Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Prikazani rezultati 1 do 20 od 34
  1. #1
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Austria
    Objave
    93
    +/-
    +22 /  -9

  2. #2

    Privzeto

    Pri nas krize še ni-če pogledamo rubrikoekleta na klic- je še vedno vse po starem-cenik se ne spremija,samo punce se menjajo-nikogar pa izgleda ne zanima storitev,zunanji izgled,prijaznost...vse skupaj spominja na instant praznjenje osebkov ali strank...-povsod v oči bode:akcija -10%,-20%,-30%-tukaj pa-pridite zaprtih ust,dajte denar in mirno domov in se pridno vračajte-mi smo najboljše-same pohotnice in nimfomanke...bla,bla...sej tiste,ki imajo za seboj kakšno leto ali dve,dobro vedo,kakšno je realno stanje...

  3. #3

    Privzeto vsi smo na istem

    Mislim, da se je kriza dotaknila vseh (skoraj vseh), tako ponudnic, kot nas koristnikov teh uslug.
    KoMar

  4. #4

    Privzeto

    Je treba vedet, da vsaki naši punci ob strani stoji zvodnik. Slepili bi samega sebe, če bi mislili, da ne. In ta določa cene, ne one. On odloča o tem ali bodo zaslužile nekaj, malo ali nič. Če pa se bi slučajno kakšna opogumila in spustila ceno, bi verjetno naslednji dan brali oglas o pogrešani punci. Fantje, smo na balkanu in ne v tujini.

  5. #5

    Privzeto

    Potem naj pa strici iz ozadja sami plačujejo take cene-pa bo zaslužka-še pa još...vsaka nima ozadja,imajo pa punce med seboj babji ravs...

  6. #6

    Privzeto

    Za koga kriza, kje kriza, zakaj kriza.... vse je relativno, razen mojega praznega žepa.

    http://on.aol.com/video/brother-owne...roof-517586643

  7. #7
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mr.tangomango Poglej objavo
    Je treba vedet, da vsaki naši punci ob strani stoji zvodnik. Slepili bi samega sebe, če bi mislili, da ne. In ta določa cene, ne one. On odloča o tem ali bodo zaslužile nekaj, malo ali nič. Če pa se bi slučajno kakšna opogumila in spustila ceno, bi verjetno naslednji dan brali oglas o pogrešani punci. Fantje, smo na balkanu in ne v tujini.
    S tem se ne bom nikoli strinjal. Kaj, si ti mogoče predsednik združenja zvodnikov in prostitutk, da takšne kozlarije ven mečeš? Edini zvodniki so tisti, ki imajo nočne klube, kjer je hiearhija točno določena in jih dobijo ženske po pički, če se ne držijo dogovora oz. jih brcnejo nazaj v Ukrajino, Moldavijo, Rusijo, Uzbekistan, Afriko....

    Cene so previsoke za slovenski standard. 100€ ali več za eno uro je absolutno preveč. Cene so šle zanimivo od npr. 2007 gor konkretno. če je bila povrečna cena za uro fuka med 70-80€ je zdaj poskočila na 100€-150€? Kdo tu zdaj koga nateguje.

    Sicer pa ni vse tako črno, ker na tržišču niso sam tele kao "profesionalke" z "pimpi". A imajo mogoče narejeno licenco in so prijavljene pri GZS? , ki se guzijo po tem portalu in večina ponuja povprečne fukajoče izkušnje.

    Potem pa berem kako se določeni slinite, ko opevate, kako velike joške imajo določene, pa da dajo v rito, pa da naredijo globoko grlo itd...,. Folk, pa kje vi žvite oz. kaj imate doma, da hvalite tisto, kar ima oz. počne večina žensk zastonj oz. za dve pijački.

  8. #8

    Privzeto

    >Folk, pa kje vi žvite oz. kaj imate doma, da hvalite tisto, kar ima oz. počne večina žensk zastonj oz. za dve pijački<
    In dragi kolega kaj delaš na tem portalu? A v tvojem kafiču pretiravajo s cenami pijačk?

  9. #9
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by nevermore2 Poglej objavo
    >Folk, pa kje vi žvite oz. kaj imate doma, da hvalite tisto, kar ima oz. počne večina žensk zastonj oz. za dve pijački<
    In dragi kolega kaj delaš na tem portalu? A v tvojem kafiču pretiravajo s cenami pijačk?
    Kot prvo nisem tvoj kolega. Kot drugo , če je teb težko si vzet 4 urce časa in zapravit 20€ za žensko tudi ok .

  10. #10

    Privzeto

    kolega, označuje tudi človeka s enakimi interesi itd... tudi v podjetjih imamo "kolegij"

    najprej, najcenejši fuk (par pjačk) je lahko najdražji.... zato obstaja ta stran. ampak s cenami ženske pretiravajo. sploh te, o katerih se mičkeno piše.

  11. #11
    Datum prijave
    Dec 2006
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    430
    +/-
    +86 /  -9

    Privzeto

    V Sloveniji so cene jako nesorazmerne. Sam sem že pred nekaj leti - glede na povprečno kakovost storitve, ki sem je bil deležen pri nas v daljšem obdobju preizkušanja terena, in glede na moje za Slovenijo povprečne ekonomske razmere - sprejel sklep, da pri nas ne plačam več kot 50 EUR za rundo, in tega principa (lahko mu rečemo tudi recesijski ukrep ali celo zlato fiskalno pravilo, čeprav nima neposredne zveze z recesijo, o kateri govorimo danes) se dosledno držim, pa če me še tako ščemi, da bi "preizkusil kakšno novo" ipd.

