Prikazani rezultati 1 do 2 od 2
  1. #1

    Privzeto

    Turisti iz zalivskih držav vsako poletje preplavijo libanonsko prestolnico – Nad pestro ponudbo so vse bolj navdušeni Najbolj zaželena so dekleta iz vzhodne Evrope – Ura ljubezni od 120 do 400 dolarjev

    Obmorsko mesto Bejrut velja za eno najbolj mondenih turističnih središč. Arabski turisti tukaj uživajo v lepem vremenu, dobri hrani in se sijajno zabavajo. Najprivlačnejša ponudba pa je – seks. Arabci iz zalivskih držav vsako poletje dobesedno preplavijo libanonsko prestolnico in vse kaže, da so čedalje bolj navdušeni nad več kot pestro seksualno ponudbo. Libanon je za Arabce pravljična dežela, kraj, kjer lahko brez zadržkov kršijo tabuje in stroga pravila, ki jih morajo v vseh drugih arabskih državah dosledno upoštevati.
    Turist iz Saudske Arabije je povedal: <<V Bejrutu se lepo živi. Vreme je lepo in postrežba na visoki ravni. Predvsem pa je mesto polno prelepih deklet.>>
    V libanonskih nočnih lokalih arabski turisti občudujejo na odru gole plesalke iz Belorusije, Ukrajine in Romunije, ki so v deželo dopotovale z <<umetniškimi vizumi>>. Zvodnik na sloviti bejrutski ulici <<rdečih luči>> Maameltein, ki se nam je predstavil kot Carlos, pravi, da je lepotic na pretek, in to tako tukajšnjih deklet kot tistih, ki sem prihajajo iz Evrope. <<Za svoje storitve so različno plačane. Najbolje zaslužijo plavolasa dekleta iz vzhodne Evrope, na drugem mestu so Libanonke, na tretjem pa dekleta iz Iraka. Poleti so naše stranke v glavnem moški iz Saudske Arabije, Kuvajta in drugih zalivskih držav, pozimi pa je med iskalci naslade največ Libanoncev,>> je povedal Carlos.
    Ta moški v poznih štiridesetih letih slovi kot najboljši zvodnik v svoji ulici. Kot je še povedal, s svojimi dekleti oskrbuje najbogatejše moške iz Saudske Arabije. Ko smo se s Carlosom vozili vzdolž ulice Maameltein, smo nenehno srečevali avtomobile, polne mladih pa tudi malce starejših turistov iz zalivskih držav, ki so krožili po četrti in iskali – čemur Carlos pravi – <<dober ulov>>.
    Med vožnjo ga je poklical eden od njegovih odjemalcev iz Saudske Arabije: <<Potrebujem tri Ukrajinke in eno Libanonko. Zvečer naj pridejo v mojo rezidenco.>> Carlos nam je povedal, da bo naročnika to veselje stalo najmanj 6000 dolarjev. Cena je nekoliko višja zaradi <<potnih stroškov>>, saj se morajo dekleta odpraviti v njegovo vilo, je še pojasnil Carlos in z užitkom prižgal debelo cigaro.
    Številne Iračanke, ki so zbežale iz svoje domovine, so po prihodu v Libanon kmalu ugotovile, da je mogoče s prostitucijo na hitro in z lahkoto veliko zaslužiti. <<V Libanon sem prišla po vojni v Iraku. Sem smo pribežale z mamo in sestro, potem ko so v boju ubili očeta in dva brata,>> je povedala ena od deklet. <<Bile smo brez denarja, zato smo začele 'delati‛, in to vsaka v svojem lokalu. Vem, da delo ni pošteno, a me tri hočemo preživeti – in tako najlaže služimo,>> nam je pomahala v slovo in se z novim moškim, ki je prišel ponjo, izgubila v temo.
    Po besedah njenega zvodnika Kamala so Iračanke prepričane, da <<lahko le tako dobijo denar. To velja zlasti za tiste, ki se niso izučile nobenega poklica, s katerim bi se lahko preživljale.>> Te pa so v večini.

    Vir: Delo

  2. #2

    Privzeto

    joj gremo v Libanon.....po "balon"

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)