Prikazani rezultati 1 do 16 od 16

Tema: Florentina

  1. #1

    Privzeto Florentina

    Predstavlja se FlorenTina.

  2. #2
    Datum prijave
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Objave
    350
    +/-
    +175 /  -16

    Privzeto

    No končno ena obetavna novost, dober izgled, ponudba presega misijonarca pa dostopna cena ... samo še presojo kakovosti naredim

  3. #3
    Datum prijave
    May 2008
    Lokacija
    na griču
    Objave
    519
    +/-
    +93 /  -34

    Privzeto

    tamalo nima glih za 19 let

  4. #4

    Privzeto

    Hmm... Le zakaj mi je tako znana...

  5. #5

    Privzeto

    Pa še avtomatika ji neseš zarven!

    http://www.podarimo.si/112268-iscem-...ik-motor-tomos

  6. #6

    Privzeto

    Tale oglas z isto vsebino in imenom "kupca" je imela že Lolitka iz Šk.Loke ki pa je že izginila s tega foruma in seznama deklet.

  7. #7

    Privzeto

    ja, Rafko je spet v akciji

  8. #8

    Privzeto

    Upam, da ni to tista iz Tacna... (kot pravi @jabolko...znana...)

  9. #9

    Privzeto

    Meni tudi deluje kot Lolitka s Tacna. Predvsem me je asociirala nanjo po slikah (še posebej muce), potem sem pa primerjal še njene podatke... isto.

  10. #10

    Privzeto Lolitka

    Ima pa tudi enako telefonsko številko (tisto za TOMOS Automatic), kot jo je imela Lolitka pred par meseci. Pa naslov za ZS "Beatriska" mi je ful znan, samo da se ne morem spomniti od kod.
    Pavle

  11. #11

    Privzeto

    Ja, to je tista Lolitka2, tudi ZS naslov je "beatriska"! v Poljanski dolini. Aerospace je o njej pisal decembra takole:

    Bil pri njej med vikendom, z eno besedo KATASTROFA!!!
    Po telefonu se oglasi njena pimp-a in seveda seje rožice itd...
    Ko pa prideš v poljansko dolino pa te v stari bajti pričakata obe.
    Preden je pimp-a odšla je še dala zadnja navodila:ˇnaredit morš vse kar hočeˇ ?!?!
    Lolitka pa sigurno manj kot 25let in presenetljivo veliko strij na kr mlahavem trebuhu. Očitno je da je že mamica. Temu primerne tudi joške, ki visijo. Po tušu (vmes je enega na hitro skadila) me v mini sobici vpraša, a ti ga drkam a fafam?!?
    Počakal sem, da se mi je dvignil, jo napalim, špricnem in vcrem domov. Med sexom nobene erotike, nič igranja, skratka nič, nič, nič. Punca nima pojma, ji nobena stvar ne pade na pamet, kako bi lahko popestrila zadevo itd...
    Še to, preden prideš v zgorni štuk, kjer se zadeva dogaja, te lahko preseneti neka starejša ženica, ki živi spodaj. Seveda je neprijetno.

    Močno odsvetujem!!!

  12. #12
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    648
    +/-
    +199 /  -59

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mucek___ Poglej objavo
    tamalo nima glih za 19 let
    tudi sam sem takoj to ugotovil. pa tudi vse ostalo je too much utrujeno za 19 letnico.

  13. #13

    Privzeto

    cena je ok (sploh v komb s analo) ampak ali je kvalitetna? stara je najbrž res kako leto več kot 19, mamica ali pa res debela. ni pa videti slabo
    drugače pa raje si pripravim enga florentinca doma... in ga zmažem ter pomažem s kruhom

  14. #14
    Datum prijave
    Jul 2011
    Objave
    151
    +/-
    +126 /  -17

    Privzeto

    predal je poln, sem mislil mal pobarat kako in kaj. Tako se bom kar s Tomosom zapeljal do nje in morda pokompenzirava. Vreme je primerno in bom ves trd prispel v njen objem. Na tel.št pa se oglasi šefica, ki ti lahko vse razloži... Mislim, da pretiranega obiska v poljanskem koncu ne bo

  15. #15

    Privzeto

    Samo še na bojler se niso povzpele, da bi se slikale...

  16. #16

    Privzeto

    Je bit te dni gdo pri njej,je že kaj bolje?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)