Stran 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazani rezultati 21 do 25 od 25

Tema: Gina

  1. #21
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    123
    +/-
    +95 /  -12

    Privzeto

    Kul, štekam in se do ene mere celo strinjam... Bom probal, pa da vidmo kaj je bolš - fejk slike ali fejk opis

  2. #22
    Datum prijave
    Feb 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    165
    +/-
    +18 /  -15

    Privzeto

    No vceraj zvecer, sem se tudi sam odlocil, da obiscem Gino. ko sem prisel tja, sta me pricakali, kot je povedal ze nekdo prej, Gina v sexy rza oblekci in Jessika! dekleti sta res sexy, zato sem vzel obe, pol ure 80 eur. Najprej skupen tus, potem pa v sobo! nimam pripomb nad kopalnico, niti nad higieno! punce so bile korektne! dobil sem kar sem pricakoval, jezik je ovira! drugace pa ce se bom vracal, odvisno od ostale ponudbe ki bo vladala, razmer v denarnici in tiscanja v hlacah
    l.p. Msanders

  3. #23
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    395
    +/-
    +144 /  -19

    Privzeto

    Zelo zgovorno je to, da imaš tako potrebo hvaliti ti dve dekleti kar pod dvema temama.

    Gine ne poznam, Jessica je pa bila zmeraj zelo zelo srednja žalost - in po izgledu kot po storitvi. Higiena pri njih prav tako ni bila nikoli na zglednem nivoju - ko so še bili na Glinškovi.

    Tile hvalospevi v zadnjih dneh s strani peščice forumašev so po mojem poznavanju Jessice za lase privlečeni.

  4. #24

    Privzeto

    nič nimam proti temu, da se kdorkoli od nas malo znajde in obljubi, da bo napisal dobro oceno storitve: jebat ga, vsak ojro pride prav. vseeno bi se obregnil ob tiste, ki za higienske standarde ne jemljejo slovenskih, ampak romunska merila. naredimo eno malo anketo : sam sem Gino obiskal v petek, na postelji oranžna rjuha, oranžne barve ( z vzorcem enega od soborcev) tudi pregrinjalo. kakšne barve pregrinjalo je videl tisti, ki je pričel v petek po enajsti uri?? sveže brisače sem bil deležen na koncu, ob prvem tuširanju sem se moral zadovoljiti s tisto, ki je očitno že uporabljena visela v kopalnici, gina si je prinesla cisto... v kolikor sami ne bomo s kritikami spodbujali višjega standarda higiene pri ponudnicah in to s pisanjem o tistem, kar nas moti, bomo vsi deležni vlažnih brisač, dlak v tuš kabini, umazanih rjuh... a se za to borimo? mislim, da ne.
    Why is there so much month left at the end of the money?

  5. #25
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    395
    +/-
    +144 /  -19

    Privzeto

    Enako je bilo na prejšnji lokaciji.
    Punce so si dvignile promet, ko so se v paru za kao dostopno ceno ponujale, takrat še Kyra in Jessica. Enkrat sem dobil kar tri. Ampak ne bom pozabil tiste tretje - ko se mi je nabijala, mi je uplahnil že po tistem, ko se je usedla name. Saj o tem sem pisal. Prav uprlo se mi je - dlake, smrad, lepljiv znoj med tolščo... Takrat sem bil zadnjič in se še nisem vrnil.

    Ideja dveh je lahko čisto OK. Se je pa za vprašati, zakaj taka cena. Ne mislim tvegati zdravja.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)