Prikazani rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Leylan

  1. #1

    Privzeto Leylan

    Predstavlja se Leylan.

  2. #2

    Privzeto

    Morda bi bilo bolje, kot "predstavlja se" napisati ponovno je z nami

  3. #3

    Privzeto

    Hahahahaha, poljubljanje ima NE,ceno za poljubljanje pa 20€,res dobra ponudba,že kličem.

    Jabolko,katera je bla to prej?

  4. #4
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Pa te fore mi grejo na živce...20 eurov doplačila za oralo brez!? Enkrat sem eno mal provociral po obisku,zakaj računa "oralo brez" dodatno,ker če se boji da se bo tako okužila,naj jo sploh ne prakticira...pa je rekla,da ni fora v tem,ampak da so ji to pač svetovale ostale punce,da tipi so pa itak neumni in to plačujejo...
    Namenoma (!!) nikoli ne doplačam za oralo brez! Pa nej ga vleče čez kondom,če hoče...
    Btw...in kolk časa je Lelyan že stara 19 let?

  5. #5
    Datum prijave
    Apr 2007
    Lokacija
    United Kingdom
    Objave
    231
    +/-
    +124 /  -12

    Privzeto

    bravo matjaaz, jest kakšne tudi že nisem obiskal zaradi takšnega vlečenja iz denarnice, mislm, za 80e dobiš že kakšno lepotičko če se zapelješ v laufhaus, je pa res da tudi tam velja industrija in doplačila

    tale je oglaševala v SO nekaj časa z kristino (lano?) na isti lokaciji, sem se takrat že menil z njo, potem pa mi je rekla pred vrati da je ni več in mi nastavila kot sem potem ugotovil saro b in v sili hudič muhe j...

    če ima kdo izkušnjo z njo bomo forumaši veseli poročila, fotke so kul, da ni to morda mala nina ki je delala z lano & co?

  6. #6

    Privzeto

    No, treba je mal pogledat,pa se use najde. Je že bla tuki na listi deklet,drugač pa je ona že neki cajta v salomoncu pod Rdečelaska.

  7. #7

    Privzeto

    Leylan je kr precej "bajsika", kolena ima potolčena - nasploh neurejena... pač nima nobene finese

  8. #8

    Privzeto

    Pa saj ta marketing in oglašanja, ki se ga lotevajo punce, ni popolnoma nič drugačen, kot je tisti, katerega predmet so razne magneto, bio homeo itd. terapije in podobmo, iskanej čaker, izdelava aure, dormeo modroci, magneti v kovtrih lai kaj podobnega. Očitno trg obstaja in dokler bo tako, pač bo, prostitucaji ni pšopolnoma nič drugačna, boljša, slabša, večji ali manjši nateg. Vsakdo si alhko namesto ene puvce kupi piskler na sedem plasti, bioenergetski napitek, konzervo za rast mišic, videoigrico ali tajsko masažo, terapijo s kamni ali karkoli pač! Ali pa da za eno mašo ali dve!?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)