Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Prikazani rezultati 1 do 20 od 35

Tema: OPRAVIČILO

  1. #1
    Datum prijave
    Dec 2008
    Lokacija
    Celje
    Objave
    96
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Pozdravljeni forumaši!

    Zaradi nekaterih kritik sem vam dolžna par pojasnil:

    Prvo, da se opravičim vsem tistim, ki so se registrirali na moj blog, čez dan oz dva pa uprabnik ali geslo ni bilo veljavno. Zgodila se vam je krivica,..obrazložila pa nikjer,...

    Dogovorjeno je bilo, da dostop do bloga bojo imeli le tisti, ki naj bi jih sama logirala.
    Žal je pa prišlo do napake, že v samem začetku pri nastavitvah bloga "tudi najboljšim se zgodi" .
    Nato so bili vsi registrirani izbrisani in dostop ni imel nihče več.

    Ker bo blog vseboval, foto in video galerijo, se bojo pisale izkušnje (nap. moj GB,....moja doživetja čez celo leto), bo blog omejen samo za meni že znane, ker je moja potreba po zasebnosti in diskretnosti zelo velika. Predvidevam, da je tudi večini prijavljenih na forumu diskretnost kot zasebnost na prvem mestu.

    Samo izbrani,...?
    kadar imam dogovorjeno srečanje z moškim in ta pride k meni na vrata, nanj ne gledam le kot na stranko, "ki je kralj",.....to ni moj način dela in odnos ampak moškega,ki ga sprejmem k sebi, zanj sem se sigurno posebaj pripravila, si vzela čas in z njim preživela lepe trenutke.
    Za to je potrebno, da imam sama dovolj dober občutek, da sem zbrana,...nekako začetno zaupanje, da se lahko spolno predam in uživam, vsekakor nikoline pozabljam nanj.

    Kateri je preživel urico,dve ali več se mi predal, kakor jaz njemu,... že v mojem blogu sodeluje.

    Vsak od nas pa ima različne potrebe in željein vsekakor to spoštujem,......

    Še enkrat se lepo opravičujem vsem, katerim sem nanesla krivico.

    Pozdravček,.... Ginny

  2. #2
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    36
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    Ja, najboljši so postali tudi zaradi tega, ker imajo toliko v sebi, da se znajo tudi za "napake" prov lepo opravičiti!!




  3. #3

    Privzeto

    Ej princeska!

    A nimaš občutka, da resnično malce pretiravaš? Da si vse " kao redne " stranke spraviš v
    svoj register spomina? Ma Ginny vse je samo bissnis in jasno potrebne so lepe sladke
    besede, da ribice ponovno prijemajo na isto vabo. Uf bi te z veseljem zaposlil, poznaš
    zakone ekonomije in sebe čudovito promoviraš.
    In igra z blogom? Še ena dobra poteza promocije. Želim ti čimveč naivnežev, ki bodo naredili oziroma plačali, da jih sprejmeš na svoj blog in jih zastrupljaš z svojimi zgodbicami. Ja pa
    še odvisni lahko postanejo od tega. Resnično, zelo si podjetna in inovativna in prav je tako,da
    se te tvoje ideje spreminajo v eure.
    Pa veliko sreče in uspeha pri zaslužku!

    LP


  4. #4
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Austria
    Objave
    93
    +/-
    +22 /  -9

    Privzeto

    ej kobra1,
    ne bom rekel, da nimaš prav, morda pa si zgrešil poanto al pa ne gledaš preveč pozitivno na vso zadevo. Verjetno smo vsi gledali film Gejša: ko se dvigneš od zgolj tehnične obrti proti "umetnosti", se začne prava "dodana vrednost", ki jo nekak iščemo, kajne? [img]smileys/smiley31.gif[/img]


  5. #5
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    348
    +/-
    +49 /  -12

    Privzeto

    Iz tega pisanja je zaznati, da so tisti, ki bodo smeli obiskovati ta blog že izbrani. Vsi ostali pa ne bodo imeli dostopa. In to kljub temu, da smo bili pri Gini, kar dve uri skupaj. Iz česar spet sledi, da ni bilo nikjer tehnične napake, le Gina je začelaizbirati kdo bo smel iti na ta forum in kdo ne. Gina v svojem opravičilu piše, da tisti moški, ki se ji je predal eno ali dve urice v tem njenemblogu že sodeluje. No, to pa ne bo držalo in je velika laž!!!! Jaz sem bil tudi pri Gini in še do danes nisem mogel vstopiti v ta forum. Klub logiranju, nisem prejel od njepo e-pošti nobenega gesla, itd. Tako bi zapisal, da mogoče Gina s tem dejanjem nam vsemželipovedati, da so pri njej zaželjeni samo določeni moški. Kajti ta njen blog je pravzaprav njen izbor strank.
    Kar se pa poznavanje ekonomije tiče, ti pa Kobra1 trdim, da je Gina na tem področju bolj uboga. Če bi bila dobra poznavalka ekonomijese zagotovo ne bi šla teh igric izbiranja moških. V času recesije se spuščajo cene, nikjere pa nisem slišal, da bi si katera izbirala stranke.

  6. #6
    Datum prijave
    May 2008
    Lokacija
    Nova Gorica
    Objave
    78
    +/-
    +15 /  -5

    Privzeto

    Torej slepam da ni več dosegljiva za vse ostale? No, bomo sprobali še kako drugo sej ni panike, dosti dobrega mesa je v Sloveniji.

  7. #7
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    348
    +/-
    +49 /  -12

    Privzeto

    Se strinjam s tabohaloha69.

