne zdi nič kaj takega. Vse ostalo je pa kriminalno dejanje.
    Ne vem koliko je resnice v tem načrtovanju umora. Ampak, če je to res, potem pa drugam kot za zapahe res ne sodijo.

  7. #7
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    395
    +/-
    +144 /  -19

    Privzeto

    Tudi če niso načrtovali umora, si zasluži vsak, ki neupravičeno snema in slika, kazen. Tako pravi tudi kazenski zakonik.

    Se popolnoma strinjam, da nam lahko katera izmed deklin konkretno zajebe življenje, če se odloči za izsiljevanje. Je kar sranje to, pa četudi bi morebiti šlo samo za eno žensko, ki jo je ta združba dobila. Če so to res počeli, si zaslužijo, da se jih ustavi. Dvomim, da si kateri izmed nas želi, da mu to naredijo.

    Pa še črka zakona (če pravosodni organi delajo, kot je treba - kar je pa že druga pesem).
    149. člen
    Kdor neupravičeno slikovno snema ali naredi slikovni posnetek drugega ali njegovih prostorov brez njegove privolitve in pri tem občutno poseže v njegovo zasebnost, ali kdor takšno snemanje neposredno prenaša tretji osebi ali ji takšen posnetek prikazuje ali ji kako drugače omogoči, da se z njim neposredno seznani, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.

  8. #8
    Datum prijave
    Aug 2006
    Objave
    160
    +/-
    +108 /  -28

    Privzeto

    No, osnovna previdnost veleva, da dekletom, ki jih obiskujeo, ne povemo pravih imen in kontaktnih podatkov. Tudi ločen telefon oziroma številka je nekaj običajnega. Tudi če dekle samo ne namerava ničesah slabega, je zelo verjetno povezana s kakšnimi čudnimi tipi, ki jih kaj hitro lahko pade na pamet kaj podobnega.

  9. #9
    Datum prijave
    Feb 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    33
    +/-
    +12 /  -3

    Privzeto

    Posebaj poročeni, ki uporabljajo storitve s tega portala so zanimive tarčr. Čisto je možno, da se kaka budala spomni služit denar na ta račun. ponavadi je vse dobro organizirano in tui lahko hitr zajebejo življenje. Jaz se nebi nikoli pustil izsiljevati ker je to igra brez meja. Prvič plačaš 1000, drug mesec 2000 na koncu hočejo 10 000 evro. Za ta denat je lažje prepričat žensko, da je to vse fotomontaža. Sestaviš zgodbico, da je ve tem multimedijskem svetu to čisto enostavno narediti in da se ti na tak način maščujejo...

  10. #10

    Privzeto

    S tem člankom (ali pa s policaji) neki nebo v redu. Konglomerat moških ponuja fuk brezplačno, ampak sem 100%, da noben od teh ne pride na svoj račun. Sploh pa, da bi kaka ženska plačala za sex...?!? Pa še to prek spleta... Dej, dej... Sveže pečena novinarska raca. Pri nas ni novic, da bi prehranile novinarje, zato pa delajo pravljice o Janku in Metki.

  11. #11
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    3.028
    +/-
    +861 /  -1050

    Privzeto

    Bo kar res, je bilo danes napisano zopet v Delu, kako so jih policaji polovili.

  12. #12

    Privzeto

    Sem poročen.
    Nikoli ne kličem s svojega mobitela, če plačam toliko denarja za fuk, kupim še kartico za 5€, ki jo potem vržem stran.
    Nikoli se ne pripeljem z avtom toliko blizu, da me lahko vidijo.
    Če ima pička vklopljen laptop, in še obrnjenega proti postelji, jo prosim, da ga zapre.
    Pa še nekaj je preventivnih stvari....
    Previdnost je mati modrosti.

  13. #13

    Privzeto

    Fantje izsiljevat se ne pustit. Mene je enkrat ena vezana poskusla malce olajšat za nekaj stotakov pa sem zadevo elegantno rešil. Če ne gre pogovor pa pride na vrsto druga taktika (seveda brez nasilja lepo prosim!), dovolj pomenljiva, da je gospa razumela, da iz te moke ne bo kruha. Tudi takšnim drkačem kot so ti v članku se ne pustit. Tudi za njih obstaja način, da prenehajo.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)