Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Prikazani rezultati 1 do 20 od 22

Tema: Stella

  1. #1

    Privzeto Stella

    Predstavlja se Stella.

  2. #2

    Privzeto

    Če ima pa tale tank 170 cm in 60 kg,potem pa ....

  3. #3

    Privzeto

    Ojoj, in to dobiš za 70 evrov...

  4. #4

    Privzeto

    Mislim,da je tale cena totalno neprimerna-realna bi bila 50€-če je komu všeč njej stas-zato pa cenim in spoštujem punce,ki dajo realno ceno za svojo postavo-naprimer Natasha-čeprav je pomembna tudi storitev,pa mora biti tudi izgled-če že ravno plačujemo žensko družbo...pa ne kritiziram ampak bodimo malce bolj realni...

  5. #5

    Privzeto

    Verjetno je 160 cm in 70 kg... o ceni pa raje nič...ccc !

  6. #6

    Privzeto

    Pač bolj socialni del celotne plačljive lestvice. Mere pa seveda niso realne...

  7. #7
    Datum prijave
    Mar 2008
    Lokacija
    celje
    Objave
    581
    +/-
    +712 /  -54

    Privzeto

    tale se pa verjetno zajebava, 70 oz 125 ojrov je pa res mal prehuda, glede na njen izgled. sem v življenju tlačil že, recimo .... manj privlačne, sam tiste so ble zastonj. punca če boš brala tale post postavi realno ceno max 40 oz 70. sorry takšnen je lajf.

  8. #8

    Privzeto

    če se mene vpraša, bi morali počasi začeti razmišljati o določenih kriterijih objave na tem spletu. mislim, da je res brez veze, da zdaj že vsaka baba, ki misli, da je lahko kurba, smeti tule gor

  9. #9
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Dejstvo je da so nekatere popolnoma izgubile stik z realnostjo s temi cenami! Ko sem videl njene slike,mi je postalo kar slabo!
    Punca,poglej svoje slike še enkrat in nas nehaj nategovat z merami 170/60,ker vsi vemo da to daleeeč od resnice.Realna kombinacija je tam nekje 170/80...
    Popravi podatke,sicer te pridemo stehat
    Kot je rekel tisti pred mano: sory,takšen je lajf,tvoja realna cena je 40 eurov.

  10. #10
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    112
    +/-
    +21 /  -0

    Privzeto

    No ja mogoče je pa z njo seks fenomenalen neponovljiv ali pa kakšna druga ekstra reč . Vse ima svojo ceno in za vsako stvar se najde kupec. Heh.

  11. #11
    Datum prijave
    May 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    2
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    No ja..., vsake oči imajo svojega malerja. Kakšni pač tudi na takele nesrečnice tripajop... No jaz mislim, da bi naredil obhod tudi, če bi ona meni ponudila teh 125,-.....

  12. #12
    Datum prijave
    Feb 2008
    Objave
    559
    +/-
    +552 /  -451

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by MarkoG Poglej objavo
    No ja mogoče je pa z njo seks fenomenalen neponovljiv ali pa kakšna druga ekstra reč . Vse ima svojo ceno in za vsako stvar se najde kupec. Heh.
    Ej,MarkoG ne seri s takšnimi izjavami! Saj se tudi z Zastavo, ali kako se že sedaj imenujejo ti polizdelki, pelješ pa vendar ne dosegajo takšnih cen kot kakšen renomiran proizvajalec.
    Res se strinjam, kar sem tudi že napisal, da je treba uvesti neke standarde, ki morajo biti doseženi, da se ponudnica pojavi na tem forumu.
    Ta je pa taka, da bi jo,če bi me ogovorila poslal nekam.
    Če plačam hočem najboljše, ne pa da bi se onegavil s takšnim tankom, saj bi me še povalala s svojimi 80+kg!

    Očitno so se pričele norčevat iz tega foruma in nas, danes se je pojavila še ena teta ki precej klavrni izgleda in ima zopet več ne-jev kot da-jev,cena pa seveda daleč nad svojim izgledom.

