Prikazani rezultati 1 do 15 od 15
  1. #1

    Privzeto Dnevni pocitek

    Prijetne trenutke diskretno prezivite v Royal moments.

  2. #2

    Privzeto

    hudo, in pohvalno,...sploh pa uporabno....lepše stanovanje....kot marsikatera punca....haha

  3. #3

    Privzeto

    tole zgleda prav kul ... skor nadkul :-) . sicer že dolg nisem rabil takšne vrste servisa, ampak ko se bo pokazala potreba, je tole definitivno v najožjem izboru.

    je že kdo sprobal? zanima me namreč, a je tud vsa logistika tko na nivoju kot zgleda flat ... če je, potem je res nadkul.

    kera širša lokacija to je? mislim, ja, da je bežigrad vidim, ampak mal bolj natančno...

  4. #4
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    MOje osebno mnenje je , da je tole enostavno predraga tarifa. V tem rangu za 40€ so celonočne ponudbe oz. 7-8 urne in ne 2 urne. Sej ne greš tja občudovat pohištvo pač pa fukt.

  5. #5

    Privzeto

    ok, saj je v redu, Bežigrad pa to, cena je primerna... ampak da je to nadstandard? Nadstandard ni konfekcijsko pohištvo...
    bomo pa šli pogledat..
    Why is there so much month left at the end of the money?

  6. #6
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    112
    +/-
    +21 /  -0

    Privzeto

    Iz oglasa žal ne razumem ali je v okviru nekega hotela, gostilne ali samo nekdo oddaja stanovanje po tej ceni. Ponudba je ugodna.

  7. #7

    Privzeto

    Pa zakaj toliko modrovanja, poglejte in preizkusite že enkrat, sploh se mi na tem portalu dozdeva, da jih 3/4 ne razpolaga s podatki, ampak gre le še za neke komentarje, debatni klub ljudi, kis edijo doma, kot da bi šlo za politiko, kjer res nihče nima nikakršnega vpliva, le komentira ter kolne! Skratka počakajmo, da kak mačo s tega foruma sproba to kraljevo rezidenco (ki je sevedapopolnoma pelebejska) in poroča! In potem še kdo, ampak tak, ki je že sprobal te "sanje", ki pa so pravzaprav v moji neposredni bližini! ŽAl ežnsk nikoli nisem vozil v najete apartmaje, ali jih obiščem ali pa povabim! Če pa zberete za najem....

  8. #8
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    3.028
    +/-
    +861 /  -1050

    Privzeto

    ..kaj bi zbirali za apartma, saj malo prej trdiš, da ne voziš v najete apartmaje....lp m.

  9. #9
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    112
    +/-
    +21 /  -0

    Privzeto

    Pavle - Get a life

  10. #10

    Privzeto

    Ma nekaj razpravljate, dokler ne boste poiskusili, oz. ne bomo preiskusili ne bomo vedli...meni osebno se zdi cena za Ljubljano sprejemljiva...nazadnje sem dal v austria hotelu 90 eurov, ker je bila ježica zaprta, kjer je 50 Eur tarifa. Rabim pa ne nikoli več kot 2 uri. Zanima me pa vsa logistika, kje dobiti ključe itd.....

  11. #11

    Privzeto

    Ni ne drago, ne poceni. Toliko stane Medno, ampak za več ur, Bit pa od 8h do 17h samo 25€. Res v Bitu in Mednem nimaš šampanjca, v Bitu pa precej neroden pograd, ampak nekako mi ne diši, da bi med fukom gledal na uro. Ali eno ali drugo, torej ali fukam ali pa spremljam kazalce :-)

  12. #12

    Privzeto

    Točno vem, kje je ta apartma, ne vem pa zakaj ne omenja možnosti parkiranja (ki je ni!) in zakaj so na fotografiji štirje kozarci, postelja je le za dva, tuš pa za enega!

  13. #13
    Datum prijave
    Apr 2011
    Objave
    217
    +/-
    +135 /  -67

    Privzeto

    pa je mogoče montiran tudi kaksen video nadzor oz. te lepo posnamejo in te pol dajo na net. nebi hodu v take sobe .

  14. #14

    Privzeto

    Zakaj na net, tebi pošljejo kopijo in te vprašajo, če ti posnetek predstavlja kakšno vrednost in če, koliko bi plačal za eksklusivne pravice distribucije!

  15. #15

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by muceek Poglej objavo
    ..kaj bi zbirali za apartma, saj malo prej trdiš, da ne voziš v najete apartmaje....lp m.
    JA saj ga ne bi sam plačal!

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)