Prikazani rezultati 1 do 10 od 10
  1. #1
    Datum prijave
    Jun 2009
    Objave
    132
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Dragi naši pohotneži!

    Ta teden odza vas dosegljive dve novi porednici 24. letna črnolasa NIKOL 167/60/4 in 19. letna drobna rjavolaska VIVJEN 170/50/3.
    Vsi,ki ste željni novih vročih deklet smo za vas na razspolago vsak dan med 10.00 in 24.00 uro na Vam že znani lokaciji!

    Poljubček

  2. #2
    Datum prijave
    Mar 2009
    Objave
    17
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    čaw kdaj pa pridejo profili in slikice?

  3. #3

    Privzeto

    sem bil včeraj na glinškovi,pa sem glih tko naletu da je bla Vivien zasedena pa sem vzel Nikol,tema totalna,punca je neaktivna,ne zna te nakurt skratka(she suck)kar je blo še kr tko tko je bla orala,sex pa čist zanič tko da Nikol ne bom vzel več nikol.

  4. #4
    Datum prijave
    Jul 2009
    Objave
    221
    +/-
    +109 /  -43

    Privzeto

    A je možno, da sta to Nicole in Vivien? Ali si dekleta iz Glinškove sposodijo samo imena iz Laufhausa?

    http://www.laufhaus.at/DE/module/gir...=2&lid=317
    http://www.laufhaus.at/DE/module/gir...43&lid=190

  5. #5
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    61
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Teh novih še nisem videl / obiskal, ampak izopisov menim, da se motiš, jackass. Soforumaši namreč pišejo, da naj bi bila Vivien drobcena in suha, Nikol njeno nasprotje - na linkih, ki si jih pripel ti,je pa nekaj drugega. Pač, za "umetnice" sta to kar pogosti imeni, kakšne silne domišljije pa tudi nimajo, da bi si izbrale kaj bolj markantnega...

  6. #6
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    29
    +/-
    +0 /  -1

    Privzeto



    tudi jaz sem doživel podobno kot spider, na razpolago je bila le nikol, pa sem jo vzel. Vivien je bila v kuhinji, tako da se ji verjetno ni ljubilo, ali pa vsi ki imajo izbiro izberejo njo Joški so dobri, trdi, ostali občutki pa podobno kot pri Spider-ju

  7. #7
    Datum prijave
    Dec 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    75
    +/-
    +6 /  -1

    Privzeto

    Tam se prehitro menjajo. Dekleta so tujke med sabo. itd. Tako, da ne morejo ustanovit pristnega odnosa oz. domačnosti do svojih strank. In takšen je tudi seksualna usluga,ZELO POVRŠNA. Saj dekleta sama niso nič kriva.
    Tako, da bom zelo premislil, če naj se še vrnem?
    So pa čista, urejena,pridna,čisto stanovanje,pijača za dobrodošlico...samo nekaj fali?

  8. #8

    Privzeto

    na glinškovi je bla Amanda res zakon se je znala uživet bolj od vseh k so ble tam ,čeprav VIVIEN še nism sprobu jo bo pa treba pa bom potem povedu kakšna je.

  9. #9

    Privzeto



    Sprobal Tamaro in Oksano. Slednja mi je bila zakon (glej moje navdušenje v mojem postu). Tamara pa je bila malo ljubosumna ker sem samo prvič njo napičo. Od vseh "umetnic", kisem jih obiskal sem imel pri njej občutek, da si je želela, da meni dobro izpade. Glede novih punc pa zenkrat ne obiskujem, ker prebiram deljena mnenja od Vas. Tako, da mi je to malo sumljivo.
    i like to

  10. #10

    Privzeto

    Tisto definitivno nista punci iz Laufhausa, daleč od resničnosti. Samo imeni sta enaki. Videl sem obe, sprobal Nicole nikoli več. Še enkrat opozarjam, da se morajo zadeve pri nas urediti, to kar ponujajo punce je poden od podna razen nekaj izjem...Za to kar nudijo je 30€ preveč!!! Če mi da Nicole zastonj ne grem več k njej....

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)