Prikazani rezultati 1 do 16 od 16
  1. #1

    Privzeto

    pA DA NE BOSTE VEDVE SPIZDILE Z TEM DENARJEM!

  2. #2

    Privzeto

    pA DA NE BOSTE VEDVE SPIZDILE Z TEM DENARJEM!

  3. #3

    Privzeto

    katera pa je ta frendica? preden dam 150 E, bi blo fino to vedet

  4. #4
    Datum prijave
    Dec 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    3
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    fantje splača se vam ne bo vam žal obedve sta hude do konca in obvladata stvar v nulo vam priporočam

  5. #5

    Privzeto

    Tomislav prvo kot prvo te prosim da pišeš z malimi črkami in kot drugo če jim ne zaupaš pač ne pojdi ne piši pa takih bedarij da vsi skupaj mtakoj pomislimo da so že kdaj spizdile tako da če imaš kakšno vprašanje se obrni na anito..in si zahtevaj bančno garancijo za uslugo....mislim da sta obe ok..vsaj za anito vem...lp

  6. #6
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.064
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Pozdravljeni, tički moji potrebni!

    Spet sem nam obeta huda akcijaz dvema vročima bisex pohotnicama -svetlolasko (jaz)in temnolasko (moja prijateljica - 22 let/165 cm/52 kg/oprsje 2/ni na forumu) . Željno in hotno vaju pričakujeva, da pridete potešiti najinih 6 vročih luknjic. Za pijačo, hrano,žur in dobro voljobova poskrbeli midve, vi pa prinesite le vaše trde korenjake, da bo zabava popolna.

    Kdaj? petek 3.7. ob 19h, traja dokler zmoremo
    Kje? v mojem gnezdecu - Ljubljana bežigrad
    Honorar ? 150 eu
    Prijave in dodatne info - 040 533 886, prijave zbirava do četrtka 2.7.

    Pozdravčke od obeh nagajivk v željnem pričakovanju, Anita in njena frendica

  7. #7
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia, NM
    Objave
    763
    +/-
    +267 /  -61

    Privzeto

    Zanimivo, kako nikol nihče ne komentira gang bangov, medtem ko je za vse ostalo en kup komentarjev, konstruktivnih in takih čist mim.

  8. #8
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    648
    +/-
    +199 /  -59

    Privzeto

    Mogoče ga pa ni bilo

  9. #9

    Privzeto

    mogoč bi blo pa fino če bi dal 150 evrov in šel na gbang, pa potem ne bi rabu brat nekih komentarjev. A si že pomislil na to?

  10. #10
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    648
    +/-
    +199 /  -59

    Privzeto

    Jaz sem že bil, ne na tem, na drugih, tako, da vem približno kako zadeva poteka [img]smileys/smiley29.gif[/img]

  11. #11

    Privzeto

    Točno tak kocka 30 ima prav, pa ne samo za GB, tudi na druge stvari se je treba samo prijavit in it. Punce pokličeš in greš, ne pa da si cele dneve doma in bluziš kaj drugi doživljajo in kaj bi bilo, če bi...
    Skratka bilo je super, fantastično.....sami stari kolegi in dve punčke...he he he.


  12. #12
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia, NM
    Objave
    763
    +/-
    +267 /  -61

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by kocka30
    mogoč bi blo pa fino če bi dal 150 evrov in šel na gbang, pa potem ne bi rabu brat nekih komentarjev. A si že pomislil na to?

    Če je to tvoje mnenje, maš vso pravico do njega, je pa dejstvo da potem nimaš kaj tudi ostalih deklet komentirat, in potem je vprašljiv obstoj takega foruma, enostavno potem samo seznam deklet obesi brez možnosti komentarjev. Sam pol je to skor enak kot SO.

  13. #13
    Datum prijave
    Aug 2006
    Objave
    3
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Marko28 imam par pripomb na tvoj post;
    prvič, niso bili sami stari kolegi.... eden je bil še čisto deviški gangbanger... to sem bil jaz
    drugič; za gangbang ni dovolj, da samo "..pokličeš in greš.." , ampak je treba najprej tudi dobro vedet, v kaj se podajaš. Tako smo imeli v petek primer par tipov, ki so se obrnili skoraj na vratih, eden pa si je celo premislil, ko smo že konkretno začeli z zabavo.
    Torej moraš za gangbang imeti najprej sam pri sebi razčiščeno, aliboš "opravilnosposoben" v družbi polducata drugih kurcev, ki opletajo na vse strani.
    Sicer pa potrjujem, da je bilo "..super, fantastično.." in se zahvaljujem Aniti za odlično organizacijo, Martini za pogum (mi že vemo zakaj) in neverjetno predstavo ter ostalim fantom za domače vzdušje.


  14. #14

    Privzeto

    Men bi pasalo, če se da delat double penetration...
    a se to tudi dogaja?

  15. #15

    Privzeto




    Edited by: kocka30

  16. #16

    Privzeto

    Mislim, da je za Anito to en od pred-pogojev za "uspesen" GB))

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)