Prikazani rezultati 1 do 7 od 7

Tema: LANA

  1. #1
    Datum prijave
    Jul 2009
    Objave
    52
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Lep pozdrav!
    pišem malo pozno vendar glede na vsa vaša sporočila vam še enkrat sporočam če bo vse po sreči začnem delat jutri zjutraj ob 9 uri. prosim vas ker sam še začetnica glede izkušen na področju dogovarjanja vas prosim če mi razložite po domače glede vaših želja in da ste točni ko se dogovorimo, da bom lahko sproščeno delala. potrudite se vi potrudila se bom jaz
    vaša LANA.


  2. #2

    Privzeto

    Malo si draga Lana.
    60€ orala... [img]smileys/smiley19.gif[/img]


  3. #3

    Privzeto

    Menim da res ni potrebno biti skopuh pri temu ... poglejte slike no ... LANA prekrasno dekle si ... me kar malce matra ... No veliko lepih izkušenj ti želim ter še enkrat čestitke za krasno postavo ter tudi prijetno uvodno sporočilce.

  4. #4

    Privzeto

    No moretto....pogledal sem si slike..in je draga...ker vidim da je stara 19 let..in na prvi sliki ima toliko celulita okoli ritke in stegenkot moja stara mama...ok sej ni ne vem kaj narobe samo ne vem zakaj jo toliko hvališ..okoli slikc..če bi upošteval samo slikce in ceno je predraga..ima pa marsikatera boljšo..lahko pa da je dobra v čem drugem..ampak saj pravim vsak svoj okus...lp

  5. #5

    Privzeto

    Naj se punca prvo reda nauči potem pa naj ponuja pičko.

  6. #6
    Datum prijave
    Apr 2007
    Lokacija
    koroška
    Objave
    462
    +/-
    +17 /  -3

    Privzeto

    men so slikce prav všeč od nje, je neka realnost od punc in jasno nakazuje, kaj lahko pričakuješ. Ne vem zakaj tako komplicirajte, pojdi pa jo sprobaj, ne rabiš blatit po njej, ker si videl nekaj celucita.Če ti ne ugaja, skači po svoji doma ali pejd drugi, ni pa potrebno v prvo punci zbit vse morale...Lana, ko boš imela čas, sprazni predal in mi odgovoriLP

  7. #7

    Privzeto



    Nisem ji s tem zbil morale in nič drugega ..če sem ji s tem zbil moralo naj takoj zaključi z delom..če jo zagovarjate ok..nimam nič proti njej in všeč mi je če so slike realne..pravim samo da sem odgvooril moreto-tu da pač ko že tako hvali slikce in naj si jih pogledamo..sem jh pač pogledal in ugotovil da niso ne vem kaj manekenske..vseeno..naj pač ima svoje cene in svoje stranke..ampak moje mnenje je moje mnenje..in kje bom jaz skakal SEX69 pa se tebe na žalost ne tiče..vseeno lp vsem...

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)