Stran 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazani rezultati 21 do 26 od 26

Tema: Najstnici

  1. #21

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by duranduran Poglej objavo
    ...no malo pa pretiravate se mi zdi...itak mislim da te nogavice niti niso od te punce...ampak si jih menjavajo..ali imajo mogoče te samo za slikanje...tud punca na prvi pogled izgleda dokaj solidno....me pa moti nekaj drugega...namreč nekam veliko je oblečena...in enkrat sem se ravno zaradi preveč oblečene punce na slikah že nasankal...in to ravno v teh blokih...in takrat sem sklenil da v neznano ne grem več..






    ..torej...vsi ki predstavljate te dekleta....naj bodo čimbolj gole...dobro kakšne tangice bomo že prenesli...ostalo naj se pa pokaže....
    LP

    Se popolnoma strinjam s tem, da ponudnica prikaže kakšno slikco več na kateri je brez modrčka in v tangicah. Ta privilegij bi moral met vsi sojebači tu gor, sploh pa donatorji. V oprijeti obleki je skoraj vsaka videti sexy.


    LP

    Bukvi13

  2. #22

    Privzeto

    zanimivo, popoldne sem videl da je nekdo podal ocene: 10 10 10, potem pa so ocene izginile...

  3. #23

    Privzeto

    tudi sam v ta blok ne stopim več, fullll slabe izkušnje,...komaj ušel.

  4. #24
    Datum prijave
    Jan 2012
    Lokacija
    SV Slovenija
    Objave
    382
    +/-
    +278 /  -37

    Privzeto

    Nikoli ne bom mogel razmet punc, ki s tem poslom tako lepo služijo, pa si zraven teh cen ne moreta vsaj po dve skupaj privošlit svojega stnaovanja! Verjamem, da bi si jih in to v zelo kratkem času, ampak očitno najdejo dovolj naivnežev tui v takem stanju!

    lp in čim več lepih užitkov

  5. #25
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    434
    +/-
    +349 /  -110

    Privzeto

    plastic pa kaj majo punce tukaj s stanovanjem,stanovanje ima najeto itak "blagajnik" ki punce tudi nagužva v te sobe da je izkoristek čim večji,jebe se njemu za tvoje udobje in diskretnost

  6. #26
    Datum prijave
    Jan 2012
    Lokacija
    SV Slovenija
    Objave
    382
    +/-
    +278 /  -37

    Privzeto

    Morda res, ampak vse (ali pa pač vsi, če so botri v ozadju) pa le niso taki. In tolko vseeno vem, da ni razlika v ceni stanoanj, da bi se splačalo riskirat stranke zaradi par eur. Cena v najemnini novejšega stanovnja in strejšega je mogoče v eni stranki in to ne dnevno, ampak mesečno!

    lp

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)