Prikazani rezultati 1 do 18 od 18
  1. #1

    Privzeto Naty - Gnusi se ji!

    Naty, prodajalka ljubezni
    Ona, 03.01.2012

    Dolgi črni lasje, črno obrobljene oči, oblečena je v trenirko. Ko taksistu plača za prevoz, ji na obrazu počiva prijazen nasmešek. Dekle z ogromnim nosečniškim trebuhom nato vljudno povabi v prijetno predmestno ljubljansko hišo. Nihče ne bi mogel po videzu ali vedenju posumiti, s čim se Naty pravzaprav ukvarja.

    Pri dopolnjenih 16 letih je odšla do zvodnika in postala prostitutka. V svet prostitucije jo je prignal denar, sveta vladar. Sledi svojega dela nosi v sebi, vsak dan pa si zaželi, da bi končno privarčevala dovolj, da se ji ne bi bilo treba več prostituirati. Svoje želje – postati zidarka – verjetno nikoli ne bo uresničila.

    Kaj je bil glavni razlog za odhod v prostitucijo?

    Denar. Vedela sem, da se tako najhitreje zasluži. Šolo sem si morala sama plačevati, mama je ves denar od preživnine porabila zase, meni ni dala nič.

    Sta z mamo v dobrih odnosih?

    Da, ve, kaj delam. Najprej se ji je vse skupaj zdelo čudno, saj sem sestri na bančni račun nakazovala velike vsote denarja. Potem sem ji povedala, a ni bila ogorčena, bistven je bil zaslužek. Zdaj se tudi ona prostituira.

    Kaj pa prijatelji? Ste jim povedali, kaj delate?

    Nekaterim sem povedala, a z njimi nimam več stikov. Drugi ne poznajo čiste resnice. Mislijo, da sem maserka ali striptizeta. Novim znancem rečem, da sem brezposelna.

    V javnosti večkrat slišimo, da nekatera dekleta težko odidejo iz tega posla, če delajo prek zvodnika. Ste tudi vi imeli težave pri osamosvajanju?

    Veliko je odvisno od tega, kakšnega zvodnika imaš. Imela sem srečo, saj je moj zvodnik, ko sem šla na svoje, končal delo. Posla ni bilo več, jaz pa sem lahko odšla.

    Ste slišali tudi za drugačne zgodbe?

    Dekletom, ki prihajajo iz tujine, je težje. Zvodniki jim uredijo potni list, s katerim pridejo v Slovenijo, zato imajo občutek, da so njihova last. Tudi nekatere Slovenke imajo težave – odidejo, zvodniki pa jih nato iščejo, da bi se jim maščevali.

    Ali stranke na vas gledajo zviška?

    Večina jih pride k meni, ker doma ne dobijo, kar hočejo, zato niso osorni. So pa tudi taki, ki uživajo v tem, da me ponižujejo.

    Imate dveletnega sina, ste v sedmem mesecu nosečnosti. Imate pa tudi partnerja.

    S partnerjem sva skupaj štiri leta. Spoznala sem ga prek prijateljice, od začetka je vedel, da se prostituiram.

    Ali ga vaše delo ne moti?

    Ne, nikoli mi ni ničesar očital. Tudi ko so pri meni stranke, se umakne v drugo sobo. Kadar je v službi, me prej pokliče, da se ne bi s katero srečal.

    Delate v hiši, kjer s partnerjem in sinom tudi živite. Kam pošljete sina, ko pride stranka?

    Za zdaj je k sreči še precej priden in gre v svojo sobo, ko mu rečem, naj se gre igrat, da bo mamica nekaj časa zaposlena. Za vsak primer k vratom postavim še nočno omarico.

    Boste sinu, ko bo večji, povedali, s čim se ukvarjate?

    Ne, nikakor. Ne pride v poštev.

    Se zaradi prostitucije sami sebi kdaj zasmilite?

    Na to težko odgovorim ... Tega ne delam z užitkom. To zagotovo ne, gnusi se mi. Nisem pa depresivna zaradi tega ali nesrečna. Tako pač je.

