Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Prikazani rezultati 1 do 20 od 21

Tema: GINA - Lj

  1. #1
    Datum prijave
    Dec 2008
    Lokacija
    Celje
    Objave
    96
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Pozdravček vsem mojim najdražjim!

    Prvo vam potrjujem moj prihod v Ljubljano:

    to sredo 05.06.2009 bom dosegljiva za dogovorjena srečanja,

    hkrati vam sporočam, da bom tudi v četrtek 06.08.2009 dosegljiva v Ljubljani. Vsekakor za tistega srečneža, ki me bo pravočasno kontaktiral preko PM-ja ali SMS-a.

    V Celju bom predvidoma ta mesec dosegljiva za srečanja, le v popoldanskih urah.

    Vsekakor mepred srečanjem kontaktirajte malo prej, na mojo kontaktno št, ki je v profilu ali preko zasebnega sporočila.

    PS: pa še to! Dosegljiva sem le še do konca tega tedna, ker potem se grem pridno nastavljati sončnim žarkom in si polniti "baterije".

    Poljubček vsem! Samo vaša Ginny

  2. #2

    Privzeto

    hkrati vam sporočam, da bom tudi v četrtek 06.08.2009 dosegljiva v
    Ljubljani. Vsekakor za tistega srečneža, ki me bo pravočasno
    kontaktiral preko PM-ja ali SMS-a.

    Pohimito fantje, da vidimo kdo bo ta 'srečnež', ki bo skeširal 150€, da ga da malce na toplo...


  3. #3

    Privzeto

    Pri Gini še nisem bil, ampak kakor razumem je v vrhu ponudbe pri nas. Če je to res, se mi zdi 150€ povsem sprejemljivo.

  4. #4

    Privzeto

    dokler bo velik takih, ki se jim bo to zdel sprejemljivo, bodo tudi cene take...

  5. #5

    Privzeto

    In tako je tudi prav Pa ne da sem premožen, samo večje veselje imam če si privoščim nekaj, kar si ne more/noče vsak.

  6. #6

    Privzeto

    sej ni štos da si ne mormo...mislim tistih 150 evrov bo pa že vsak skup napraskal...štos je v tem da NOČEM dat tok dnarja, ker se mi enostavno zdi to preveč oz. ni nobena tega vredna...

  7. #7
    Datum prijave
    Nov 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    265
    +/-
    +3 /  -0

    Privzeto

    Še dobro, da nimamo vsi enakega mnenja, tako da "kocka" tudi ti se boš moral sprijaznit, da niso "vse" zate!

  8. #8
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Solomon Islands
    Objave
    105
    +/-
    +1 /  -0

    Privzeto

    Se popolnoma strinjam. Glede Gine imam same dobre iskušnje in je res sam vrh ponudbe, od storitve do izgleda....ampak 150 EUR je pa kljub temu previsoka cena....

    150 EUR X 4 obiski na mesec X 12 mesec = 7200 EUR letno + še kakšna vmesna popestritev....

  9. #9
    Datum prijave
    Nov 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    265
    +/-
    +3 /  -0

    Privzeto

    ...no pa še to... od kod vam 150€... kolikor je meni znano ima Gina ceno 120 €.
    Pa ne bom rekel, da ji ne smete dat 150

  10. #10
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    357
    +/-
    +86 /  -8

    Privzeto


    Citiraj Originally Posted by dragon
    ...no pa še to... od kod vam 150€... kolikor je meni znano ima Gina ceno 120 €.
    Pa ne bom rekel, da ji ne smete dat 150
    120Eur+30Eur za Analo=150 (če hočeš komplet ponudbo)
    Carpe diem! izkoristi vsak dan, kot da je tvoj zadnji, kajti nikoli ne veš, če ni res...

