Prikazani rezultati 1 do 18 od 18
  1. #1

    Privzeto Zakaj moški plačujemo za seks?

    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  2. #2
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    Lunca
    Objave
    458
    +/-
    +343 /  -402

    Privzeto

    Sej to se ve zakaj moški plačujejo za prostitucijo. zaradi fetišev, ki jih doma od svojih zaplankanih žen niso deležni. Tko k je lahko ženska nerazgledana in nedovzetna glede sex-a.
    Všeč 2  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  3. #3
    Datum prijave
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Objave
    350
    +/-
    +175 /  -16

    Privzeto

    Kak mesec ali dva nazaj je na forumu že bila debata glede članka, ki povzema "ugotovitve" psihologinje Melisse Farley, ki je neka uber anti-prostitution aktivistika (wikipedia).
    Zadeva je zelo preprosta in tržno naravnana - kjer je potreba - tam se oblikuje ponudba. Če bi se rada kakšna versko gorečna novinarka poglobila v to temo ji bom v zameno za honorar to podrobno razložil in praktično demonstriral, honorar pa naj nakaže Axe-u za obraovanje portala. Večkratni zaporedni orgazmi so pa brezplačna opcija za katero se mora tudi sama potrudit.
    PS: Število minusov na ta post je števec novinark, ki se prepoznajo v prejšnjem odstavku in z izgovorom, da se borijo proti prostituciji šarijo po našem forumu, v resnici pa pri tem doživljajo naslado ;-)
    Všeč 7  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  4. #4
    Datum prijave
    Mar 2010
    Lokacija
    Koper
    Objave
    107
    +/-
    +135 /  -34

    Privzeto

    ahahaha. car. tole si pa umetniško spisu.

    res je. gre za preprosto načelo povpraševanja in ponudbe. da se pa ženske spravijo delat ta (za nekatere oj-prejoj-pre-grozen in moralistično-oporečen) posel, se je pa treba zahvalit kapitalizmu kot takemu. ta ustvarja peščico elitnežev na eni strani (ki se lahko v življenju prosto po prešernu zabavajo in zajebavajo) in celo kopico ''nezmožnih'' (beri: revnih) na drugih strani. ravno mi smo pa tisti, ki jih s svojim ''povpraševanjem'' (beri: plačevanjem) rešujemo iz finančno-ekonomske deprivacije.

    najbrž jim pred vsakim aktom, ki ga izvedejo z nami, ne držijo ravno pištole nad glavo. mar ne?
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 2 

  5. #5

    Privzeto

    Prostitucija obstaja že tisočletja in se nikakor ni razvila v kapitalizmu ter nima nikakršne zveze z družbenim redom, obstaja v vseh.
    Všeč 6  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  6. #6
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    715
    +/-
    +600 /  -138

    Privzeto

    Problem prostitucije se lahko reši na dva načina enostavna ter delujeta skoraj sama od sebe, oba pa zahtevata legalizacijo, vmešavanje države ter nadzornih služb, eden bolj kot drugi. Moral pa bi se ta problem reševati na globalni ravni.
    Sama prepoved ter kaznovanje kogarkoli ne rešuje ničesar, samo odmika problem dlje od oči države.

    1. Minimalno postavko za prostitutko zvišati na 10000€ na uro. Težji za državo ter nerealen.
    Tu odpadejo moške stranke. Kdor noče plačati odpade.
    Je pa potrebna večja vpletenost državnih služb zaradi nelojane konkurence, katera bi se pojavila med ženskami.
    Verjetno pa bi to pomenilo še večji črni trg z belim blagom, ker državne službe niso preveč učinkovite, moski pa bi bili veseli, če bi dobili po nižji ceni od uradne, ne glede kje.

    2. Maksimalno postavko postaviti na 5€ za uro, ali koliko pač je že minimalna urna postavka za katero koli delo.
    Tu bi odpadle vse prostitutke, katere delajo zaradi hitrega zaslužka, ostale bi samo te, katere delajo zaradi veselja.
    Odpade črni trg, saj bi moški prijavljali ženske, katere bi zahtevale preveč, prav tako se trgovcem z belim blagom ne bi splačalo delo.
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 5 

  7. #7

    Privzeto

    Zaakj bi bilo s prostitutkami kaj drugače kot z drugimi obrtniki. Z računom je pač dražje!
    Všeč 2  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  8. #8
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    715
    +/-
    +600 /  -138

    Privzeto

    #pavlesvn, govor je o preprečevanju prostitucije, ne o prostem oblikovanju cen. To imaš tako že sedaj
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  9. #9
    Datum prijave
    Dec 2009
    Objave
    360
    +/-
    +414 /  -153

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    Prostitucija obstaja že tisočletja in se nikakor ni razvila v kapitalizmu ter nima nikakršne zveze z družbenim redom, obstaja v vseh.
    Pri slovencih je za vse kriv kapitalizem, zato pa tonemo.
    Pomislite takole: nekdo v družbi mora imeti kapital, večje količine denarja. Al so to politiki al pa podjetniki. Bolje da so to podjetniki, ker ga bodo bolje upravljal, ga bodo vložili v tisto kar prinaša še več denarja njim in posledično družbi.
    Amapk če imaš goljufanje to pomeni, da z denarjem ne bodo upravljali tisti ki si ga zaslužijo in to pomeni, da se ta denar ne bo oplemenitil.
    Dober primer je jankovič: denar je vložil v velik projekt stožice, ki ni nujno da bo prinašal dobiček, kar pomeni da bo družba zaradf njega samo še bolj revna, ne bolj bogata. će bi privatnik odločal ali se bo ta objekt gradil bi prej 100x preračunal al mu bo vrnil denar.


