Prikazani rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Lara

  1. #1

    Privzeto

    Predstavlja se Lara.

  2. #2

    Privzeto

    Evo fantje kakor se spomnim smo vsi zelo na hitro spljuvali ceno nove Lare s čimer se tudi sam strinjam.pa smo čakali da bo kdo sprobal..če si vsaj zasluži.no Lara ima oceno ki ji jo je dal uporabnik Gally in sicer 8,7,7.Za moje kriterije to niti ni tako slabo..Nato pa sem obiskal prejšnje ocene deklet istega uporabnika...sedaj pa tko ..Deklice kot so naprimer:
    -Eva
    -Naty
    -Lara(stara)
    -Bety

    zame so to neke povprečne ampak res povprečne deklice(mogoče ocene 6.5-8) nobena mi niti podrazno ne zasluži večkot 7.5 ali mogoče 8 oceno za moj okus.

    Vsem tem deklicam ki sem jih naštel je prisolil ocene 10,10,10...zdaj pa mi nekaj ni jasno..če je tem dal ocene 9.5-10 naši novi Lari pa ocene 8,7,7 se lahko samo vprašam kakšna ta deklica je in kakšna je njena usluga glede na ceno in ocene našega forumaša Gally-ja...

    Mogoče sem brcnil v temo kaj pravite vi??Tko da me res firbca in pomoje jo ta teden letim napulit da vidim kaj je zdej to..

    Jebači lep dan


  3. #3
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto


    Uporabnik Gally je tule registriran več kot leto dni. Pridno ocenjuje, vendar do sedaj še ni uspel spraviti skupaj niti enega posta, tako da tudi poročila o Lari ni pričakovati od njega. Njegove ocene so včasih res malo čudne in protislovne, čeprav ni ravno videti, da bi favoriziral dekleta "samo enega proizvajalca". Desetke je podelil dekletom nabranih iz vseh vetrov. Mogoče je pa res tako videl in doživel. Bile se še sicer Lari podeljene neke desetke (pozabil od koga), vendar so izbrisane, tako da je upravičeno domnevati, da je šlo za samopromocijo.
    Ja nič.....boš izgleda res sam moral iti v kontrolo.

    "uzdaj se use i u svoje kljuse"</span></span>

  4. #4
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    53
    +/-
    +0 /  -15

    Privzeto

    Gally je spremenil ocene. [img]smileys/smiley33.gif[/img]

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)