Prikazani rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Polni ponosa

  1. #1

    Privzeto Polni ponosa

    Vsekakor se ni zgodilo prvič, da so se na amsterdamski paradi ponosa, množični prireditvi, na kateri kraljujejo homoseksualci v razkošnih kostumih – ali pa povsem brez njih –, pojavili postavni fantje in dekleta v uniformah. Vendar je bilo prejšnji konec tedna vsekakor prvič, da so bile uniforme prave. Nizozemska vojska je svojim pripadnikom namreč prvič dovolila, da so na paradi ponosa sodelovali v službenih oblačilih. V vojski ocenjujejo, da je od šest do osem odstotkov njihovih vojakov homoseksualcev ali lezbijk. Ti v tradicionalno strpni državi, kjer sta prostitucija in marihuana legalni, nimajo težav niti v trdobučni organizaciji, kakršna je vojska. V nasprotju z večino držav lahko istospolno usmerjeni vojaki svoje spolne preference ponosno in povsem svobodno izražajo že od leta 1974. Tako menda ni nič nenavadnega, če homoseksualnost ponosno izpovejo visoki častniki, celo generali.

    Vir: Delo

  2. #2

    Privzeto

    Zanima me, če moram jaz, ki nategujem samo ženske it protestirat v center? Moram nosit kako uniformo?

  3. #3
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Tango, se mi zdi, da si kar zadel.
    Če bo šlo tako naprej, bomo kmalu morali mi heteroseksualci začeti paradirati po mestih in se boriti za svoje pravice.
    Bemti....saj nimam nič proti homoseksualcem dokler me pustijo na miru. Vendar.....a ni moja pravica, da mi ni treba gledati kako mi zavaljen, kosmat dedec maha in potresava z golo ritjo pred faco?
    Malo preveč nas mediji, ki želijo biti "in" posiljujejo s tem. Ne vem zakaj si homiči ne ustanovijo svoj predplačniški TV kanal in tam zganjajo svoje bitke za enakopravnost, katerih nobeden ne želi bojevati razen njih samih. Ali pa nam dol visi.
    A sedaj bo pa že manjšina diktirala večini?

  4. #4

    Privzeto

    Tudi jaz sem se odločil. da se razkrijem: všeč so mi samo ženske

    In sem ponosen, da sem hetero. A bomo imeli kakšno parado? Res bi se že spodobilo. Ampak, mogoče nam je ne bi dovolili imeti, češ da bi s tem diskriminirali "ta vesele" in lezbijke, kaj veš.

  5. #5
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by MihaRin Poglej objavo
    Tudi jaz sem se odločil. da se razkrijem: všeč so mi samo ženske
    In kdaj si opazil, da se ti je to začelo dogajati? Si morda razmišljal o kakšni strokovni pomoči?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)