    98% prostituk bi raje delalo kaj drugega, so nesrečne v tem poslu? Saj bi tudi vsaj 70% ljudi na splošno raje delalo drugo službo, ampak tu je vseeno visok procent.
    Najbrž je to zato ker se ti mora sex zagravžat če seksaš za plačilo in potem se nimaš česa veselit, ker najbrž se strinjamo da je seks ena tistih stvari, ki se ljudje najbolj veselimo v življenju. In če ti to veselje požrejo postaneš nesrečen.

    Ker je vlaganje v prostitutke slabo porabljen denar sem siguren, da je več njihovih strank politikov in državnih uslužbencev kot podjetnikov, ker slednji vedo kako težko je denar zaslužit in so obsedeni s svojim delom, da se jim ne da tratit svojih resourcev za to neumnost.
    Zadnjič popravljal: napots; 30.12.2013 ob 13:27.
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  10. #10

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pajdo Poglej objavo
    #pavlesvn, govor je o preprečevanju prostitucije, ne o prostem oblikovanju cen. To imaš tako že sedaj
    Kdo govori o preprečevanju prostitucije, tega vendar ni moč preprečiti?
    Všeč 2  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  11. #11

    Privzeto

    Moški imamo gene, kjer je zapisan lov na ženske, da jih pofukamo. Če bi torej zamenjali gene, žensk ne bi več iskali, pa tudi fukali ne bi več in počasi bi se planet Zemlje spremenil v planet Mars.
    Všeč 2  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  12. #12

    Privzeto

    Iskanje po seznamih in v Oglasniku je približno tak lov, kot se ga je šel Tito na srne in medvedke, ki so mu jih lovski čuvaji takorekoč pripeljali in privezali z vrvico.
    Všeč 3  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  13. #13

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mr.tangomango Poglej objavo
    Moški imamo gene, kjer je zapisan lov na ženske, da jih pofukamo. Če bi torej zamenjali gene, žensk ne bi več iskali, pa tudi fukali ne bi več in počasi bi se planet Zemlje spremenil v planet Mars.
    To ni noben lov na ženske, če ti poiščeš punco na seznamu in jo pokličeš ter se dogovoriš za srečanje !!
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  14. #14

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Esimit Poglej objavo
    To ni noben lov na ženske, če ti poiščeš punco na seznamu in jo pokličeš ter se dogovoriš za srečanje !!
    Seveda, ampak očitno nekateri obiskovalci prostitutk menijo, da gre za "lov" in zbirajo "trofeje"! Že spodaj sem omenil, da je to popolna zablota. Če si žensko kupiš, to menda ja ni trofeja! Kot če na hrib ne prideš peš, ampak se pripelješ z godnolo, plačljivo seveda, občutek je popolnoma drugačen in vrh ti ne pomeni nič!
    Všeč 3  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  15. #15
    Datum prijave
    Sep 2007
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    726
    +/-
    +516 /  -41

    Privzeto

    verjetno velika vecina obiskovalcev deklic na klic ne isce trofej, s katerimi bi se hvalili, ampak zgolj nekaj drugacnega od vsakdana, od rutine... kot neko popestritev vsega!

    lovcev se nam vec ne da iti, ker trofej ne ubijamo, ranjene zivali pa so lahko nevarne! se strinjamo?

    in primerjva z gondolo je malce ponesrecena, vsaj kar se prostitucije tice. sam gondolo za osvojitev vrha potrebujem, kadar se hocem posteno nasmucat. kadar pa se lotim podviga (npr. turnega smucanja, pa se zategnem do avstrije, 5,6 ur pesacim po snegu, potem pa se po celcu v pol urce odsmucam). v obeh primerih sem osvojil vrh in v obeh primerih sem uzival, le nacin uzivanja je bil drugacen, rezultat pa podoben- smucanje.
    Všeč 3  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  16. #16

    Privzeto

    Nisem imel v mislih smučarskih žičnic. Seevda se nas pa večina strinja, da ne gre za lov in trofeje, če se javiš na oglas in greš na obisk. Andiamo lahko primerjamo z živalskim vrtom recimo, ne da ni divjih primerkov notri, le srnice in košute....
    !
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  17. #17

    Privzeto

    živalski vrt?! najprej pojdi tja, pa brezveze.. itak boš nabijal svoj popolni jaz do konca sveta in naprej
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  18. #18

    Privzeto

    A ti si član lovske družine mogoče?
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)