    Šefe daj se nas usmili in napravi red!

    lp,J

  13. #13

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by alexius2 Poglej objavo
    če se mene vpraša, bi morali počasi začeti razmišljati o določenih kriterijih objave na tem spletu. mislim, da je res brez veze, da zdaj že vsaka baba, ki misli, da je lahko kurba, smeti tule gor
    Vsake oči imajo svojega malarja. Jaz osebno nimam nič proti temu da se objavi čim več ponudbe. Pač pogledaš kaj je novega, če ti ni všeč pač odklikaš naprej. Se mi pa vseeno zdi bolje da se pojavijo tu da se izmenja mnenja kot pa da greš na lepe oči (beri kr neki slike) k eni iz Salomonca.

    Čese že gremo postavljati neke standarde bi bolj zagovarjal kvaliteto slik. Ne pričakujem slik kvalitete Playboy ampak vsaj da se vse realno vidi in lahko predhodno oceniš ali je to to kar hočeš.

  14. #14
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by janeyp Poglej objavo
    Res se strinjam, kar sem tudi že napisal, da je treba uvesti neke standarde, ki morajo biti doseženi, da se ponudnica pojavi na tem forumu.
    Kako boš pa uvedel standarde? Po mojem je vse samo ponudba/povpraševanje! Ona je nastavila zeloo previsoko ceno,ampak verjemi,da če bi napisala da dela oralo za 10 eurov,bi imela veliko posla

  15. #15

    Privzeto

    Me ne pritegne... gremo dalje...

  16. #16
    Datum prijave
    Dec 2006
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    430
    +/-
    +86 /  -9

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by alexius2 Poglej objavo
    če se mene vpraša, bi morali počasi začeti razmišljati o določenih kriterijih objave na tem spletu. mislim, da je res brez veze, da zdaj že vsaka baba, ki misli, da je lahko kurba, smeti tule gor
    Oprosti, meni se zdi tale komentar žaljiv in neumesten - tako do uporabnikov foruma kot do žensk nasplošno. Najprej bi se bilo za zahvalit uraviteljem foruma, da ga furajo, pa tudi dekletom, da nas toliko cenijo in objavljajo (kolikor toliko) realne fotografije. Kje si imel tako možnost pri nas par let nazaj? Selekcijo pa lahko na podlagi omenjenih dveh parametrov delamo samo mi s svojo denarnico!

  17. #17

    Privzeto

    Pridružujem se vsem prejšnjim komentarjem. S takimi slikicami in tako ponudbo, na taki lokaciji postaviti tako ceno, se mi zdi popolnoma odtrgano. Bo pa čas pokazal, ali bo deklica imela pri tej ceni, kaj strank.

  18. #18

    Privzeto

    Se popolnoma strinjam z splošnim mnenjemo izgledu in ceni, ampak bi dodal še to, kot je že alexius omenil, pred leti smo imeli kriterij, pravzaprav, če se pravilno spominjam je moralo potrdit vsaj par članov dekle preden jo je ravnatelj dal na spisek, sedaj pa je spisek že skoraj nepregledno dolg. Mislim, da bi bilo potrebno spet razmišljati o nečem podobnem, pa brez zamere.
    Lep pozdrav Sojebači

  19. #19
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    395
    +/-
    +144 /  -19

    Privzeto

    Ko jih je premalo, ni v redu, ko jih je preveč, ni v redu. Še dobro, da moderatorju foruma ne pade mrak na oči in kar preneha z delom.

    Naj objavljajo, saj se potem itak mi odločamo, kaj bomo naredili. Tako pa tudi one pogledajo naše mnenje in morda da kateri kaj misliti.

    Se strinjam, da je zelo draga, če jo primerjam z dekleti čez mejo za isto ceno. Zato me ne bo videla in konec. Me pa veseli, da sem jo tukaj videl in da nisem šel na blef k njej preko kakega oglasnika. Za to gre pa vsa zahvala temu forumu.

  20. #20
    Datum prijave
    Nov 2010
    Objave
    11
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    Fantje, če boste kdaj obiskali London si tam privoščite dekle na klic.Ni dražje je pa nepremerljivo boljše.Dekleta so dobesedno top modeli, da ne govorim o njihovi prijaznosti in pa storitvi.Sprašujem se kako lahko pri nas postavijo ceno 60-70 eu in pridem do odgovora niso one nore NORI SMO MI, KI JIH OBISKUJEMO.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)