Prikazani rezultati 1 do 18 od 18

Tema: Nadia

  1. #1

    Privzeto Nadia

    V avtu telovadi Nadia.

  2. #2
    Datum prijave
    Jan 2012
    Lokacija
    SV Slovenija
    Objave
    382
    +/-
    +278 /  -37

    Privzeto

    Z moškimi do 33 let... (jaz še mam kako leto fore )

    lp
    Jej, pij in kavsaj - za večnost se ne ravsaj...

  3. #3

    Privzeto

    Eni pa za to izbirčnico nismo več očitno, ma rada bi zbirala pa še služila, me zanima do kdaj bo še imela to starostno omejitev, ker zgleda dober, pa ceno glede na to da je to v avtu nima tudi ne tako nizko, za to ceno dobiš že skoraj uslugo s tušem in sobo v njeni režiji.

  4. #4

    Privzeto

    A samo poljubljanje je 20 € brez ostalega ?

  5. #5

    Privzeto

    lahko bi v rubriko kaj ponujajo uvedli tudi pogovarjanje,...kakšna bo zavohala in spet bo novih 10 eur haha...only in slo.

  6. #6
    Datum prijave
    Jan 2013
    Objave
    39
    +/-
    +10 /  -1

    Privzeto

    z njo sem se pogovarjal na Avanturah

  7. #7
    Datum prijave
    Jan 2012
    Lokacija
    SV Slovenija
    Objave
    382
    +/-
    +278 /  -37

    Privzeto

    Dvomim, da bo imla presežek strank v tej starostni kategoriji, ki si jo je zastavila. Seveda so uporabniki od 18 let naprej, vendar jih vseeno ni toliko, da bi lahko tukaj ena ponudnica, ki dela v avtu imela z njimi nek zaslužek... In s tako postavitvijo (jezusovih let) takoj pokaže na izbirčnost kar je za nekatere že takoj odbijajoče, pa naj ima še tako postavo!

    lp
    Jej, pij in kavsaj - za večnost se ne ravsaj...

  8. #8
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    98
    +/-
    +16 /  -8

    Privzeto

    Ma saj ne preverja osebne, če lahko ponudnice lažejo o svoji starosti in postavi zakaj ne bi tudi mi!!!

  9. #9
    Datum prijave
    Feb 2012
    Objave
    5
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    Dvomim, da se bo deda lahko predstavljal kot 32-letnik

  10. #10
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    3.028
    +/-
    +861 /  -1050

    Privzeto

    Zakaj pa ne, če full stoji?

  11. #11

    Privzeto

    Punce se ukvarjajo s tem za kar se tu oglašujejo zaradi €€€€€, večina moških ki delajo in imajo svoje prihodke pa je starejših kot 33, razen uspešnih posameznikov. Če pa računa na lepe mlade japije pa veliko sreče. Očitno ima slabe izkušnje z starejšimi. Namreč moški smo kot vino, starejši smo boljši smo, razen zapitih in zafrustriranih ali kako drugače obremenjenih možakarjev.
    i like to

  12. #12
    Datum prijave
    Mar 2008
    Lokacija
    celje
    Objave
    581
    +/-
    +712 /  -54

    Privzeto

    jaz sem ji napisal sms, pa da vidimo kak bo odgovor

  13. #13
    Datum prijave
    Mar 2008
    Lokacija
    celje
    Objave
    581
    +/-
    +712 /  -54

    Privzeto

    no evo moj odgovor. kot sem povedal sem ji poslal sms in po kake pol urce dobil odgovor. v sms-u sem ji napisal, da sem mal starejši kot 33 let. no njen odgovor je bil, da naj ji pošljem sliko...., ja pa ja de. pa ne da sem kaka grdoba, sam svojih slik ne pošiljam nikomur, sploh pa ne dekletom s katerimi se dobivam na tak način. no in tu se je potem vse končalo hahaha. no v glavnem njeno razmišljanje, vsi ki so stari 33 ali manj so sami lepotci, starejši pa ogabni ko sam hudič, jao jao, sicer pa to je njena izbira. v glavnem če se hočte starejši kot 33 let dobit z njo se ji zlažite leta al pa pošljite sliko, izbira je vaša. l.p.

  14. #14
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by janezzz1976 Poglej objavo
    Punce se ukvarjajo s tem za kar se tu oglašujejo zaradi €€€€€, večina moških ki delajo in imajo svoje prihodke pa je starejših kot 33, razen uspešnih posameznikov.
    Pišeš bedarije, kot, da večina nad 33 služi dovolj za obisk prostitutk. Kaj pa je 60€ za pol ure. Narobe je razmišljanje, da more zaradi denarja z vsakim. Dobre ženske bodo imele vedno dost dela, tud če koga zavrnejo, ki jim ne odgovarja.

  15. #15

    Privzeto

    ene iščejo pa starejše od 35 samo.. ene mlajše... pač imajo različne vidike.

  16. #16

    Privzeto

    to je pička, ki bi rada oblačila dolcegabbana, gucci, vozila nekaj v stilu tt, cooperja ali ne vem kakšne so zdaj fensi zadeve, se družila s kao jet setom, skratka, rada bi bila nekaj in za ta nekaj na brzaka je edina opcija, da malce trži telesne odprtine. ker se boji, da bo med trženjem naletela na nekoga, ki ga pozna iz fake strani življenja, se hoče seveda prepričati s kom se bo dala dol. in naleti na nerazumevanje...žalostno za njeno kariero. mi se pa ne bomo sekirali...
    Why is there so much month left at the end of the money?

  17. #17

    Privzeto

    Ma ja sej ni panike..basta da pokazes dovolj €€€ in mas lahko tud 50

  18. #18
    Datum prijave
    Mar 2007
    Lokacija
    CElje
    Objave
    374
    +/-
    +201 /  -29

    Privzeto

    skratka 17 postov, pri njej pa ni bil se noben...

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)