    Do kdaj boste v tem poslu?

    Tako dolgo, da se s partnerjem znebiva dolgov, da nekaj privarčujeva. Striptiz pa bom zagotovo plesala tudi potem.

    Kakšen bi bil vaš sanjski poklic?

    Nikoli mi niso bila všeč ženska dela. Zidarka bi si želela postati.

    (Andreja Gradišar je študentka 3. letnika novinarstva na FDV)

    Sprašuje: Andreja Gradišar

    ______________________________________________
    Zakaj je toliko zamolčanega, a se pri "novinarki", študentki 3. letnika na FDV da še kaj spremeniti ali nas bo nategovala do konca svoje penzije (kot novinarka seveda!). Sramota!

  2. #2

    Privzeto

    Kaj naj bi bil ta komentar pod črto?

  3. #3

    Privzeto

    pravi:

    Na to težko odgovorim ... Tega ne delam z užitkom. To zagotovo ne, gnusi se mi. Nisem pa depresivna zaradi tega ali nesrečna

    v naslednjem hipu pa:

    Nikoli mi niso bila všeč ženska dela. Zidarka bi si želela postati.


    torej, če se ji tako zelo gnusi delat kot prostitutka potem pa nej gre na gradbišče, najprej kot pomožni delavec za 3-5€/h, s pridnostjo delom itd bo prigurala do 8-10€/h. če bo seveda mojstrica, denar na roko (kot ji je že znano) pa da vidimo ali se ji bo še gnusilo oz ali se ji bomo še gnusili mi ki nosimo ojre...

  4. #4

    Privzeto

    Originalni clanek -->

  5. #5
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    40
    +/-
    +6 /  -22

    Privzeto

    se pove naj da z mamo delata skupaj od zacetka ane

  6. #6
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Do kdaj boste v tem poslu?

    Tako dolgo, da se s partnerjem znebiva dolgov, da nekaj privarčujeva


    Človeka šokira predvsem dejstvo,da v vseh teh letih opravljanja tega donosnega posla še ni privarčevala toliko,da bi bila vsaj brez dolgov (in kdaj misli začeti varčevati? pri 45-ih??) ...nimam besed...

  7. #7

    Privzeto

    a ne razumete da je ta članek tipičen "anti prostitute" kao kako se ženskam to gnusi ampak morajo so prisiljene to delat ker so v dolgovih ker nimajo za kruh, deca lačna morajo čakat da jo grdi grdi tipi pokavsajo, zlorabijo (ker se ji gnusi) trpi...

    ja to je idealno za v ono,

    realnost je pač taka, da ji paše živeti na veliki nogi, mrdnt ji ni treba NIČ, živita oba z dedcem dobro... in tole dela pač ker ji tudi paše... drugače bi si že zdavnaj poiskala resno službo....

  8. #8

    Privzeto

    V Oni ni navedeno, da se prostituira še tik pred porodom in stranke vabi na porodno predstavo! Morda pa ger za novinarsko etiko?!

    Citiraj Originally Posted by bdaddy Poglej objavo
    Kaj naj bi bil ta komentar pod črto?

  9. #9

    Privzeto

    Na bi kar tako neresno jemal "da se ji gnusi". Najverjetneje so res trenutki, ko se ji gnusi - pa bolj verjetno kakšna stranka kot pa posel sam. Nisem pa še slišal za dekle na klic, ki je vsaj pri nas, prišparalo dovolj za nadaljnje življenje. Easy cum, easy go... denar namreč. Easy pa vseeno le ni. Morda punce kda doživijo enako kot mi. Enkrat je nekdo na forumu napisal, da je vsakemu takoj, ko mu pride, že žal za denar, ki ga je dal dekletu na klic. Sam sem ta občutek doživljal na začetku uporabe teh storitev, ko je mobitel prostitucija bila še redkost in smo hodili le preko Salomona na blef in še nisem znal reči ne... in se obrnit. Tudi s pomočjo tega foruma je lažje izbirat in se mi (skoraj) ne dogaja več, da bi mi bilo kasneje žal. Ampak da vabi na porod, to pa je le malo too much.

