Prikazani rezultati 1 do 13 od 13
  1. #1

    Privzeto

    Na filmska platna prihaja nov slovenski film, v katerem bo govora o slovenski prostituciji. Zgodba gre takole:

    Slovenka je portret izgubljenega mladega človeka. Napol ženska, napol otrok, ki izgubi odnos do realnosti in do lastnega telesa.

    V največjem slovenskem oglasniku je vsak teden več kot 1000 oglasov, v katerih dekleta ponujajo spolne usluge. Vsaj polovica jih pravi, da so študentke. Čeprav lažejo s podatki, je med njimi v resnici veliko študentk. Tudi takšnih, o katerih nihče od tistih, ki jih pozna ali sreča na ulici nikoli niti pomislil ne bi, da so zmožne kaj takšnega. V tej zgodbi o eni od teh deklet so pohlep, prostodušnost in neznosna lahkost tega početja – kot da se to ne dogaja njej in z njenim telesom, kot da se takrat preklopi na avtomatskega pilota.

    Kot pravi Aleksandra v svojem dnevniku: V Salamonov oglasnik sem dala svoj oglas. Predvsem za tujce, ki pridejo sem. Grem k njim v hotel, na hitro opravim in poberem dober denar. Itak tega noben ne ve. Imam svoj projekt in ko bo končan, bom živela normalno življenje.</font>

    Vec najdete na spletni strani: http://www.slovenka.si/si/index.html

    Oktobra bo Slovenka prikazana tudi na Festivalu slovenskega filma v Portorožu, takoj zatem pa pride v slovenske kinodvorane. Predvidevam, da bo posebej zanimiv za poznavalke in poznavalce te scene - torej clanice in clane tega foruma


  2. #2
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    347
    +/-
    +49 /  -38

    Privzeto

    1000 ogasov pa kaj še.Sem v pred kakšnim letom rekel da moram spet kupit oglasnik da vidim če je kaj novega.Sem si naredel na računalniku spisek skoraj vseh oglasov za ljubljanski konc.Tako da se ni nobena številka ponovila.Res je da sem klical v soboto dopoldan vendar so se na večino oglasov olašale kakih 5 istih punc.Ko se je začela ena dret če sem nor da jo buzariram na 10 telefonov me je počas vse minil.Pa še to ko sem ji nazaj zabrusil da zaradi takšnih, ki majo na desetine telefonov zapravljam cajt in denar je rekla da me naj ne briga da ima lahko toliko telefonov kot jih hoče.In pol tako vidiš da so v lj 5-6 stanovanj kjer dela večina ponudnic.Za moje pojme tud nimajo dost v glavi da posojajo mobije prijateljcam.Če je v oglasu mlada z velikimi joški javi se pa stara in suha ki je povrh še neprijazna ne boš več klical na uno številko.

  3. #3
    Datum prijave
    Dec 2008
    Lokacija
    krajna
    Objave
    113
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    @georg26
    Se popolnoma strinjam s tabo...glede več telefonov sem imel tudi sam že podobno izkušnjo in tudi večina drugih uporabnikov mislim da prav tako. Seveda uporabniki oglasnika to dobro vedo!

  4. #4
    Datum prijave
    Apr 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    47
    +/-
    +17 /  -2

    Privzeto

    Zato sem jaz hvaležen vsem za ta forum ker ono sranje od SO te ne pripelje nikamor.

  5. #5

    Privzeto

    Pa čemu koristi ta metoda da ima ena punca 10 različnih oglasov in telefonov in vsak oglas ima drugo starost in mere...pa kaj mislijo da smo moški res taki butalci...zato sem vesel, da obstaja ta forum...da ni SO edini adut.

  6. #6
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    347
    +/-
    +49 /  -38

    Privzeto

    V tem primeru ženska ni mela 10 svojih telefonov ampak je bila sama v stanovanju ker je bila sobota.Frendice pa pustijo prižgane telefone.Pol pa tista ki je tam dviguje vse telefone.Eden takih primerov je Žana ki pusti prižgan telefon pol pa ga dviguje tista ana ali nekaj takega.Če si Žana ne bi naredila na tej strani takega slovesa jo ne bi več klical na ta telefon in bi tako zgubila stranko.Tako se je pa na tej strani naredila ime kjer ma objavljen svoj mobi in jo toliko časa kličeš dokler je ne dobiš.
    In ravno nekaj punc ki si je tu naredilo velik sloves z katerim lahko imajo tudi tarife po 150 ali več evrov bi bile lahko tu veliki donatorji.Sicer ne vem ali bi bil lastnik te strani s tem zvodnik vendar dejstvo je da nekaj punc zaradi te strani dobro služi


  7. #7
    Datum prijave
    Mar 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    274
    +/-
    +231 /  -24