  12. #12
    Datum prijave
    Nov 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    565
    +/-
    +171 /  -50

    Privzeto

    ..misliti da so te punce tu gor brez pimpov...je zelo naivno...samo mene v bistvu to niti ne zanima..dokler so korektni in se držijo dovolj v ozadju da se jih ne opazi...kakšne imajo pogoje dela za punce pa tud ni moja skrb..to naj urejajo punce same....seveda pa sem proti če mora punca delat pod prisilo....

    ..kar se tiče pa recesije..pa mislim da se pozna tako nam kot puncam..in posledično pimpom...

    ..glede pecanja punc po lokalih...ni problem..kdor je samski..kdor ni..je pa tu...in kot je že en namignil..da sem sam samski in da z lahkoto ulovim punce v lokalih..me na teh straneh verjetno niti nebi bilo...

  13. #13
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by papser Poglej objavo
    kolega, označuje tudi človeka s enakimi interesi itd... tudi v podjetjih imamo "kolegij"

    najprej, najcenejši fuk (par pjačk) je lahko najdražji.... zato obstaja ta stran. ampak s cenami ženske pretiravajo. sploh te, o katerih se mičkeno piše.
    Kolegi so v parlamentu , sodstvu itd... vemo kakšni so ti osebki. Kolega, tovariš za mene ne obstaja med tujci.

    Lej... ne bom se o tem prerekal... če se z eno žensko na prvem zemnku zaštekaš ( ajde 2 pijače skupno 20-25€ ) , potem sledita ponavadi še 2 zmenka in imaš sex dolgoročno brezplačno...

    Ravno glede sex-a me čudi, da večina piše, da je škoda vloženega časa. NE vem. Če imaš potem sex celo leto for free ( občasno pijača ) pa se menda obrestuje. Kaj je bolje. It na fuk 4-5krat na mesec, če sploh ali 15-16 sexov brezplčanih?

    Zgleda, da v slovenskih denarnicah res ŠE NI recesije, da se lahko plačuje na veliko po 120-130€ na uro.

  14. #14

    Privzeto

    mene je nazadnje tak zastonjski sex zelooooo drago prišel na koncu.

    če si samski itd ni problema. če si vezan so take zadeve lahko nevarne.

  15. #15
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia, NM
    Objave
    763
    +/-
    +267 /  -61

  16. #16

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by zlati_zmaj Poglej objavo
    Kolegi so v parlamentu , sodstvu itd... vemo kakšni so ti osebki. Kolega, tovariš za mene ne obstaja med tujci.

    Lej... ne bom se o tem prerekal... če se z eno žensko na prvem zemnku zaštekaš ( ajde 2 pijače skupno 20-25€ ) , potem sledita ponavadi še 2 zmenka in imaš sex dolgoročno brezplačno...

    Ravno glede sex-a me čudi, da večina piše, da je škoda vloženega časa. NE vem. Če imaš potem sex celo leto for free ( občasno pijača ) pa se menda obrestuje. Kaj je bolje. It na fuk 4-5krat na mesec, če sploh ali 15-16 sexov brezplčanih?

    Zgleda, da v slovenskih denarnicah res ŠE NI recesije, da se lahko plačuje na veliko po 120-130€ na uro.
    Problem tvoje variante je, da potem seksaš vse leto z eno in isto žensko, to lahko počneš tudi doma, pa en samo 15-16 x! Pa še stroškov s pijačko ni.

  17. #17
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    Problem tvoje variante je, da potem seksaš vse leto z eno in isto žensko, to lahko počneš tudi doma, pa en samo 15-16 x! Pa še stroškov s pijačko ni.
    Govoriva o fuk frendicah.

  18. #18

    Privzeto

    Kot sem razumel, govoriva o fukfredici za v eleto, da imšš strošek par pijačk, potem pa 15-16 seksov. A sem te napačno razumel? In kje se srečujeta? Pri njej? PA darilca za rojstni dan, dan žena, božič, Valentina, kar tako? Vs eto pri hotnicah odpade, ljubezni pa tudi pri priležnicah ni!

  19. #19
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    Kot sem razumel, govoriva o fukfredici za v eleto, da imšš strošek par pijačk, potem pa 15-16 seksov. A sem te napačno razumel? In kje se srečujeta? Pri njej? PA darilca za rojstni dan, dan žena, božič, Valentina, kar tako? Vs eto pri hotnicah odpade, ljubezni pa tudi pri priležnicah ni!
    Lej nimaš pojma. Tok, k ti zapraviš mesečno za kurbo jaz za frendico ne v celem letu. In to eno. POnavadi jih imaš več.

  20. #20

    Privzeto

    Golden_dragon...še vedno mi ni jasno kaj tvoja alkimija dela na tem portalu...razen da prodajaš lažno zlato.
    Ni Pavle edini ki nima pojma...jaz ga imam še manj

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)