Pozdravljeni forumaši!

Zaradi nekaterih kritik sem vam dolžna par pojasnil:

Prvo, da se opravičim vsem tistim, ki so se registrirali na moj blog, čez dan oz dva pa uprabnik ali geslo ni bilo veljavno. Zgodila se vam je krivica,..obrazložila pa nikjer,...

Dogovorjeno je bilo, da dostop do bloga bojo imeli le tisti, ki naj bi jih sama logirala.
Žal je pa prišlo do napake, že v samem začetku pri nastavitvah bloga "tudi najboljšim se zgodi" .
Nato so bili vsi registrirani izbrisani in dostop ni imel nihče več.

Ker bo blog vseboval, foto in video galerijo, se bojo pisale izkušnje (nap. moj GB,....moja doživetja čez celo leto), bo blog omejen samo za meni že znane, ker je moja potreba po zasebnosti in diskretnosti zelo velika. Predvidevam, da je tudi večini prijavljenih na forumu diskretnost kot zasebnost na prvem mestu.

Samo izbrani,...?
kadar imam dogovorjeno srečanje z moškim in ta pride k meni na vrata, nanj ne gledam le kot na stranko, "ki je kralj",.....to ni moj način dela in odnos ampak moškega,ki ga sprejmem k sebi, zanj sem se sigurno posebaj pripravila, si vzela čas in z njim preživela lepe trenutke.
Za to je potrebno, da imam sama dovolj dober občutek, da sem zbrana,...nekako začetno zaupanje, da se lahko spolno predam in uživam, vsekakor nikoline pozabljam nanj.

Kateri je preživel urico,dve ali več se mi predal, kakor jaz njemu,... že v mojem blogu sodeluje.

Vsak od nas pa ima različne potrebe in željein vsekakor to spoštujem,......

Še enkrat se lepo opravičujem vsem, katerim sem nanesla krivico.

Pozdravček,.... Ginny