  8. #8
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    slov.bistrica
    Objave
    31
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Zakon pravi,da mora trgovec vse,kaj ima na polici,tudi vsakemu prodati.Nesme rezervirati,šparati...ti se samo prodajaš in nič drugega...se pa umakni in imej par strank...in to je to...vseeno si samo meso,ki se prodaja...in nič drugega...pozdrav in brez zamere

  9. #9

    Privzeto



    Ne vem v čemu je problem se je punca pač tako odločila.če ti kaj ne paše greš pač drugam.

  10. #10
    Datum prijave
    Jan 2008
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    53
    +/-
    +0 /  -15

    Privzeto

    osas, ti si pa totalen idiot. Po mojem mnenju ji dolguješ dobro opravičilo za ta post.

  11. #11

    Privzeto


    Citiraj Originally Posted by osas
    Zakon pravi,da mora trgovec vse,kaj ima na polici,tudi vsakemu prodati.Nesme rezervirati,šparati...ti se samo prodajaš in nič drugega...se pa umakni in imej par strank...in to je to...vseeno si samo meso,ki se prodaja...in nič drugega...pozdrav in brez zamere
    To pa ne bo držalo, ker ne gre za prodajo mesa v vrečkah v trgovini, ampak storitev. Saj te tudi v nobel restavraciji zavrnejo, če se pojaviš neprimerno oblečen in se obnašaš kot neotesanec.

  12. #12
    Datum prijave
    Dec 2008
    Lokacija
    krajna
    Objave
    113
    +/-
    +2 /  -0

    Privzeto

    Boli me k...c za ta njen blog. Profesijonalni blogerji se ne prodajajo tako kot ona. Te zgodbice za lahko noč hehe

  13. #13
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    ptuj
    Objave
    5
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto



    Punca se je opravičila. Ni potrebno iz vsake zadeve delati cirkusa. Komur je všeč bo še naprej hodil k njej, ostali pa drugam. Trg deluje in bo še deloval.

  14. #14

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by polo041
    Citiraj Originally Posted by osas
    Zakon pravi,da mora trgovec vse,kaj ima na polici,tudi vsakemu prodati.Nesme rezervirati,šparati...ti se samo prodajaš in nič drugega...se pa umakni in imej par strank...in to je to...vseeno si samo meso,ki se prodaja...in nič drugega...pozdrav in brez zamere

    To pa ne bo držalo, ker ne gre za prodajo mesa v vrečkah v trgovini, ampak storitev. Saj te tudi v nobel restavraciji zavrnejo, če se pojaviš neprimerno oblečen in se obnašaš kot neotesanec.
    Jaz se popolnoma strinjamz osas-om. Bravo.


    kar pa se tiče njenega bloga sem imel dostom ene 2 uri al koliko dolgo smo pač imel, ne vem, pa mi prav prisrčno dol visi ta Spicy Blog.


  15. #15

    Privzeto

    madam ima možnosti izbire.... zakaj pa ne?.... kot tudi vi.... [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    tako to pač je... saj ste veliki fantje in bi lahko to že razumel...

  16. #16
    Datum prijave
    Jun 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    66
    +/-
    +24 /  -0

    Privzeto

    Se je pač tako sama odločila, koga sprejme na ta blog in koga ne in ne rabi za to imet kakšne razlage zakaj.

    Se pa tudi vidi sedaj da je prav naredila saj ne rabi takšnih bedakov, ki sedaj žaljivo pišejo po forumu!


  17. #17

    Privzeto

    Ona je napisala, da bodo v njenem blogu izkušnje iz celega leta, po moje tudi o tistih, ki nimajo dostopa do njenega bloga (če se motim, vzamem nazaj kar sem napisal). Tisti, ki je vsaj bil pri njej ali jo redno obiskuje, bi moral tudi imeti dostop do bloga, vsaj tako mislim.
    Drugače me pa nič ne prizadane, ker nimam dostopa, je še veliko drugih...

  18. #18
    Datum prijave
    Nov 2007
    Objave
    117
    +/-
    +22 /  -20

    Privzeto

    Ona ne zaupa čisto vsaki stranki s katero je bila.Je čisto pravilno da ne bo pustila da se vsakdo včlani v njen blog in ji dam prav.Tuki je dosti pokvarjenih moških.Ne ženske se ne sme gledati kot na predmet ali kos mesa.Sicer pa je to samo moje mnenje.

  19. #19
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    ljubljana
    Objave
    2
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto

    Mogoče bo pa tale spicy blog spodbudil še kako drugo deklino, da se poda v pisateljske vode. Trenutno je Ginny monopolistka
    To bi blo dobro tud za uporabnike, da bi punce (še) bolje (s)poznali.


  20. #20
    Datum prijave
    Sep 2007
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    726
    +/-
    +516 /  -41

    Privzeto

    pa kaj vas moti nacin izbire sodelujocih v njenem blogu? izbira je cisto njena legitimna pravica. pac hoce le pescici popestriti after party, ostalim ostaja le zabava. in ce vam ta ni vsec, greste pac drugram!

    kar se tice prijaznosti in dogovora, je 1A. sam se na njen blog se nisem prijavil (in se tudi ne bom), ker se mi zdi kar smesno, da bi bral prigode sotrpinov in med njimi celo zasledil sebe. sam vem, kako sem se na srecanju odrezal in za to ne rabim ne potrditve in ne graje. kdor pa jo, se bo pac moral potruditi, da bo prisel v njen ozji izbor!!!

    vecina jih bi itak iz firbca brala te bloge, k njej jih bo pa zahajala le pescica. ne bo dolgo, ko bodo tisti z dvema postoma moledovali, a mi das geslo na PM, obljubim, da ne bom nikomur povedal.


Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)