Prikazani rezultati 1 do 17 od 17
  1. #1
    Datum prijave
    Jul 2009
    Lokacija
    bežigrad
    Objave
    18
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Pozdravljeni dragi moji,

    naj vam za začetek povem, da sem prebolela hud sindrom GB ( kot vam jeto že vsemznano)... tudi sama sem se ves čas poučevala o mojem zdravstvenemstanju. Vprvih treh mesecih so me testirali za vse možne bolezni, med drugimi tudi spolne. Večkrat so ponovili teste,saj niso vedeli kaj se pravzaprav dogaja z menoj, vse dokler niso opravili lumbalne punkcije, takrat so mi potrdili, da gre za GB-jev sindrom. Da se boste lahko sami prepričali o tem, da nisem okužena z virusom HIV ali kako drugo boleznijo,bom zase in za vas poskrbela že jutri.Navsezgodaj bomodšla na testiranje. Vsempa nam jeznano, da se izvidi čakajo kakšen dan... takoj, ko bo mogoče, vam bom dala pisno potrdilo, da je z menoj vse vredu.

    Lp, Adora.

  2. #2

    Privzeto

    Punči jaz ti verjamem brez potrdila.

  3. #3

    Privzeto

    mogoce malo neumestno : GB sindrom je sindrom po GANGBANGU ?

  4. #4

    Privzeto

    Test, ne test, zame je dovolj že to, da si bila tri mesece na preiskavah. Hvala lepa, ne grem se loterije z mojim življenjem zaradi par minut užitkov.

    Obiskovalci formuma se bodo pogosto bolj kot ne strinjali, da je za tako aktivnost potrebna neoporečnost. Sami si izmenjujemo izkušnje in se takšnih, ki imajo zdravstvene, narkomanske ali alkoholne težave izogibamo, ćeprav pa se vmes najdejo pajaci, ki radi hazardirajo.

    Po mojem mnenju bi bilo fer, da dejavnost ali prekineš ali pa jo preseliš nekam, kjer o tebi ne bodo vedeli prav veliko. Morda bi šla malček v Italijo, a? Ali paq v Avstrijo, pa še zdravniški pregledi bi bili morda bolj precizni in bi odvrgli vse sume.

    Naj se ne usuje plaz zmerjanja, samo odpiram debato na to temo, ker je dama sama začela.


  5. #5

    Privzeto

    Amm.. kako pa ti testiraš neoporečnost? Preveriš zadnji "certifikat" deklice, ki jo obiščeš in če je datum starejši od enega tedna, se obrneš in greš? Pa po možnosti mora met potrdila za vsaj tri različne SPB, da si zadovoljen?
    Mislim, tolko BS brez logike v enem postu nisem prebral že dolgo...


  6. #6

    Privzeto

    Test za HIV mora pokazati, pa je. Ali pa če si stalna stranka in veš, da dekle dela izključno s stalnimi strankami.
    Zakaj BS. Se ti ne bi zbal, ko bi šel preverjat vse podatke o tem ter načine, kako se lahko bolezen prenaša? Ali pa bi zamahnil z roko in dejal: to se pa meni ne more zgoditi! Kaj od tega?


  7. #7

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Yosemite
    mogoce malo neumestno : GB sindrom je sindrom po GANGBANGU ?
    Hm, stric Google pravi takole:

    Guillain-Barre syndrome is an uncommon disorder in which your body's immune system attacks your nerves. Weakness and numbness in your extremities are usually the first symptoms. These sensations can quickly spread, eventually paralyzing your whole body.
    GB Syndromehas no cure at present. It's a very rare disease one or two in a million.

    Vir: http://www.mayoclinic.com/health/gui...ndrome/DS00413

    Mislim, da bi si punca morala najti kaksno drugo, lazje delo (ce je to seveda ista bolezen?)...

  8. #8

    Privzeto

    Propao biznis[img]smileys/smiley34.gif[/img]

  9. #9

    Privzeto

    Nikjer nisem zasledil, da je bolezen prenosljiva.
    Dejstvo je pa, da je bolezenZELO ZELOredka, torej se verjetno ne širi s telesnimi odnosi, če bi se bi verjetno bila bolj pogosta, se vam ne zdi?

  10. #10
    Datum prijave
    Apr 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    26
    +/-
    +2 /  -1

    Privzeto


    Citiraj Originally Posted by Ilcam
    Test za HIV mora pokazati, pa je. Ali pa če si stalna stranka in veš, da dekle dela izključno s stalnimi strankami.
    Zakaj BS. Se ti ne bi zbal, ko bi šel preverjat vse podatke o tem ter načine, kako se lahko bolezen prenaša? Ali pa bi zamahnil z roko in dejal: to se pa meni ne more zgoditi! Kaj od tega?
    Aha, a torej po tvoje če pokaže negativen test za HIV, si varen? Naivčina... in taki ste najglasnejši...

    Očitno punca svoje (in posledično tudi tuja) zdravstveno stanje jemlje resno. Bila je na preiskavah, lepo je povedala, da TUDI za spolne bolezni. Očitno so zadevo diagnosticirali, bo pa za bonus šla še na HIV test, ne? Kakor se da soditi po njenem postu in Googlovi razlagi, zadeva ni nič kaj preveč SPB...

    BTW si mogoče šel preverit vse podatke o tem in načine, kako se bolezen prenaša?

  11. #11

    Privzeto

    Tematika me je začela zanimati, pa sedaj brskam. Prebral sem že, da GBS ne spada striktno v SPB, vendar iščem še naprej. Ni izključeno, da bi se GBS prenašal kot virus, ki ga poznamo kot klasično SPB, vendar se zaradi narave obolenja lahko prenese tudi na kakšen drug način, ki pa se ga da povezati z delovanjem v prostituciji. Mimogrede, v Nemčiji so GBS že našli v populaciji prostitutk, vendar je število zanemarljivo, saj ga nadkraljuje HIV in ostala SPB navlaka.

  12. #12

    Privzeto

    pa imate spet nekaj za premljevati. Btw: jeseni bo v ospredju prašičja gripa!

  13. #13

    Privzeto

    Hja... Samo da se govori in fuka! Ha, ha, ha...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

  14. #14

    Privzeto

    Gullian-Barre sploh ne spada med STD ampak med nevrološka obolenja.

  15. #15

    Privzeto

    Ja, res je, res ne spada med klasične SPB, vendar se ga povezuje (v zelo majhnem odstotku) tudi z virusom HIV.[img]smileys/smiley35.gif[/img]

  16. #16
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    9
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Tudi pljučnica se povezuje s HIV in to v zelo visokem odstotku, boš zato preskočil vsako, ki je kdaj prebolela pljučnico?

  17. #17

    Privzeto



    Adora mam zate ene par zasebnih vprašanj...lahko prosim zbrišeš predal oz.narediš malo prostora še za koga ali si "polno" zasedena??....lp

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)