Prikazani rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Hanna

  1. #1

    Privzeto Hanna

    Predstavlja se Hanna.

  2. #2
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    395
    +/-
    +144 /  -19

    Privzeto

    Jebemu mast, zdaj so začele računati na kile.

  3. #3

    Privzeto

    Sam res čisto so popizdile s temi cenami

  4. #4

    Privzeto

    Kmalu boste pri tistem, kot sem bil jaz. Kar sem dobil se mi je zazdelo predrago in sem si zrihtal zastojnsko ljubico.

  5. #5

    Privzeto

    Jst postim že kakšne 3 mesece,ker se mi zdijo nerealne cene pa še vse imajo iste cene(močnejše,starejše,mlajše,itd...).Sem si najdu ene par ljubic in mi prav nič ne manjka...ko pa bojo tele naše deklice spustile cene se pa vrnem in si kakšno privoščim

  6. #6
    Datum prijave
    Nov 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    565
    +/-
    +171 /  -50

    Privzeto

    pa dobr..kje najdete tolk teh vaših zastonjskih ljubic...

  7. #7

    Privzeto

    Seveda jih najdemo, ampak nas seveda ne pride nič ceneje, pa še bolj komplicirano je vse skupaj... Zato seveda prostituciaj obstaja, sicer bi za obrt izumrla, kot so kakšne druge...

  8. #8
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    Seveda jih najdemo, ampak nas seveda ne pride nič ceneje, pa še bolj komplicirano je vse skupaj... Zato seveda prostituciaj obstaja, sicer bi za obrt izumrla, kot so kakšne druge...
    Mene pa pride. Ceneje mislim. Saj stroški seveda so, ampak približno za pol manjši. Je pač treba izbrskati tapravo. In to traja. Pri meni konkretno je trajalo tri leta. Zaenkrat situacija kaže, da mi je sekira padla v med. Včasih je bilo ceneje in manj problemov, če si enostavno poklical, plačal in opravil svoje. Pri današnjih cenah in odnosu do strank je pa smiselno vreči na tehtnico kaj se bolj splača. Mogoče bom drugače mislil, če se bodo stvari zalomile, ampak zaenkrat.....
    Zdaj pa k Hanni:
    Pri 21 tih, kolikor trdi, da jih ima, je odločno premočna za moj okus. Hudiča, malo je pa treba skrbeti za svoje telo. "Moja" jih ima že blizu 40, telešček pa takšen, da bi ji ga lahko zavidala marsikatera 25 - letnica.
    Dobro, nekateri imajo rajši močnejše.....okusi so različni, meni pač nekako ni.

  9. #9
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Mene pa "jebe" pri ljubicah to,da se jih hitro naveličam...in potem spat iskanje nove,pa spet začetni stroški z njo...ma pol je pa že skor vseen če plačam kakšno občasno

  10. #10

    Privzeto

    Vam jst malo pomagam...na badooju imate polno osamljenih depresivnih mamic,ki iščejo moške za seks...morate bit pa vztrajni.Mene prav nič ne stanejo,ker rečem,da sem v vezi in se ne mislim dobivati na raznih pijačkah zato si izmenjam fotke in če sva si kul se dava dol ponavadi v avtu v kakšnem gozdičku...je pa res,da to glih niso neke lepotice.
    Probajte pa mi javite kako gre

    Lp

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)