Prikazani rezultati 1 do 15 od 15

Tema: Taja

  1. #1

    Privzeto Taja

    Taja rada masira.

  2. #2
    Datum prijave
    Feb 2008
    Objave
    559
    +/-
    +552 /  -451

    Privzeto

    "Taja rada masira" Mislim, da se je ravnatelj zmotil prav bi bilo takole Taja rada kasira.

    lp,J

  3. #3

    Privzeto

    lahko ja kasira....samo izogibat se je dajmo štirinajst dni boste videli kako bo cena padla....

  4. #4

    Privzeto

    ...se ne bo težko izogibat... na telefon se nek tip javi... te takoj mine

  5. #5

    Privzeto

    Sem opazil da imata to številko tudi dve striptizeti iz foruma.To je kao neki manager.Očitno ima posel zelo razširjen.

  6. #6
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    očitno ta manager še ne ve,da če se na telefon javlja tip,nas tipe vse mine...bo moral malo spremeniti taktiko in zaposlit kakšno z lepim glasom

  7. #7

    Privzeto

    Sem jo že dal med svoje priljubljene, da bi jo enkrat obiskal. Ko pa sem prebral, da se ti na telefon oglasi dedec, sem jo takoj ćrtal. Eh, škoda, saj piše, da se da z njo vse zmenit. Kar koli že to pomeni.

  8. #8

    Privzeto

    da ni to ta tip manager Robert 041735043 ki se podpisuje tudi pod Adriano in ima dva nicka pa je lepo obe ocenil vse z 10/10/10???

  9. #9

    Privzeto

    Predvidevam, da masaža traja neomejeno dolgo?

  10. #10
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    434
    +/-
    +349 /  -110

    Privzeto

    a to je sedaj po tanovem zvodnik=manager ???

  11. #11

    Privzeto

    MANAGER - je oseba z dobrimi idejami in sposobnostmi za vodenje skupine ljudi - ni nujno da on dela bit mora organizator, Slaovenci smo k tej definiciji dodali še da mora ljudi okoli sebe dobro izigrati -- beri NATEGNIT,...
    Po tej definiciji so vsi Slovenski zaposleni in kooperanti nategnjeni za denar - ki ga sicer ne dobijo ker so plačani za nazaj, KURBE, ki sicer kasirajo VNAPREJ.
    Logičen izvleček -- MANAGER JE ZVODNIK ..
    .. samo še delavci morajo računat vnaprej in bo sledilo ...
    ... delavci so kurbe ...
    ..... in v Sloveniji imamo LEGALIZIRANE zvodnike in kurbe..

  12. #12
    Datum prijave
    Feb 2008
    Lokacija
    sezana
    Objave
    261
    +/-
    +42 /  -26

    Privzeto

    predlagam trajni izbris takih ker forum je manemjen za samostojne deklice in ne zvodnike to se mi gravža in aksl prosim da tole urediš

  13. #13

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by vitranc Poglej objavo
    predlagam trajni izbris takih ker forum je manemjen za samostojne deklice in ne zvodnike to se mi gravža in aksl prosim da tole urediš
    Mislim, da če bi upoštevali tvojo željo potem ta forum sploh nebi obstajal. Kolikor je meni jasno 90% bejb na tem forumu ima tako imenovane skrivne "varnostnike" Tako, da......

  14. #14

    Privzeto

    Drugace pa dva dni nazaj sem za foro klical njeno cifo in se mi je javila čisto spodobno neko dekle ( meni je delovalo kot kolegica ali morda mama) ter mi lepo normalno povedala da je za danes zakljucila (mislim da je bila ura 16h) ter da bo drugi dan delala od 9 dalje. Tako da.. ne vem morda se kaj premika na bolje.Vsaj kar se kontaktiranja tiče.

  15. #15

    Privzeto

    pussy licker in qaysewq sta bila pri njej in jo ocenil. Vidim, da sta oba dodala zelo podroben komentar...grrrr zakaj že??? Samo kje????

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)