Prikazani rezultati 1 do 14 od 14

Tema: Malina

  1. #1

    Privzeto Malina

    Pohotna temnolaska Malina.

  2. #2

    Privzeto

    Če jih ima tale toliko let, kot jih navaja, sem tudi sam le 5x starejši! S temi leti in indeksi telesne mase je kr neki brez zveze! Gremo pač poučevati, ni druge!

  3. #3

    Privzeto

    A ni bila Malina že enkrat na forumu?

  4. #4

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Alexxx Poglej objavo
    A ni bila Malina že enkrat na forumu?
    ne vem ali je bila, glede na neizkušenost in dejstvo, da nudi tudi pissing, kar pri neizkušenih ne vidiš prav pogosto domnevam, da je doživela samo delno amnezijo
    Why is there so much month left at the end of the money?

  5. #5

    Privzeto

    Kakorkoli, te transformacije z leti, imeni, telefoni in lokacijami so ena sama komedija, očitno je to postala slovenska folklora prostitucijske scene, punce postajajo čedalje manj izkušene, lažje, lepše, na žalost pa dražje! Edini napredek ki ga opazim je ta, da dajejo in prejemajo nek "pissing" (še za to, da me bo nekdo poscal, naj plačujem?!) in da so cene nekoliko bolj razdelane (doplačila....). Zakaj ni nobenega napredka pri "dostopu za invalide", naj najamejo delavnice v objektih, kamor lahko pridemo tudi gibalno omejeni, a je to tako težko!? Pa naj me potem še poščije, ampak ne bom doplačal!! Vso srečo vam želim! Namen pisanja je en in edini, naj nas nehajo nategovati s kilami in indeksi ter menjavami lokacij ter telefoni, razglašanjem "NOVA NA SCENI!", "NAUČI ME!", ker je to že bizarno! Punce, zresnite se pač!!
    Zadnjič popravljal: pavlesvn; 16.10.2012 ob 21:01.

  6. #6

    Privzeto

    Sam smeji se ti/nam ob tem (verjetno ob kaki flasi alkota)
    Scanje je v modi, koliko bo treba dat šele za drek

  7. #7
    Datum prijave
    Mar 2008
    Lokacija
    celje
    Objave
    581
    +/-
    +712 /  -54

    Privzeto

    pavlesvn, komentarje maš včasih res dobre in sočne. za tegale maš moj plus

  8. #8

    Privzeto

    Slik mi ne odpre....

  9. #9
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    29
    +/-
    +0 /  -1

    Privzeto

    nič nisi zamudu

  10. #10

    Privzeto

    Boys, to se imenuje BLISKOVITA KARIERA

    Včeri gor na seznam, dons je že ni več...

  11. #11

    Privzeto

    Mogoče je pa kar abonmaje razprodala, dijaški večerni, študentski, sobotne matineje, VIP itd. A je kdo vzel konto?

  12. #12

    Privzeto

    Paja...transformacije? Je še kaj bolj razumljivega... in manj komičnega?
    Multipoimenovanja kot problem?

    Si kar predstavljam te punce vsako jutro v tesnobnem pričakovanju telefonskih klicev... prvi bi hotel, da je Mojca in da je prasica... uro kasneje si naslednji zaželi naslavljati jo Ilonko s petko, aktivnih aspiracij...takoj po kosilu se enemu zazdi podobna Samanti in od nje zahteva vrhunsko odigrano vlogo pristnega orgazma...vse tako do večera, ko si zadnji tik pred zapiranjem štacune zaželi GF izkušnje z Summer Heat...
    pa menda ne mislite, da punca naslednjo jutro še pomni svoje izvorno, krstno poimenovanje... Zdenka, Vera, Teresa, Katarzyna?...karkoli... velikost jošk?...2-7... višina in teža?...odvisno od vremenske fronte. Tako to gre...

    Pa je ja poanta v tem, da so ravno to kar si zaželimo. Ali ne? ...ne skrbite, slejkoprej boste naleteli na svojo brezmadežno, tako ki bo z vami zanosila brez da bi grešila...

    Prazaprav so te punce v podobnem položaju kot politiki zadnje čase...zjutraj se zbudijo in mimogrede ugotovijo, da so jih čez noč ogoljufali sebstva in proti njihovi volji nagradili z novo izobrazbo...da imajo končano srednjo šolo brez da bi sami tako hoteli...grozno, kaj si vse dandanes ne privoščijo razne kriminalne združbe... če ne odreagirajo takoj se zadeva lahko samo stopnjuje... diplomanti, magistri...do konca tedna se mimogrede zgodi, da so doktorandi z mize pa jim grozi povabilo kakšnega instituta ala Max Planck ali SDS... pa so hoteli biti samo politiki... zadevo je potrebno zatreti v kali, prijava na policijo je njihova edina opcija.

    A razlika med puncami in politiki je bitna...ali naše punce lahko tožijo na najbližji policijski postaji da so jih oropali sebstva?
    No vidite... morda boste v naslednjih dneh vseeno našli trohtico razumevanja in puncam privoščilo kakšno ime, ki se ne bo nujno rimalo na...hm...karkoli

    Naj vam bo noč lahka, jutro pa skromno v presenečenjih

  13. #13

    Privzeto

    Pa ka si ti, župnik.. mislim, eni pa res gledate preveč Na kraju zločina

  14. #14
    Datum prijave
    Aug 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    173
    +/-
    +7 /  -22

    Privzeto

    je sploh uspel kdo navezati stik z njo

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)