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by georg26
    1000 ogasov pa kaj še.Sem v pred kakšnim letom rekel da moram spet kupit oglasnik da vidim če je kaj novega.Sem si naredel na računalniku spisek skoraj vseh oglasov za ljubljanski konc.Tako da se ni nobena številka ponovila.Res je da sem klical v soboto dopoldan vendar so se na večino oglasov olašale kakih 5 istih punc.Ko se je začela ena dret če sem nor da jo buzariram na 10 telefonov me je počas vse minil.Pa še to ko sem ji nazaj zabrusil da zaradi takšnih, ki majo na desetine telefonov zapravljam cajt in denar je rekla da me naj ne briga da ima lahko toliko telefonov kot jih hoče.In pol tako vidiš da so v lj 5-6 stanovanj kjer dela večina ponudnic.Za moje pojme tud nimajo dost v glavi da posojajo mobije prijateljcam.Če je v oglasu mlada z velikimi joški javi se pa stara in suha ki je povrh še neprijazna ne boš več klical na uno številko.
    zaradi takih deklet sm 3 leta nazaj prenehal kupovat salamonca in ičem dekleta izključno še po netu. Kdo pa mislejo da so... ena in ista se ponuja, kot sexy 20 letna blondinka, 35letna strastna rdečelaska in črnolasi panter super top model, da ne rečem, k prideš na vrata te mine volja do življenja in ja - od 100 oglasov, jih 80 pripada 3 stanovanjem, kjer majo pač par deklet.... kako pa naj vemo - njihov problem..... sm se nehal s tem ukvarjat.... leta nazaj..... v bistvu, k zdej pomislim, sm mel res nenormalno srečo, pr tem gemblanju - sm naletel na par res sanjskih punc in pa seveda tudi na par takih katastrof, da raje ne bi sploh govoril

  8. #8
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    177
    +/-
    +21 /  -2

    Privzeto



    Ali kdo kaj ve, če ta film že obstaja na kakšnem torrentu.


    lp





    jaka1

  9. #9

    Privzeto

    spet en film, ki se ga bomo davkoplačevalci razveselili

  10. #10
    Datum prijave
    Dec 2006
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    430
    +/-
    +86 /  -9

    Privzeto

    Safer, depra in moraliziranje, že na daleč voham to sranje od filma.

  11. #11

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Telebrin
    Safer, depra in moraliziranje, že na daleč voham to sranje od filma.
    ....ja jebi ga vidimo, da v naši prelepi deželici še dobrih plačljivihpičk ne premoremo za en poln kurbenhaus.
    takle mamo
    i like to

  12. #12

    Privzeto

    Tudi jaz se nagibam k Telebrin-ovem in kerfic-ovemmnenju. V SLO v zadnjih 20 letih niso spravli skupajpetih dobrih filmov. Da ne govorim o vsaj enem spodobnem kurbišču, groza. Lp Sojebači

  13. #13

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by *mihec*
    Na filmska platna prihaja nov slovenski film, v katerem bo govora o slovenski prostituciji. Zgodba gre takole:Slovenka je portret izgubljenega mladega človeka. Napol ženska, napol otrok, ki izgubi odnos do realnosti in do lastnega telesa.V največjem slovenskem oglasniku je vsak teden več kot 1000 oglasov, v katerih dekleta ponujajo spolne usluge. Vsaj polovica jih pravi, da so študentke. Čeprav lažejo s podatki, je med njimi v resnici veliko študentk. Tudi takšnih, o katerih nihče od tistih, ki jih pozna ali sreča na ulici nikoli niti pomislil ne bi, da so zmožne kaj takšnega. V tej zgodbi o eni od teh deklet so pohlep, prostodušnost in neznosna lahkost tega početja – kot da se to ne dogaja njej in z njenim telesom, kot da se takrat preklopi na avtomatskega pilota.Kot pravi Aleksandra v svojem dnevniku: V Salamonov oglasnik sem dala svoj oglas. Predvsem za tujce, ki pridejo sem. Grem k njim v hotel, na hitro opravim in poberem dober denar. Itak tega noben ne ve. Imam svoj projekt in ko bo končan, bom živela normalno življenje.</font>Vec najdete na spletni strani: http://www.slovenka.si/si/index.htmlOktobra bo Slovenka prikazana tudi na Festivalu slovenskega filma v Portorožu, takoj zatem pa pride v slovenske kinodvorane. Predvidevam, da bo posebej zanimiv za poznavalke in poznavalce te scene - torej clanice in clane tega foruma

    Vse to me spominja na "Belle de Jour" intimni dnevnik londonske prostitutke. Tisti ki ste knjigo prebrali boste oziromabomo lahko primerjali ali je spet neka kopija ali pač original.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)