Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Prikazani rezultati 1 do 20 od 26

Tema: Najstnici

  1. #1

    Privzeto Najstnici

    Na pocitniskem delu sramezljiva Anchy in poskocna Karmen.

  2. #2

    Privzeto

    Za 17x NE pa hoče sramežljiva Anchi kar neverjetnih 70e pod velikim vprašanjem so tudi prsi 4 kar ne verjamem pa poglejte vse strgane nogavice .

  3. #3
    Datum prijave
    Dec 2007
    Objave
    50
    +/-
    +5 /  -0

    Privzeto

    bomo zbrali za štunfe...

  4. #4
    Datum prijave
    Oct 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    581
    +/-
    +926 /  -99

    Privzeto

    Meni strgane nogavice nikakor ne delujejo stimulativno. Namreč ne verjamem, da je damica nove, že strgane nogavice odpakirala. Še manj, da jih je strgane oprala in šele potem "navlekla" na noge, zaradi fotografiranja.

    Kakor koli, nočem biti zloben, vendar po slikah sodeč je tale damica milo rečeno nemarna!!

    Pozdrav, Octavian

  5. #5

    Privzeto

    Oziroma je nemaren tisti,ki jo je spravil v te cunjice in slikal-nobene estetike in okusa-važen je samo,da se kasira-izgleda da eni še kar plačujejo po nastavljenih cenah,ne glede na izgled in ponudbo-to je slabo za tiste ki plačujemo,ker je ponudba zelo neizenačena-izbirčen mora biti tisti ki plača-jest točno vem kaj hočem in kakšen denar-če ne se obrneš in greš-denar ima danes tako vrednost,da malo izbiraš-razen če ga imaš preveč-če bi bile vse stvari o.k.-čista in urejena punca,luštkana 18 letnica,urejen prostor,usluga na nivoju-je lahko cena 70€-samo po mojih izkušnjah je tega kompleta malo ali blje rečeno nič.

  6. #6
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    357
    +/-
    +86 /  -8

    Privzeto

    sami NE-ji cena pa visoka-tudi z moje strani NE-hvala
    Carpe diem! izkoristi vsak dan, kot da je tvoj zadnji, kajti nikoli ne veš, če ni res...

  7. #7

    Privzeto

    mater... Ko bo zadeva legalizirana bo ta nemarnica in njej podobne pod drobnogledom kutinove in njenih sodelavk z varstva potrošnikov. si kar predstavljam: zveza je opravila kontrolo ponudnic.....ugotovila da se nekatere ne tuširajo redno...brisače...pa tudi vlečejo ga ne tako bozansko kot to opisujejo v reklamah

  8. #8
    Datum prijave
    Oct 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    581
    +/-
    +926 /  -99

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by marcus2008 Poglej objavo
    Oziroma je nemaren tisti,ki jo je spravil v te cunjice in slikal-nobene estetike in okusa-važen je samo,da se kasira-izgleda da eni še kar plačujejo po nastavljenih cenah,ne glede na izgled in ponudbo-to je slabo za tiste ki plačujemo,ker je ponudba zelo neizenačena-izbirčen mora biti tisti ki plača-jest točno vem kaj hočem in kakšen denar-če ne se obrneš in greš-denar ima danes tako vrednost,da malo izbiraš-razen če ga imaš preveč-če bi bile vse stvari o.k.-čista in urejena punca,luštkana 18 letnica,urejen prostor,usluga na nivoju-je lahko cena 70€-samo po mojih izkušnjah je tega kompleta malo ali blje rečeno nič.
    Strinjam se, tisti ki je slikal, bi lahko rekel dami, naj da te cape dol z nog!!! Tako je pa omogočil,da se je damica sama izdala, kakšna oseba je. Bolje za nas!!

    Osebna urejenost z vsaj "trohico" zapeljivosti v urejenem ambientu, vse skupaj začinjeno z nekaj smisla za tovrstne usluge -to plačam, brez obotavljanaja.

    Pozdrav, Octavian

  9. #9

    Privzeto

    večja kot je kriza višjo ceno imajo...tukaj neki ne štima...

  10. #10

    Privzeto

    Marcus2008 ima čisto prav dokler se bo plačeval takle šrot po 70e nam ni pomoči

  11. #11
    Datum prijave
    Sep 2006
    Objave
    235
    +/-
    +57 /  -27

    Privzeto

    ojej mislim začele so s podn stanovanji zdej se pa še slika cela strgana in objavi oglas obvoz....

  12. #12
    Datum prijave
    Sep 2007
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    726
    +/-
    +516 /  -41

    Privzeto

    enkrat se je ze pisalo o urejenostih deklic in nekje sem celo zapisal, da je meni fukis, ce me pricaka urejena, morda celo v kakem kostimcku, visokih peticah, kot da je ravnkor pobegnila z nekega sestanka, ...
    in takrat je nekdo napisal, da je pa njemu fukis to, da zgleda kurbirsko, raztrgano in da ima urejeno in zategnjeno babo ze doma. vsakemu svoje, ceprav sem tudi sam mnenja, da tale deklica ni kaj dosti razmisljala, na kak nacin se reklamira. ali pa. ce bo klientela, je v svoji nameri uspela, drugace bo pa ze zbrala za kake stumfke!

