Stran 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazani rezultati 21 do 37 od 37
  1. #21
    Datum prijave
    May 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    16
    +/-
    +7 /  -1

    Privzeto

    Mikavno a predrago,

  2. #22

    Privzeto

    Anita ima ... kako naj se kulturno izrazim ... določene probleme z zobno protetiko.. vendar očitno ne ve, da dobiš recimo 3x cenejšo cipo v MB, Lariso po imenu, ki ima ti. filmsko lep pogled. Konkurenca, konkurence, konkurenci, konkurenco, pri konkurenci, s konkurenco- Anita, ki obiskuje ekomsko fakulteto že 200 let očitno ne obvlada estetskih sklanjatev.

  3. #23

    Privzeto

    Anita ima ... kako naj se kulturno izrazim ... določene probleme z zobno protetiko.. vendar očitno ne ve, da dobiš recimo 3x cenejšo cipo v MB, Lariso po imenu, ki ima ti. filmsko lep pogled. Konkurenca, konkurence, konkurenci, konkurenco, pri konkurenci, s konkurenco- Anita, ki obiskuje ekomsko fakulteto že 200 let očitno ne obvlada estetskih sklanjatev.

  4. #24
    Datum prijave
    Nov 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    543
    +/-
    +7 /  -3

    Privzeto

    Imperatore, nisem ljubitelj gang-bangov, niti Anitin navijač. Torej hvala za info o Larisi, kar se tiče Anite pa tako pljuvanje ni potrebno. Tisti, ki smo zanjo že slišali vemo kaj študira (ne ekonomije), na slikah se tudi vidi kakšna je in kakšne ima cene. Kdor se udeležuje njenih podvigov že ve zakaj. Raje napiši še kakšno uporabno informacijo o dekletih in storitvah, ki so potencialno za nas uporabnike zanimive. Česa kdo ne zna in podobne diskreditacije pa niso zanimive niti uporabne.

  5. #25
    Datum prijave
    Nov 2008
    Lokacija
    slo
    Objave
    11
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    a je že kaj kandidatov?

  6. #26
    Datum prijave
    Mar 2009
    Objave
    88
    +/-
    +7 /  -3

    Privzeto



    Larisin filmsko lep pogled ok,hkrati pa total zadeta a ne .
    Če te pa pač tako moti "aparatek" pri Aniti ,te pa nihče ne sili da jo obiščeš ,ni tako.
    lp

  7. #27

    Privzeto



    take zadeve me mikajo VENDAR predrago saj lahko v Nemčiji za ta denar 2 dni seksaš neomejeno.
    bi blo pa dobro da se malo organiziramo in jo mahnemo na Dunaj če je res za 80€ GB- 4 deklice - bi bilo za probat mar ne

    mejte se

  8. #28
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.064
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto



    Pozdravljeni, potrebneži!

    Po dopustih se nam bo spet prilegla divja celovečerna zabava z dvema vročima bisex bjondikama. Upam, da ste spočiti in polni energije, da boste dobro napolnili najinih šest vročih luknjic. Pa ne samo to - tokrat gang bang prvič z dekletom -Leo, ki je resično konkretno obdarjena (čvrsta petica) - njo boste lahko poseksali še med joške in naju fino pošpricali Obe sva še posebej ljubiteljici DP (double penetration oz. sendvič).

    Lea je bila na forumu pred letom dni, mnogi se jo še spomnite. Najine fotke lahko pogledate v profilu.

    Medve poskrbiva za hrano, pijačo in vroče vzdušje, vi pa prinesite dobro voljo, energijo in vzdržljivost vaših nadobudnežev

    Kdaj ? Petek 28.8.09 ob 19h, traja, dokler zmoremo
    Kje? V mojem gnezdecu - Ljubljana bežigrad
    Honorar? 170 eu
    Prijave in dodatne info: Anita 040 533 886,Lea041 822 504

    Poljubčke na vaše tičke od obeh hotnic ***AnitainLea





  9. #29

    Privzeto

    Je bil kdo včeraj na gang bangu ?

    kako je bilo?

    Škoda da sem v tujini da se nisem mogel udeležiti.

    lp

  10. #30

    Privzeto


    Citiraj Originally Posted by alexenator
    kako je bilo?
    Tudi mene zanima - predvsem, ce je dogodek sploh bil? Take skoraj dvotedenske reklamne kampanje na forumu namrec se nismo videli

  11. #31

    Privzeto

    jaz pa bi rad videl kako sliko iz tega g.b,morda je še kdo ki bi rad videl,samo ej tele cene 170e in traja dokler zmoremo!!eni že veste da v naši sosedje severnjaki ali pa celo mađari imajo te storitve za pol ceneje(sprobano),pa je res tud tako da so te vesele(če prav ziagrano)toda občutek ti da tak da si dobrodošel!ampak dokler bodo oz.boste hodili tem punca z takimi cenami in se spraznili za 30 min ali prej in od vas potegne 100e ali več bo to tako!bo treba mal bojkoterat ali pa se cenkat[img]smileys/smiley36.gif[/img],men je že ratal!ajd velik fuka!

  12. #32
    Datum prijave
    Apr 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    26
    +/-
    +2 /  -1

    Privzeto

    Mene je prov cena odbila. Že 150 EUR, kolikor je bilo prej, je kr zasoljeno (čeprav ne morem komentirat dogodka, ki se ga še nisem udeležil in ga ne poznam iz prve roke).
    Pol pride pa še kaj - krizna podražitev za 13,3%?
    Jebat ga, to je pa pretiravanje. Sej ne, da me 20 EUR (al pa 170 EUR) pokoplje, sam nekje je pa treba postavt mejo in rečt "ne". Sej niso od zlata...

  13. #33

    Privzeto

    a je kdo sploh bil na GB..? se je zadeva izpeljala?
    i like to

  14. #34

    Privzeto

    Tudi mene zanimajo odzivi...

  15. #35

    Privzeto

    anitka mi je poslala PM, da se je speljalo, očitno pa tisti, ki so bili ne morejo k sebi priti, da bi kaj napisali in nam razburili domišljijo
    i like to

  16. #36
    Datum prijave
    Dec 2008
    Lokacija
    krajna
    Objave
    113
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    Mogoče je pršlo na GB par plastičnih tičev pa onedve...je pa problem ker plastični nimajo rok za pisanje...razumljivo da ne bo reporta.

  17. #37
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    153
    +/-
    +2 /  -14

    Privzeto

    očitno ni bil nihče, oz sploh ni bilo gb

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)