Prikazani rezultati 1 do 14 od 14

Tema: Vanessa

  1. #1

    Privzeto Vanessa

    Predstavlja se Vanessa.

  2. #2
    Datum prijave
    Jun 2010
    Objave
    295
    +/-
    +171 /  -40

    Privzeto

    Mal boljšo galerijo si pa zaslužijo potencialne stranke,katere bodo plačale 140€ za kompletno uslugo.

  3. #3
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Herman40 Poglej objavo
    Mal boljšo galerijo si pa zaslužijo potencialne stranke,katere bodo plačale 140€ za kompletno uslugo.
    V opisu je poudarila,da je AMATERKA ?!? In amaterke imajo seveda amaterske slike
    (...in ne vem kako si ona to predstavlja? amaterske usluge,cena pa profesionalna...kam smo prišli...)

  4. #4

    Privzeto

    Opažam, da se čisto vsako novo punco, ki se pojavi v novicah, skritizira.
    Tokrat sem pogledal oglas in ugibal, kaj bo tokratna tema kritik. Ko sem videl, da je cena povprečna, kilaža tudi, se mi je kar zazdelo, da se boste vrgli na fotke.

  5. #5
    Datum prijave
    Aug 2008
    Lokacija
    tu pa tam
    Objave
    206
    +/-
    +106 /  -21

    Privzeto

    Mene moti predvsem to da nima svojega prostora. To zadevo potem še podraži. Zgleda pa (vsaj meni) nadpovprečna glede na ponudbo.

  6. #6
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by lycra_lover Poglej objavo
    Opažam, da se čisto vsako novo punco, ki se pojavi v novicah, skritizira.
    Tokrat sem pogledal oglas in ugibal, kaj bo tokratna tema kritik. Ko sem videl, da je cena povprečna, kilaža tudi, se mi je kar zazdelo, da se boste vrgli na fotke.
    Recimo, da si nekje v tujini. Voziš Peugeota (ali karkoli pač že), avto se ti pa pokvari. V mestu sta dva servisa. Eden urejen, kjer so vsi mehaniki v enotnih kombinezonih, z veliko tablo "PEUGEOT" nad delavnico in vse obcestne table te usmerijo tja.
    Drugi je pa neka luknja, polna potepuških mačkov, kjer nekaj tipov v raztrganih kratkih hlačah postopa okoli kupa železja, ki jim pravijo "rezervni deli". In baje tudi popravljajo Peugeote. Nimaš pa nobene povratne informacije (ker si pač tujec) kako in za kakšno ceno eni ali drugi opravijo svoj posel.

    KAM BOŠ ZAPELJAL SVOJEGA JEKLENEGA KONJIČKA?

    E, vidiš. To je pa isto. Po mojih dosedanjih izkušnjah tiste, ki se jim niti predstaviti ne ljubi ne morejo imeti ne vem kakšnega odnosa do strank. Nobene po telefonu ne zaslišujem kot kakšen FBI, ampak če se ji še po telefonu ne ljubi zdrdrati teh nekaj osnovnih podatkov, jih je večina od teh potem bila na forumu skritiziranih (od ostalih forumašev) kot total poden. Odnos na nivoju pasjega dreka, kot bi se slikovito izrazil naš cenjeni soforumaš T...........
    Predstavitev v dosti primerih pove nekaj o karakterju punce.

    Seveda pa to ni pravilo. Pustimo se presenetiti.

  7. #7

    Privzeto

    Ne kritiziramo vsake nove punce ampak le tiste, za katere je očividno, da prodajajo mačka v žaklju. Za zgornjo sličico pa predlagam, da se jo še malo pomanjša... morebiti se bo skrčila tudi cena...

  8. #8

    Privzeto

    jo je že ker ..?

  9. #9

    Privzeto

    7 postov pa še nič konkretnega o njej......."pomladki" naj se žrtvujejo in probajo uslugo zakaj bi samo mi "starejši" (na forumu) vse dali čez roko...beri.batino????!!!

  10. #10

    Privzeto

    Saj bi mariskdo probal, a... ne vem. Jaz je ne dobim na telefon.

  11. #11
    Datum prijave
    Jan 2010
    Objave
    56
    +/-
    +12 /  -29

    Privzeto

    jast sem jo sprobau in punca je extra v sexu prijazna ustrežljiva tako da nevem zakaj toliko kritik če pa jo še vidli niste ne pa sprobali pohvale za Vanesso

  12. #12

    Privzeto

    Kako oz. kdaj si jo pa dobil? Men se nkol ne oglasi na telefon, ne glede kdaj kličem...

  13. #13
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    110
    +/-
    +2 /  -9

    Privzeto

    Na kerem koncu deluje, ko je v Ljubljani?

  14. #14
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    306
    +/-
    +12 /  -8

    Privzeto

    kdo ve kaj o njej ?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)