Stran 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazani rezultati 21 do 34 od 34
  1. #21

    Privzeto

    To sem sem tudi sam spraševal, ampak nisem repliciral, sicer bi me spet sramotil in razkrinkal mojo nevednost ter zabitost.

  2. #22

    Privzeto

    Že marsikdo me je povprašal, zakaj vedno fašem "samodejni" minus? Zdaj vem, ha, ha. Res je to otročja gesta, od frajerjev je ne bi tega nikdar pričakoval, ne razumem tega štosa, saj je to popolnoma margianalno, namreč ti plusi in minusi.

  3. #23

    Privzeto

    Pavle
    veliko komentiraš. Vse. Preveč. Vsak dan. Skratka, izpostavljen si, kot strelovod. Velika večina , ki nas bere tvoje poste se zaveda, da se hote ali nehote izpostavljaš. Kar kličeš k ocenjevanju. Provociraš, duhovičiš. Hvala bogu ne dojemamo vsi enako tega, kar napišeš. Zato, ker smo si različni. Osebno ti ne talam minusov, čeprav bi si jih kakšenkrat zaslužil. Osebno tudi mislim, da si inteligenten in široko razgledan. Zato ne razumem, zakaj se sprašuješ od kje plusi in minusi. Ko nekoga enkrat "užališ" z repliko na njegov post, ti potem avtomatsko zabije minus, pa čeprav napišeš nekaj vrhunsko dobrega in korektnega. Taki pač smo. Vsi. Tudi ti jih talaš, a ne?
    Why is there so much month left at the end of the money?

  4. #24

    Privzeto

    Sam pa takorekoč ne talam teh -/+ ov, v podobni gesti numerično ne ocenjujem ponudnic, če je slučajno kdo to zaznal. Niti ne bi opazil vsega skupaj, če se mi ne bi parkrat dogodilo, da sem pri navedbi kakšnega banalnega dejstva takoj fasal minus, brez zveze, ZaA razliko od deklet nimam od teh predznakov nič. Mimogrede, zadnjič sem na FB-ju opazil "novico", da je umrla M. Malusova, kar je bilo "všeč" petstoosmim! "Like it?" - "Yes". Super, a ne?

  5. #25
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by genius68 Poglej objavo
    Pavle
    veliko komentiraš. Vse. Preveč. Vsak dan. Skratka, izpostavljen si, kot strelovod. Velika večina , ki nas bere tvoje poste se zaveda, da se hote ali nehote izpostavljaš. Kar kličeš k ocenjevanju. Provociraš, duhovičiš. Hvala bogu ne dojemamo vsi enako tega, kar napišeš. Zato, ker smo si različni. Osebno ti ne talam minusov, čeprav bi si jih kakšenkrat zaslužil. Osebno tudi mislim, da si inteligenten in široko razgledan. Zato ne razumem, zakaj se sprašuješ od kje plusi in minusi. Ko nekoga enkrat "užališ" z repliko na njegov post, ti potem avtomatsko zabije minus, pa čeprav napišeš nekaj vrhunsko dobrega in korektnega. Taki pač smo. Vsi. Tudi ti jih talaš, a ne?
    Jah...tale naš Pavle je kot vegeta. V vse se meša.

    Jaz mu niti minusov ne talam. Zakaj le? Saj mu jih drugi.

  6. #26
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    360
    +/-
    +414 /  -153

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    Niti ne bi opazil vsega skupaj, če se mi ne bi parkrat dogodilo, da sem pri navedbi kakšnega banalnega dejstva takoj fasal minus, brez zveze,
    minuse dobivaš zaradi dveh razlogov, če se ti še ni posvetilo:
    1. preveč brezZveze nakladaš . meni se ne da brat tvojega nakladanja, preberem pol pol pa preskočim ker vidim da ni zanimive informacije.
    2. nekaterim si se zameril in ti dajo minus iz navade. jaz bi ti tudi dal kakšen minus pa se mi ne da več, je preveč klikanja.
    ampak če imaš veselje piši še naprej

  7. #27

    Privzeto

    A ni to super, kako iz "Krize na vseh področjih" pridemo do Pavleta in njegovih plusov in minusov. Kriza? Koga briga kriza!? Razburja nas Pavle.

  8. #28

    Privzeto

    meni je pa pavle prav "fajn" dosti realen. pove tako kot je. in ne slepi se s "igralskimi vložki"

  9. #29
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    360
    +/-
    +414 /  -153

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by ondruška Poglej objavo
    A ni to super, kako iz "Krize na vseh področjih" pridemo do Pavleta in njegovih plusov in minusov. Kriza? Koga briga kriza!? Razburja nas Pavle.
    ljudje največ razmišljamo o tistem, kar nam je največ pred očmi, ni važno ali je dobro ali pomembno. pavlek se nam vsiljuje pred oči zato o njem ljudje razmišljajo/pišejo. zato tudi reklame delujejo, ni dosti važno kakšne so. zakaj je kriza v sloveniji tako vztrajna? zato ker so slovenci nelogični čustveni ljudje, nelogičnost in poslovnost pa ne gresta skupaj. ne razumejo kapitalizma. eden od osnovnih zakonov kapitalizma je, da moraš ponujati isto uslugo za nižjo ceno kot konkurenca in boš dobil posel.

  10. #30

    Privzeto

    Kaj pa jaz vem, jaz sem že malo v letih in ne razumem več stvari najbolje.
    Jaz o Pavletu ne razmišljam. Mene Pavle zabava, tudi ko se z njim ne strinjam.
    Mislim pa predvsem na mlade voljne pičke, pa jih nimam kar naprej pred očmi.
    Kapitalizma pa ne maram; ampak tudi socializma nisem maral in sem torej, kar se tega tiče, precej v riti.
    Za reklame se mi pa sladko jebe.

  11. #31
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    360
    +/-
    +414 /  -153

    Privzeto

    tebi se že zdi, da se ti sladko jebe, tvoja podzavest pa vse sprocesira. na možgane se zlahka vpliva, zato hipnotiziranje deluje. ljudje smo zelo vodljivi. ne vemo kaj hočemo in se vsakega da precej zlahka v vse prepričat, če le imaš pravi pristop. tudi radi vidimo, če nas kdo v nekaj prepriča.

    pavlek meni ni zabaven niti zanimiv. imava skoraj v vsem nasprotno razmišljanje.

    ja slovenci ne marajo kapitalizma, to je že znano, zato pa smo v krizi. raje kot kapitalzem imajo neke birokratske-goljufive igrice. bolj ko znaš krasti bolj si kul, ker si se znašel. boljši ko si poslovnež bolj si pokvarjen, pa še fovš so ti, tako je razmišljanje slovencev.

  12. #32

    Privzeto

    Meni so všeč dekeleta z globoko poudarjenim socialnim čutom. Sploh pa prostovoljke...In tega je čedalje manj, na žalost, nič ni več tako kot je bilo.

  13. #33
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    360
    +/-
    +414 /  -153

    Privzeto

    Prostovoljke so še, ampak ne zate ali zame.

  14. #34

    Privzeto

    So, ampak gre več ali manj za mlajše upokojenke.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)