  13. #13

    Privzeto

    Sej tukaj sama punca ni nič kriva-pač bi rada samo zaslužila na hiter način-tisti ki ste in smo bili v tem stanovanju veste kako je-ni urejeno in higiensko-žal-realnost je taka,da punce ne morejo imeti istih cen-tudi če je pritisk iz ozadja-ne more biti ista cena-karikiram-za avto-dacia duster-bmw-na žalost ni isti cenovni rang.
    Konkretno me zanima ena stvar-zakaj je ema27 dvignila ceno iz 50€ na 60€-na lastno željo?????? vsi smo videli njene slike-to ne more biti 60€-punca bi se morala pogledati v ogledalo in se realno oceniti-ali pa vse iz foruma v vrsto in bi potem stranke določile cene-se je pa povečal boj za stranke-vedno več punc,poletje,počitnice,posledično manj obiska in se je začel babji ravs za stranke-interno med puncami.
    Visoka cena me ne prepriče več-imam pa preveč izkušenj-malo dobre volje in spoštovanja z obeh strani,pa bi bilo več lepih doživetij.

  14. #14

    Privzeto

    Tudi jaz sem najprej opazil strgane štumfe. Zaradi vsega naštetega zgoraj ---> obvoz

  15. #15

    Privzeto

    No sej se najdejo tudi taki med nami, ki imajo radi strgane štumfe pa malce zanemarjene babnice a ponavdi je to malce odbijajoče.

    Mislim, da večina od nas raje pride k lepo urejeni, dišeči in veseli deklici, odpravi "delo" in rade volje odšteje zaželjen znesek in če smo z uslugo zadovoljni dodamo še kaj za povrh.

    Take slike pa. Res neverjetno, da se v teh časih niti s sliko ne potrudijo.

  16. #16

    Privzeto

    Pa kaj trzate toliko. Saj vam je Anchy lepo zapisala, da si želi poskusiti kaj prepovedanega.
    No? Za vsakim posameznim NE-jem se pač skriva Higgsov bozon prepovedane pregrehe...in ko full-service križate z neraztrganimi štumfi (za katere jo prijazno poprosite po oni škatlici prislonjeni na uho) je razmerje celostna ponudba/130€ naenkrat veliko bolj sprejemljiva. Ane?
    Tako jaz to razumem, res pa je da nisem popolnoma zanesljiv.

  17. #17

    Privzeto

    Ne gre za nikakršno trzanje, ampak za popolnoma ensotavno zavračanje ekstremno slabega razmerja med ceno in ponudbo, kar tranko seveda že vnaprej odvrne od pomisli na obisk! menda si aj kdo en dela iluzij, da bo izpogajal čudeže od nastavljene cene/ponudbe! Sem popolnoma enzanesljiv, ampak če pač na startu pretiravaš, ne zanimaš takorekoč nikogar! In eč potem nižaš ceno, si konzumenti lahko mislijo le enno: "Očitno seprecenjuje! Naj se, ampak to je čisto njena stvar!". vse fantazme v stilu "prisluhnite školjki" so seveda v tej branži smešne! In razni kvaziintelektualci seveda ne bodo uslug prejemali ceneje zaradi svojih "doneskov", razen če ne gre za načrtni marketing, ki pa nima korelacije z inetelektom, ampak denrjem!

  18. #18
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    357
    +/-
    +86 /  -8

    Privzeto

    Anchy... je že prišlo do samoreklame " Baggi" jo je ocenil z samimi 10-kami, prijava uporabnika na portal 7.5.2012 brez dosedajšnjih ocen in postov, to pa res nekaj pomeni ....(ko bi se le ozirali na ocene novincev)
    Zadnjič popravljal: harley; 04.07.2012 ob 19:36.
    Carpe diem! izkoristi vsak dan, kot da je tvoj zadnji, kajti nikoli ne veš, če ni res...

  19. #19

    Privzeto

    harley taprava ugotovitev. Pr ocenah takoj pade v oči k da kdo same desetke,grem tud jst prec pogledat kolk ocen je že dal prej in pridm do zaključka,da take ocene da sama uporabnica pod drugim imenom,al pa nje blagajnik.

  20. #20
    Datum prijave
    Nov 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    565
    +/-
    +171 /  -50

    Privzeto

    ...no malo pa pretiravate se mi zdi...itak mislim da te nogavice niti niso od te punce...ampak si jih menjavajo..ali imajo mogoče te samo za slikanje...tud punca na prvi pogled izgleda dokaj solidno....me pa moti nekaj drugega...namreč nekam veliko je oblečena...in enkrat sem se ravno zaradi preveč oblečene punce na slikah že nasankal...in to ravno v teh blokih...in takrat sem sklenil da v neznano ne grem več..

    ..torej...vsi ki predstavljate te dekleta....naj bodo čimbolj gole...dobro kakšne tangice bomo že prenesli...ostalo naj se pa pokaže....

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)