Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Prikazani rezultati 1 do 20 od 26

Tema: Leyla

  1. #1

    Privzeto Leyla

    Predstavlja se Leyla.

  2. #2

    Privzeto Leyla

    Tele pa ne bom obiskal, sem ljubitelj poze "ona zgoraj", ampak nisem iz jekla!

  3. #3

    Privzeto

    Svašta ...

    Če mi plača, je ne grem fukat. Toda, ona najbrž misli, da je tudi zanjo tu ena tržna nišica. In mogoče se niti ne moti. Ampak, ne more imeti enake cene kot ena normalno raščena in normalno rejena punca, kaj šele luštna.

  4. #4
    Datum prijave
    Nov 2009
    Objave
    28
    +/-
    +3 /  -12

    Privzeto lp

    Cena??? Only in Slovenia

  5. #5
    Datum prijave
    Sep 2007
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    726
    +/-
    +516 /  -41

    Privzeto

    axe, pri sex-u in vibra showu pise ne, ceprav je zraven cena. naj se popravi na da!

  6. #6
    Datum prijave
    Feb 2008
    Objave
    559
    +/-
    +552 /  -451

    Privzeto

    Kaj, da bi temu nilskemu konju še plačeval za fuk? Vesela naj bo da je zgubila nedolžnost, če jo sploh je!

  7. #7

    Privzeto

    Razmerje cena/kg pa je dobro

  8. #8
    Datum prijave
    Aug 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    88
    +/-
    +2 /  -3

    Privzeto

    130 eur/h ...
    Tržna niša gor ali dol...fetiš na "močnejše" gor ali dol...ampak 130/h ?!?....To je res možno le v naši, oprostite izrazu, debilni državi.

  9. #9

    Privzeto

    Povsod po svetu je razlika v ceni pri dekletih na klic razen pri nas jo ni...a je debela,suha,mozoljasta,itd...je cena enaka.
    Jst drugače bojkotiram že od februarja in škoda fantje,da ne morete še vi malo potrpeti in bojkotirat naše punce mesec ali 2 pa bi hitro spustile cene.

  10. #10

    Privzeto

    saj ni res...pa je...

  11. #11

    Privzeto

    oj joj joj kaj nas bo še vse doletelo 70e saj se norca dela iz nas

  12. #12

    Privzeto

    morda je pa storitev tako dobra da si zasluži toliko)

    sej iris tudi ni suha... nit poceni... je pa tako da tale vsaj analo še ponuja. pa mlada je...

  13. #13

    Privzeto žalostno

    ta če ma na dan 15 strank je premal , za kokr poje.

  14. #14
    Datum prijave
    Jun 2010
    Objave
    295
    +/-
    +171 /  -40

    Privzeto

    Temu se reče........lakom lačen.

  15. #15

    Privzeto

    prava slončica - ni kej, fetiši so takšni in drugačni - men fuj, kaksnemu pa yummi

  16. #16

    Privzeto

    Nateg. Tale slika verjetno skriva vse tisto kar bi se moralo videti pa se ne. Me prav zanima kdo bo nasedel :-)

  17. #17

    Privzeto

    ooooo fucccckkkkkkk, pa nimam predsodkov običajno, ampak to more met pa človek orenk fetiš da poriva kite. In verjetno potem plača tudi ceno. Sej na morju se dostikrat vidi, tip je ko dachauski atlet, žena pa nilski konj...

  18. #18

    Privzeto

    fantje js se strinjam z vami niti če mi plača nebi,ampak dejte zastopit enkrat da usake oči majo svojega malarja,in kot je reku mihajlo in za tiste ki jim je všeč naj plačajo kok sprašuje usak ima svojo ceno in ne skoz kritizirat ljudi,lahko je nam kritizirat ,me pa zanima use kake tipe vidijo one.......

  19. #19

    Privzeto

    haha! rad bi vas vidu kaki ste vi. res! men se smilijo nekatere punce ko pridejo k njim debeli zavaljeni merjasci. hah! vi pa tkle pišete.

  20. #20

    Privzeto

    ja bojkotirat je treba!!

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)