Prikazani rezultati 1 do 18 od 18

Tema: Chanel

  1. #1

    Privzeto Chanel

    Predstavlja se Chanel.

  2. #2

    Privzeto

    Za doseganje take cene bo potrebno še kaj več kot samo lepota. Vrhunska masaža ne presega 100 EUR. Trenutno pa s klasično ponudbo sexa redke na slovenski sceni dosegajo 150.

  3. #3

    Privzeto

    Zdej nas imajo pa punce res za bedake...Pa kakšnih 150 evrov za erotično masažo???? Punce a ste normalne????????????????

  4. #4

    Privzeto

    ojla

    Ko sem samo prebral ime Chanel sem si rekel ta mora biti pa draga in prav to se je iskazalo.Res so mal popizdile s temi cenami,pa za slike nebi dal roko v ogenj

    lp

  5. #5
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Za 150 evrov bi morala imeti točno tako ponudbo kot Anita ali Amanda,potem bi jo (mogoče) obiskal.

  6. #6

    Privzeto

    Pa še body to body nima...

  7. #7
    Datum prijave
    Dec 2010
    Lokacija
    maribor
    Objave
    153
    +/-
    +28 /  -20

    Privzeto

    pač ne bo imela prometa pa bo mogla ceno spustit ali pa se bo našel kakšen pepček-tepček ki bo dal toliko šuldou. Jaz jo bi pošteno z koprivami po tamali našeškal pol pa bi vidla kako se dela masaža zastojn

    lp

  8. #8

    Privzeto

    Je pa še vedno nekaj dobrega v teh cenah... Vedno se od vsega srca nasmejim

  9. #9

    Privzeto

    Zanimivo da je njena telefonska skoraj identična Tarini.Zgolj slučaj....

  10. #10
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1
    +/-
    +1 /  -0

    Privzeto

    Živjo,
    Prvič bom pisal zato, čeprav že dolgo spremljam tale forum, me prosim ne ''spluvajte'', he he,..čeprav tale cena mi je pa dala zagon da nekaj napišem, ....ker sem ekonomist po srcu in profesiji, je lahko tale poskus s tole ceno tudi raziskava trga, kjer neko dekle samo čekira koliko, do kje so meje, ker saj vemo, osel gre enkrat na led, če je pa teh osličkov kar nekaj, se pa tudi nekaj nabere, sicer to ni dolgoročna naložba, je pa..... no to je bilo le moje skromno mnenje.
    Lep pozdrav in obilo užitkov, tam kjer je mal bolj ugodna cena!!

  11. #11
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Zanimivo razmišljanje. Ja, lahko, da je tudi to.

  12. #12

    Privzeto

    ja glej je pa res mal zuviel!?jaz grem rajs 2x na masazico k Moni pa mi se za dva piwa ostane!bom rekel imam,ampak tolk pa res ne dam za tolk neejev! Dam pa za piwo tistemu ki bo sel prvi pa mal porocal

  13. #13
    Datum prijave
    Mar 2009
    Lokacija
    In dream place
    Objave
    44
    +/-
    +0 /  -2

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Freediving Poglej objavo
    Živjo,
    Prvič bom pisal zato, čeprav že dolgo spremljam tale forum, me prosim ne ''spluvajte'', he he,..čeprav tale cena mi je pa dala zagon da nekaj napišem, ....ker sem ekonomist po srcu in profesiji, je lahko tale poskus s tole ceno tudi raziskava trga, kjer neko dekle samo čekira koliko, do kje so meje, ker saj vemo, osel gre enkrat na led, če je pa teh osličkov kar nekaj, se pa tudi nekaj nabere, sicer to ni dolgoročna naložba, je pa..... no to je bilo le moje skromno mnenje.
    Lep pozdrav in obilo užitkov, tam kjer je mal bolj ugodna cena!!
    se podpišem pod tole analizo trga.
    sicer pa tako kot je storitev in lepota subjektivno relativna je temu tudi cena objektivno abstraktna

  14. #14

    Privzeto

    Morda bi bila raziskava trga, če bi bile fotke take, da bo človek še nekako rekel, da cena odgovarja ponudbi. Ampak take 2 fotke preskočiš že pri nižji ceni.

  15. #15

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by chivas Poglej objavo
    ja glej je pa res mal zuviel!?jaz grem rajs 2x na masazico k Moni pa mi se za dva piwa ostane!bom rekel imam,ampak tolk pa res ne dam za tolk neejev! Dam pa za piwo tistemu ki bo sel prvi pa mal porocal
    Nekdo bo pač moral žrtvovat 150 eur in ugotovit ali je punca res vredna toliko denarja. Chivas prišparaj za pivo, če ne bo drugega, grem konec tedna jaz

  16. #16

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Freediving Poglej objavo
    Živjo,
    Prvič bom pisal zato, čeprav že dolgo spremljam tale forum, me prosim ne ''spluvajte'', he he,..čeprav tale cena mi je pa dala zagon da nekaj napišem, ....ker sem ekonomist po srcu in profesiji, je lahko tale poskus s tole ceno tudi raziskava trga, kjer neko dekle samo čekira koliko, do kje so meje, ker saj vemo, osel gre enkrat na led, če je pa teh osličkov kar nekaj, se pa tudi nekaj nabere, sicer to ni dolgoročna naložba, je pa..... no to je bilo le moje skromno mnenje.
    Lep pozdrav in obilo užitkov, tam kjer je mal bolj ugodna cena!!
    Bi se temu lahko reklo tudi poskusno sondiranje tal. Mogoče pa na kakšen diamantek nabaše. Mogoče je pa takšnih diamantkov več. Pri meni ne bo zaslužka. NO GO! Verjamem pa da bo imela prometa za nekaj tednov. Saj verjamem da tisti ta pravi sugar dadyji ne pišejo po forumih.

  17. #17

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mr.tangomango Poglej objavo
    Morda bi bila raziskava trga, če bi bile fotke take, da bo človek še nekako rekel, da cena odgovarja ponudbi. Ampak take 2 fotke preskočiš že pri nižji ceni.
    Zelo dobro je tole naštudirala punca. Se vidi tudi po tem, da sta tisti dve fotki, ki sta namenjeni donatorjem precej bolj jebozovni.

    Pa še to razmišljanje - glede na to kako je (ne)zakrit obraz na fotkah, mi pride na misel podobna štorija, kot pred dnevi z eno drugo maserko
    Zadnjič popravljal: mcmac; 25.02.2011 ob 14:22.
    '
    Rdžavom kurcu svaka dlaka ...

  18. #18
    Datum prijave
    Nov 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    565
    +/-
    +171 /  -50

    Privzeto

    No glede na to da so bile do zdaj same graje...bom pa še jaz dodal moje mišljenje...punca izgleda fantastično(če so to res njene slike)vsaj za moj okus...če gremo še naprej...če bi v opisu storitev padel še en da(se pravi sex)mislim da bi bila ena najbolj zasedenih punc tu gor.
    Mi pa nekaj ne gre u glavo..če je na slikah res ona bi si zlahka našla ene dva strička ki bi jo obilno nagradila za njeno družbo...tako da ima mogoče Freediving celo prav..mogoče gre vse skup za raziskavo trga za pripravo ponudbe za kako podobno punco ki šele prihaja(no če bo taka kot je ta na slikah in z omenjenim DA več..upam da je moje razmišljanje pravilno)..bomo videli a ne..

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)