Prikazani rezultati 1 do 6 od 6
  1. #1

    Privzeto Elitne spremljevalke za 1100 evrov na dan

    V Sloveniji je mogoče najeti elitne spremljevalke za 1100 evrov na dan. Lastnik agencije, ki se ukvarja s posredovanjem deklet, trdi, da bi z legalizacijo prostitucije uredili ta posel. Zdaj se enači s prostitucijo vse, od striptizet do go-go plesalk, hostes in spremljevalk.

    Cela novica (video) -->

    Opomba: nastopajo pa ravno zelo znana dekleta

  2. #2

    Privzeto

    Že nekaj časa iščem možnost podruženja z malo bolj prefinjeno žensko, ki ti nudi poglobljene užitkea nikakor ne najdem povezave ... veš za kako povezavo?

    Video si z veseljem ogledam če ga prilimaš ... ;-)

    Lep dan Mihec

  3. #3
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Mihec, klikni na tisto puščico (-->), ki je takoj za tekstom "Cela novica (video)" in odprlo ti bo video.
    Drugače je pa link do videa tule:
    http://24ur.com/novice/slovenija/eli...ov-na-dan.html

    Pa počakaj kakšno minuto, da se reklame odvrtijo.

  4. #4
    Datum prijave
    Nov 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    565
    +/-
    +171 /  -50

    Privzeto

    777...v prispevku vidiš kakšne možnosti obstajajo....namreč vsaj ena je že bila v tem biznisu...pa čeprav je v prispevku zatrjuje nasprotno...pa glede na ostale osebe ki so bile pred kamero...se mi zdi da zna biti še kakšna več...še nekaj mi je padlo v"uhe"...vse trdijo...kateri bedak ti bo pa dal 1000eur samo za spremstvo na večerjo(pustimo to da po moje tudi taki obstajajo)..ampak kako hudimana vedo kaj bi kdo rad..če že u štartu odbijejo vse ponudbe(vsaj tako pravijo)....nasmejal sem se pa ob izjavi da so ji iz tujine ponudili tudi že 20000eur..ki jih je seveda zavrnila(pa pustimo tudi to da v tujini pa imajo seveda bolj urejeno in imajo tudi samo spremstva na večerje)...japajade....20000eur nobena ki se je pojavila v prispevku nebi zavrnila...

  5. #5
    Datum prijave
    Oct 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    581
    +/-
    +926 /  -99

    Privzeto

    Če bi bil tako grd, da bi moral nositi okrog vratu zrezek, da bi me vsaj psi vohali, bi razmišljal o spremljevalki za "jurja", pa da sem vsaj enkrat v življenju "car"!

    Pozdrav, Octavian

  6. #6

    Privzeto

    Pa itak, da gre za prostitucijo na visokem nivoju...

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)