Prikazani rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Viki

  1. #1

    Privzeto Viki

    Predstavlja se Viki.

  2. #2
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    648
    +/-
    +199 /  -59

    Privzeto

    samo, če ima pa tale niki 19 let, sem jaz James Bond se vidi po telesu, še bolj pa pr joškah, ker 19 letnice nimajo tut ne prbližno takšne mah, brez veze...

  3. #3

    Privzeto

    seveda je 19 z leve in še z desne enkrat )

  4. #4

    Privzeto

    Lep pozdrav!
    Bom pa jaz napisal en lep komentar za Viki.
    Včeraj sem poklical na znano številko in se dogovoril z gospo, da bi se rad srečal z eno od žensk. Odgovorila je, da naj samo povem uro in bo ona uredila. Nisva se dogovorila za nobeno punco, ampak je samo povedala kam moram iti in to je to. Ko sem bil na lokaciji, jo pokličem, mi odpre in me napoti v nadstropje. Ko sem prišel do vrat, so mi odprle 3 lepe gospodične. Lepo so se mi predstavile, malo vprašam za ceno (govorijo samo nemško, ampak na začetku pa se znajo vse zmenit s tabo po slovensko). Pove da je cena 50€ in lepo tudi plačam. Ena od njih me vpraša katero bi vzel in ko sem malo pogledal njihova telesa in obrazke, me je najbolj prepričala Viki. Preko slik mi je Kyra delovala bolj suhcano, ampak v živo pa res ni takšna. Ok, Viki se mi lepo zasmeje in me lepo napotijo v sobo, medtem pa se je Viki še stuširala. Ko sem čakal na Viki, sta se mi pridružili v sobo še drugi dve punci in me kar naenkrat lepo zajahali. Nisem vedel da je to tudi v ceni, ampak predigro so začele zelo dobro (ena me je zajahala, z drugo sem se poljubljal, potem pa sta zamenjali). Izgleda da sem jim bil malo všeč, ker sta mi ga že kar dobro zdrkali in se začele drgniti ob njega. Ko je prišla Viki, niso hotele stran ampak so kar vztrajale Potem jih je Viki kar nekako prepodila in v sobici sva ostala sama. Na videz deluje malo sramežljiva in je tudi res. Drugače mogoče malo bolj temne kože, postavica lepa z malo več kilogramčki, obrazek za moje pojme lep. Ker je oralo že opravila v družbi ga je naskočila in se tudi ona začela poljubljati. 5 min sva se sigurno samo poljubljala (moj k.... je pa čakal v njeni muci ). Ker mi je bila res všeč sem hitro končal in na koncu lepo vzela dol kondomček in potem še malo poljubljanja. Na koncu sva se lepo pozdravila in sem lepo odšel proti domu. Edina slava stran je mogoče neznanje slo. jezika, ampak se vse poravna VIKI! Še pridem

  5. #5

    Privzeto

    pa če mi podarite brezplačno karto, bom seveda šel in tudi lepo poročal

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)