Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Prikazani rezultati 1 do 20 od 25

Tema: Gina

  1. #1

    Privzeto Gina

    Najstnica Gina.

  2. #2

    Privzeto

    a to je na glinškovi kjer so ble včasih madžarke?? al je to kej novga?

  3. #3

    Privzeto

    PAč drugo stanovanje. Bojim se, d abo Jessiki malo dolgčas, ko bo Gina stalno zasedena! Še najbolje, če obiščem kar obe hkrati!

  4. #4

    Privzeto

    Tole Gino se pa splača vzeti z vsemi dodatki

  5. #5
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    648
    +/-
    +199 /  -59

    Privzeto

    tole pa močno dvomim, da so vse 3 slike od iste osebe. bom mal prečekiru po spletu.

  6. #6
    Datum prijave
    Aug 2008
    Lokacija
    tu pa tam
    Objave
    206
    +/-
    +106 /  -21

    Privzeto

    je pa zanimovo opažati da gre trend cen le rahlo navzdol

  7. #7

    Privzeto

    valda...tiste z niskim cenam imajo promet......bo tudi drugim kapnl...

  8. #8
    Datum prijave
    Jan 2009
    Lokacija
    Lucija
    Objave
    53
    +/-
    +6 /  -2

    Privzeto

    Slike so fake glej link http://memeshistory.blogspot.com/201...a-so-isso.html
    in druga slika tudi.....

  9. #9

    Privzeto

    Res je primitivno dati gor slike, snete z medmrežja! Celo tako slaboumno, da napišeš poreklo Madžarska, etnično skupino Indija (pa sploh ne ve, koliko je tam etničnih skupin, na stotine!?), kot sliko pa vrže neko tipično blondinko gor! Potem navede za joške števiko 2, gor flikne pa še eno č.b sliko neke sirene s silikoni 3,15! Malo pameti prosim, pa ne nas zajebavat!! Očitno je Jessica sem privlekla še kakšno etno punco z Balatona, ki so jo bogve iz kakšnih razlogov (zdravstvenih, "moralnih") izobčili kje v Avstriji ali na Mdžarskem in se zdaj udinja v Ljubljani! Želim ji vse dobro, ampak ne nas takole farbat, saj nismo priplavali na župi!!! Stran s tem profilom, ki je zavajajoč!! Kot da bi prodajal spačka ali škodo, na sliki bi kazali pa mercedesa! A sem se preveč razjezil?!
    Zadnjič popravljal: pavlesvn; 30.11.2012 ob 11:46. Razlog: Fertik je ejga!

  10. #10

    Privzeto

    ..madžarka je...tudi etnično indijka...po naše pa ciganka...)..to je to

  11. #11

    Privzeto

    kjera nategacija kazensko odstranit......v poduk

  12. #12
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    177
    +/-
    +21 /  -2

    Privzeto

    Jaz jo bom za kazen

    lp

  13. #13
    Datum prijave
    Feb 2008
    Lokacija
    kranj
    Objave
    106
    +/-
    +21 /  -6

    Privzeto

    a je kdo bil tam, js sm mislu it sprobat sam vidam da je nateg...

  14. #14
    Datum prijave
    Feb 2010
    Lokacija
    SLOVENIJA
    Objave
    159
    +/-
    +89 /  -74

    Privzeto

    Nevem, zakaj se ne preverijo vsi podatki, že ob vpisu dekleta, kajti zadnje čase je polovico podatkov narobe - letnic rojstva, višine, kilaže, oprsja - še najbolj pa te zaboli, ko napiše poreklo "slovensko" na koncu pa čista polomija (Madžarska - ciganice). Drži, da so VSE med nožicami bolj ali manj mokre, vlažne, pa vendar je luštno, če na koncu fajn poseksaš pravo domačo robo - slovenko! Pa brez zamere in lp!

  15. #15
    Datum prijave
    Nov 2007
    Objave
    117
    +/-
    +22 /  -20

    Privzeto

    je že izginil njen profil

  16. #16

    Privzeto

    Slikce so vseeno fanj. Ne vem kako uspete v tej mnozici najti originale. Ce je res priblizno taka kot na slikah in ce ima se naboj ... Jo je kdo ze obiskal ?

  17. #17
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    123
    +/-
    +95 /  -12

    Privzeto

    Haloooo!!! Dva dni je profil gor in izgine zaradi revolta slikc?! A si ga drkate na slike ali greste punco v živo nategnit? Jaz slike jemljem kot en dodaten info, ki pa mi ne pomeni nič. Se mi zdijo bolj verodostojni podatki 161/43/2. Pričakujem cigančico, ki jo bom fino kresnil (zdaj ne, ker nimam cifre). Če ima uslugo vsaj podobno prijazno kot Jessica zna bit prijetna izkušnja.

    Kaj pa vsi tisti profili, kjer se iz aviona vidi zavajanje pa kar ostajajo?! Večina punc lažejo o vsem - višini, teži, joškah, predvsem pa letih. Jaz vse jemljem z rezervo, če mi ni všeč - se pač poslovim brez kavsa.

    Ajde, mejte se!

  18. #18

    Privzeto

    pravila so jasna... fejk slika in profil gre v pozabo ... sicer jo pa dobiš na številki od Jessice... tako da ni še vse izgubljeno...

  19. #19
    Datum prijave
    Jul 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    551
    +/-
    +412 /  -82

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Dajvasedol Poglej objavo
    Haloooo!!! Dva dni je profil gor in izgine zaradi revolta slikc?! A si ga drkate na slike ali greste punco v živo nategnit? Jaz slike jemljem kot en dodaten info, ki pa mi ne pomeni nič. Se mi zdijo bolj verodostojni podatki 161/43/2. Pričakujem cigančico, ki jo bom fino kresnil (zdaj ne, ker nimam cifre). Če ima uslugo vsaj podobno prijazno kot Jessica zna bit prijetna izkušnja.

    Kaj pa vsi tisti profili, kjer se iz aviona vidi zavajanje pa kar ostajajo?! Večina punc lažejo o vsem - višini, teži, joškah, predvsem pa letih. Jaz vse jemljem z rezervo, če mi ni všeč - se pač poslovim brez kavsa.

    Ajde, mejte se!
    če bi rad hodil na obiske na podlagi fake fotk in fake podatkov, pojdi na avnture.net in na salamona, pa boš mel same lepotice po fotkah, morda tudi Gino...
    Zelo podpiram jasne sankcije za tiste, ki mislijo lagat! Tu ni prostora za njih. Tako jim je vsem jasno, kaj bo, če bodo fotke drugih lepile in napisale 45 kg, na dejanskih 88... Le tako lahko ostaja forum čist in popolnoma podpiram ravnatelja pri tem.

  20. #20

    Privzeto

    Seveda, zakaj bi bil pa podatek 161/43/2 verodostojen? Pravzaprav razen cene in telefonske številke nič ni verodostojnega? KArs etiče poslavljanja: Podatek na vtarih je le prvi vizualni vtis, ki pa je, večinoma v polmralu, lahko čisto irelevanten podatek! Pomembne so le fererevce, na žalost pa jih je pa preveč spisanih le z intereseom dotično dekle blamirati in onemogočiti, ali pa gre za reklamo, marketing! Kakorkolo, limanje tujih slik na lasten profil je zavrženo dejanje! In potem pinci ne preostane drugega, kot da zamenja ime, kupi novo SIM kartico, se posliak malo in se spet prijavi, ne več kot Gina, ampak kor recimo Gyn,aGina1 ali Genovefa, saj ni važno!

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)