Prikazani rezultati 1 do 4 od 4
  1. #1

    Privzeto "Sugar daddy" študentke

    Na tisoče študentk si na spletni strani Seeking Arrangement išče "sugar daddy-je", ki jim v zameno za "druženje" plačajo šolnino.


    Študentke se vpisujejo na spletne strani za "sugar daddy" zmenkarije in se tako povežejo z bogatimi moškimi. Dekleta, znana kot "sugar babies", s spremstvom starejših moških zaslužijo tudi do 4.000€.
    Brandon Wade, ustanovitelj portala Seeking Arrangement, trdi, da 1,4 milijona profilov na njegovem spletnem portalu pripada študentkam po vsem svetu. Največ novih profilov v lanskem letu se je prijavilo iz Britanske univerze Westminister.


    V intervjuju za študentski časopis "The Tab" B. Wade pravi: "Ljubezen je pojem, ki so ga iznašli revni ljudje. V tem času imajo študentje dolgove namesto dobro plačanih služb, ali vsaj služb in zato so "Sugar Daddy-i" nekakšen izhod in ne samo finančna stabilnost.
    Štiri od desetih študentov se trudijo z iskanjem službe, medtem ko jih tri četrt ne bo moglo odplačati dolga.
    Takoimenovan Sugaring ne samo da omogoča odplačevanje študentskih dolgov, ampak bo velika večina teh žensk imela finančno stabilnejšo prihodnost in morda celo službo."

    Po njihovih podatkih jim povprečen Sugar daddy plača približno toliko kot one porabijo za najemnino, knjige in šolnino.

  2. #2

    Privzeto

    To seveda ni nic novega. Na Balkanu se imenuje sponzoriranje (sponzoruse in sponzorji pac).

  3. #3

    Privzeto

    Ja tam v 60 letih, ko sem študiral - na elektrotehniki - smo vedeli, da si ena - atraktivna seveda in ni znala NIČ - kupuje pozitivne ocene s svojim telesom in to pri več profesorjih.
    Dobra znanka, ki je študirala pravo in garala vse noči, se je jezila, da si nekatere na ta način kupujejo dobre ocene.
    Mislim, da je za to njeno garanje, kar je že bil stres in tudi potem, ko je že bila sodnica in profesor, porabila vso življensko energijo in je pri 62 letih umrla.

    Pa naj bo še ta ta zgodba k tej zvezi.
    Ko sem bil v D sem delal tudi naprave v YU in to preko njenega moža. Bil je korekten.
    Ko sem prihajal čez weekend k njim, da sem naprave dokončal, se je ona hotela z mano dolgo v noč pogovarjati.
    Enkrat vpričo njega me vpraša, če s z njo poročim, tudi zato ker on ne more več.
    Ja so situacije v življenju, ko nobena izobrazba in znanje ne pomagajo, pač pa samo zdrava človeška pamet.
    Nisem komentiral.
    Ampak enkrat pa je dosegla, da sem jo peljal v Piran in tam naj bi šel z njo. Nisem, predvsem zato, ker je bila žena kolega.
    Ja to sem jaz mislil. Ampak za njega sem bil z njo in ko bi mi moral izplačati moj del - 40.000DM ni hotel. V 20 letih je enkrat res ostalo kar precej denarja in še tokrat nisem dobil nič.
    Da se za seks plača je še razumljivo, da pa gre povodi toliko denarja za Neseks, je pa že absurdno.

  4. #4
    Datum prijave
    Sep 2021
    Lokacija
    Dolenjska
    Objave
    180
    +/-
    +61 /  -11

    Privzeto

    Na seekingu so ene res brez občutka. Povabim na kavo, da se dogovoriva za arrangemet. Ona hoče da ji prinesem darilo. Vrednost 200-300€.
    Za kavo? Še zdej me meče ko se spomnim za nazaj...

    Aja predstavila se je kot neka Ljubljančanka

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)