  10. #10
    Datum prijave
    Feb 2008
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    87
    +/-
    +26 /  -9

    Privzeto

    @papser in kaj je tu nenavadno...normalno, da se ji gnusimo...vsak dan se mora na silo smejat, vsakmu mora pustit, da jo pof*....

  11. #11
    Datum prijave
    Jul 2011
    Objave
    5
    +/-
    +1 /  -2

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by jelko2007 Poglej objavo
    @papser in kaj je tu nenavadno...normalno, da se ji gnusimo...vsak dan se mora na silo smejat, vsakmu mora pustit, da jo pof*....

    in kdo jo sil v to ? njen partner (zvodnik)?

  12. #12

    Privzeto

    še enkrat, če se ji gnusi smejati, če se ji gnusi da jo po** potem naj gre delat v mercator itd...

    verjamem da se med nami najde kakšen gnus, verjamem da kakšen ne pozna osnove higiene, takrat se ji opravičeno zagnusi to in če nebi bila tako požrešna bi ga lahko odslovila

  13. #13

    Privzeto

    Fokusirajte na "Andreja Gradišar". Bejba očitno tule zelo aktivno surfa, se nastavlja na fejsu in prodaja izmišljene članke. Nebi se čudil, če je kdaj "poizkusila" (ne obžaluje ničesar) tudi s kakšno prostitutko. Skratka, želi biti poznana in znana. Ostalo je nepomembno. Veliko potuje, kar pomeni, da potrebuje tudi veliko denarja, in očitno je svoj članek super dobro prodala. Vtika se kamor se le da.

    Vprašujem se le ali je bolj pošteno nastaviti pičko ali metati izmišljene kosti med bralce.

  14. #14
    Datum prijave
    Sep 2007
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    726
    +/-
    +516 /  -41

    Privzeto

    sam menim, da to ni intervju z naty. preko branja tega foruma se ga da BP spesnit!

  15. #15

    Privzeto

    Tale intervju nima nobenega smisla-brez repa in glave-samo stokanje,kako je hudo... A meni pa ni hudo,ko za obisk take punce plačam-za njeno ceno moram jest 2 dni delat-dobiš pa uslugo,da se potem ti zjokaš-jest je nisem obiskal in je tudi ne bom-ni moj tip-ne razumem pa ljudi,da plačujejo za razočaranja-in to ne enkrat.Sej jo nobeden nič ne sili-naj gre pa v službo-glede na njeno izobrazbo bo njen mesečni dohodek tak,kot ga sedaj zasluži v dveh dneh-če se ti vse gnusi,pa tipa zavrni na vratih in reci-žal,s tabo ne bom.Če v življenju ni še nikoli delala,na ta način pa veliko zaslužila-se težko spustiš na realna tla-vse punce to delajo samo z enim razlogom-DENAR-in glede na razmerje cena-kakovost ponudbe imajo punce srečo,da še vedno dobro služijo: eni še imajo denar, drugi pa mislijo samo z spodjo glavo in bodo plačali marsikaj,čeprav je podpovprečno.

  16. #16
    Datum prijave
    Dec 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    41
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    Sej ne morem verjet, zdaj že na porod vabi,... pa kaj misli ona v Cankarjevem domu rodit al kaj, a misli, da lahko folk kar pride pa si mal pogleda,...no ja, sicer pa verjamem, da ne bo junaka, ki bi se šel kaj takega, pa vprašanje kolk hoče zaračunat tole,...

  17. #17
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    148
    +/-
    +26 /  -1

    Privzeto

    Morda pa bo dogodek v stožicah... krsni boter pa bo župan ...

  18. #18
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    41
    +/-
    +10 /  -9

    Privzeto

    ma sej ne morš verjet.kakšna izmišljena zgodba.ali pa plonkanje novinarskih člankov,ki so vedno napisani tako ,da se bere.pa sploh jim ni važno a je res a ni ???

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)