  11. #11
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    357
    +/-
    +86 /  -8

    Privzeto



    Citiraj Originally Posted by Adventure

    150 EUR X 4 obiski na mesec X 12 mesec = 7200 EUR letno + še kakšna vmesna popestritev....
    Se ti ja upre saj men(pa tudi če bi bila Pamela A.) če bi hodil 4x na mesec in celo leto k eni in taisti(ni več adrenalina) kot bi svojo piču[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Carpe diem! izkoristi vsak dan, kot da je tvoj zadnji, kajti nikoli ne veš, če ni res...

  12. #12
    Datum prijave
    Jan 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    10
    +/-
    +0 /  -2

    Privzeto

    Samo ste res čudni eni tukaj gor[img]smileys/smiley11.gif[/img]

    Če ima punca ceno tako, ki jo je napisala, jo pač ima.... od tu naprej ja pa tvoja odločitev, če se boš dogovoril z njo ali pač ne... Ni za vsakega vse.

    Vsi imamo različne okuse in želje in vsak se odloči po svoje... in vsi ostali komentarji so brezvezni


  13. #13
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    357
    +/-
    +86 /  -8

    Privzeto


    Citiraj Originally Posted by polo041
    In tako je tudi prav Pa ne da sem premožen, samo večje veselje imam če si privoščim nekaj, kar si ne more/noče vsak.
    tudi jaz se podpišem pod ta post
    Carpe diem! izkoristi vsak dan, kot da je tvoj zadnji, kajti nikoli ne veš, če ni res...

  14. #14
    Datum prijave
    Sep 2008
    Lokacija
    Nova Gorica
    Objave
    25
    +/-
    +10 /  -1

    Privzeto

    Jaz se tudi pod ta post podpišem.

  15. #15

    Privzeto

    slovenija dežela hlapcev....en se zbuni glede cene, pa vsi po njem udrihajo....

  16. #16
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    36
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    Strinjam se s kocko....ne se bunit na nekoga, če se mu zdi previsoka cena in to javno pove, se pa strinjam, da je deklina Ginny postavila ceno, ki smatra, da je vredna te vsote in, da se tudi maksimalno potrudi nudit užitek, da nam potem ni žal za to, kolikor smo pustili pr njej...
    Biu pr njej....no, prve trenutke itak sploh ne pomisliš kok si zagonu k oddideš od nje
    poli k te pa minejo vse tiste sladkosti v domačem gnezdecu, pa lahko za kakšen trenutek premlevaš, če ti bo kakšen € falu za pivo
    A glej ga zlomka...naslednji teden se boš spet raj odpovedu pivu, sam, da svojga korenjaka poneseš do prelepe in prekrasne, prijazneGinnyce

    Mejte se folk, z ginny al pas kakšnim vrčkom pivca več!na vsakem je samostojna izbira...jz itak z ginny in pivcem pr njej !

  17. #17

    Privzeto

    To se pa popolnoma strinjam Marko 2005. Vsaka punca ima ceno ki ji še zmeraj zagotavlja potrben obisk. Kakor hitro bo padel interes tako bo tudi cena prikrojena - seveda navzdol. Ginny ne poznam jem pa za njene potrebe cena očitno optimalna. Se pa strinjam z pravico do lastnega mnenja čeprav ni večini všeč.

  18. #18
    Datum prijave
    Feb 2008
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    87
    +/-
    +26 /  -9

    Privzeto

    se podpišem pod zadnja dva posta!

  19. #19

    Privzeto


    Vsekakor za tistega srečneža, ki me bo pravočasno kontaktiral preko PM-ja ali SMS-a.

    Mislim da je samo ta stavek napisan brez potrebe tako da sedaj dviguje toliko prahu

  20. #20

    Privzeto

    Za tale stavek se ni treba sekirat ne nam in njej. Tako ali tako vsi vemo da je tako. Treba je pač imeti srečo da jo včasih dobiš prosto. Je pa res da je nepotreben ker delno razkriva njen odnost do obiskovalcav.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)