Stran 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazani rezultati 21 do 33 od 33
  1. #21
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia, NM
    Objave
    763
    +/-
    +267 /  -61

    Privzeto



    A kdo verjame, da so tele racije čist slučajne, in da so polcaji do teh majstrov kr tko prišli. Konkurenca, varščine... preveč € je v poslu.

  2. #22

    Privzeto

    Konkurenca...hehe, pa tudi vprašanje v kakšnem zdravstvenem stanju so te punce..

  3. #23
    Datum prijave
    Nov 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    543
    +/-
    +7 /  -3

    Privzeto

    Če se bo v nadaljevanju vse odvijalo v smislu zaščite deklet pred zvodniki ( s strani policije), potem bi znalo bit celo kaj boljše kot prej. Sicer pa ....

  4. #24
    Datum prijave
    Dec 2008
    Lokacija
    krajna
    Objave
    113
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    En vic za težke čase

    Revscina prostitutk:
    Dve prijateljici noči se pogovarjata in kritizirata revščino, v katero
    sta zapadli. Prva reče: "Ni več strank. a imajo vsi redne jebačice ali
    kaj? Včeraj sem dovolila enemu staremu, brezzobemu dedcu da me je za 2
    eura pošlatal, samo da sem si lahko nekaj kruha in maslo kupila. Pred
    časom ga pogledala ne bi, ampak dandanes ne najdem več strank. Hudiča,
    kam je ta svet prišel."
    Pravi druga: "Aja? 2 eura si dobila...ja, jaz sem pa predvčerajšnjem
    enemu brezplačno fafala, samo da sem nekaj toplega dobila v želodec."


  5. #25
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    357
    +/-
    +86 /  -8

    Privzeto



    Vidim da zaradi tega medijskega pompa okoli zlorabe prostitucije nekatere od deklet zamenjujejo tel št. o.k vendar, da sprejemajo samo stare stranke-totalna bedarija, saj je že med starimi strankami lahko nekdo ali so, ki... ,pa še vedno bodo dokler...,saj ni rečeno da so vse pospravili pod ključ. problem je oglaševanje saj so to delali ja vsepovsod kje se je dalo, in pimpi, ki izkoriščajo dekleta naj bo to dekletom jasno, ne nudenje spolnih uslug(to je prekršek s tem se ne bo nobeden ubadal), Anabela- le zakaj, takoj ti je vse jasno[img]smileys/smiley7.gif[/img]


    Edited by: harley
    Carpe diem! izkoristi vsak dan, kot da je tvoj zadnji, kajti nikoli ne veš, če ni res...

  6. #26

    Privzeto

    Problem ni v prostituciji, ki je proizvod strank in ne zvodnikov ali prostitutk ampak tiči problem v delavcih javne uprave, katerih je cca. 3/4 preveč in nimajo drugega za početi kot zganjati teater pred mediji, da bi upravičili svojo dejavnost in svoj prihodek. Predvidevam, da bodo v prihodnosti pospravili na povšetovo tudi še kako branjevko iz tržnice - ne zaradi zlorabe - ampak zaradi tega, da bodo pokazali koliko dela imajo opraviti tudi ob sobotah.

  7. #27
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Austria
    Objave
    93
    +/-
    +22 /  -9

    Privzeto

    ma te fanti so zgleda šli malo predaleč oz. so imeli tud druge stvari na grbi. Sicer pa je treba razumet punce, da pač ne more kr vsakemu odpret vrata oz. da mora imeti močan argument, če ji kdo zagrozi oz. noče plačat oz. karkoli..... da ga bo skratka en tip dobil in prefukal ko kanto...[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    ta trenutek mi je recimo ful žal, da sn se tolk dolgo spravljal k Anabelci [img]smileys/smiley19.gif[/img].....
    kriza pač....


  8. #28
    Datum prijave
    Feb 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    35
    +/-
    +38 /  -18

    Privzeto


    Mene neki zanima. A imajo pimpi zastonj usluge al morajo tud plačat?

  9. #29
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    540
    +/-
    +37 /  -21

    Privzeto

    po moje imajo dvojno ceno[img]smileys/smiley36.gif[/img]...

  10. #30

    Privzeto

    če ni strank jih pimpi žgejo

  11. #31
    Datum prijave
    Nov 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    543
    +/-
    +7 /  -3

    Privzeto

    Punce so vesele, da jih pimpi čimvečkrat nažgejo (tiste ki jih imajo). Ker mislijo da imajo potem kakšen privilegij. Pa je ponavadi ravno obratno.

  12. #32
    ivi666 Guest

    Privzeto

    Ne da delam paniko, ampak ponudba deklet se je zmanjšala. Je to kakšna posledica akcije?
    Ene so umaknile cele profile, druge so umaknile slikce. Danes sem preklical cel seznam, ki ga imam na gsm-ju. Dopoldne nič, popoldne nič. Sem mislu, da mi gsm ne dela, nakar je pri eni celo zvonilo, a se tudi ta ni javila Telefon se je spraznil, jaz pa ...

    je v Šiški še kaj odprtega, a v Šiški še kera da ????

    lpIvan66

  13. #33
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    540
    +/-
    +37 /  -21

    Privzeto

    ivi666 zanimivo vprašanje.[img]smileys/smiley33.gif[/img]samo ne vem zakaj nebi, dekleta nadaljevala svojega posla saj nimajo nič z racijami.kolikor je meni znano je prostitucija skoraj legalna...mogoče samo davčnim uradnikom, delajo sive lase...

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)