Se bom še jst oglasil,čeprav sem očitno eden prvih,ki je Gini po privatnem sporočilu napisal,da to njeno dejanje nekako ni bilo izvedeno na lep način,ko je že prijavljene ljudi enostavno skenslala. In iz njene strani je sledilo opravičilo,ki je tukaj na prvi strani.... ravno takšno opravičilo sem dobil že včeraj na privatno sporočilo,torej iz tega sklepam,da sem bil jst pobudnik,da je gospodična spoznala,da se opraviči...

Ja ja,ženska igra na lepe oči oz. na lepo noto in moške ovija okoli prsta.... a zakaj.... ok začnimo...

Če želi imeti le krog izbrancev,naj ga ima,izgleda da ga že ima,ampak zakaj potem vsak dan oglašuje pod malimi oglasi.... res te oglasi so ena velika katastrofa,vsak dan ista pesem... kot da bi lajnarja poslušal.... saj veste.dobro blago se samo hvali... tako da so vsakodnevni oglasi odveč... ker to popolnoma ni več berljivo...

... mi pa nekako ni jasno,a te oglase pišejo res gospodične ali to nabijajo njihovi pimpi,ko so res ... saj nima veze.

Ma nima veze.... malce sem bil direkten ampak takšen sem..

Ok,opravičilo sprejeto,ponudbe je pa itak dovolj.... tako,da vsak že ve,kam in h kateri bo šel.

Lep pozdrav