Prikazani rezultati 1 do 14 od 14
  1. #1

    Privzeto

    Tale intervju vzemite bolj z rezervo, ceprav je naslov zelo bombasticen:

    V Sloveniji je tri tisoc prisilnih prostitutk


    Vprasanje: Je Slovenija izvor trgovine z ljudmi ali ta le poteka preko nase drzave; je morda nasa drzava tudi koncna destinacija?

    Katjusa Popovic: Slovenija je absolutno tudi koncna destinacija. Konec koncev nekaksne uradne ocene kazejo, da je samo prisilnih prostitutk okoli 3000.</font>

    Celoten clanek lahko preberete (in ga potem komentirate) na: http://zadovoljna.si/clanek/barvni_tip/v-sloveniji-je-3-tisoc-prisilnih-prostituk.html


  2. #2

    Privzeto

    in kje je teh 3000 ce si mi "podajamo" skoz teh 15 bornih cifer?
    Best dessert we can give a woman is a creampie

  3. #3
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Eh, baba piše neke neumnosti v stilu "rekla, kazala, čula"

    Kar poglejte si, kaj piše..

    citat:

    Konec koncev nekakšne uradne ocene kažejo, da je samo prisilnih prostitutk okoli 3000



    - Kakšne uradne ocene?

    - Kje je dobila te podatke?



    Tega ta avša ni navedla. Najlažje je pač manipuliradi z nekakšnimi
    težko preverljivimi podatki. Zgleda, da se v tem društvu Ključ grebejo
    za kakšna proračunska sredstva in je pač treba lansirati kakšen
    bombastičen članek. Toliko, da pritegne mase.

    Morda jim bo pa uspelo izmolsti kaj denarja, ta Katjuša bo pa izpadla
    jako pomembna in moralno ozaveščena. Ta moralna ozaveščenost pa danes
    ni zastonj, saj so tudi volunterji v takih društvih kaj dobro nagrajeni.



    Skratka....brez veze sploh komentirati tole njeno skrpucalo.







  4. #4
    Datum prijave
    Nov 2006
    Objave
    84
    +/-
    +23 /  -3

    Privzeto

    Ja kaj...kupla je SO, pa preštela oglase in to so uradne ocene.
    - Baba čula...sploh ne upošteva, da ma ene par teh "naših" punc po tri, štiri ali več telefonov (tudi do 6-8)
    - Baba vidla oz.sploh ni vidla, ker je pač baba preštela oglase v salamoncu.
    - Baba pa itak napiše kar nekaj, da lahko pač nekaj piše in zapolni stran, ker mora oddati določeno število člankov (norma)!!!

    3000 odzadi v mojo devično saj veste kaj!

    Mislim, človk poči od smeha od kod jim vse te ideje za prf*kjene članke!!!

  5. #5
    Datum prijave
    Nov 2006
    Objave
    84
    +/-
    +23 /  -3

    Privzeto

    Svašta!!!


    PS.: Sorry za nov okvirček

  6. #6
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia, NM
    Objave
    763
    +/-
    +267 /  -61

    Privzeto

    Mal je zajebala cifre. Najbrž je mislila povedat da jih je ene 3000 premal v SLO, pa zatoni neke pametnekonkurence med njimi.

  7. #7

    Privzeto

    Ne pozabit na to, da je to objavleno na spletni strani komercialne televizije . Saj vsi vemo kako te zadeve potekajo. Realne števila tam postanejo mnogokratniki. Problemi ene družine postanejoproblemi celotne države ali celo mednarodni problemi...

  8. #8

    Privzeto

    2 milijona nas je...
    od tega polovica žensk...
    če odšetejem še otroke in starejše...
    pa vsi preostali ne hodijok prostitutkam...
    pridem do tega, danas aktivnih obiskovalcev ni več kot 3000...
    potemtakembi vsak od nas aktivnihmoral imeti eno svojo "prisilno" prostitutko...
    jaz nimam nobene, zato prosim tistega, ki ima dve, da mi "mojo" nemudoma vrne


  9. #9

    Privzeto

    v salomoncu je na 50 cifrer ista ekipa...če se zapodiš skozi vse cifre ki so za področje ljkubljane, boš težko prišel do 20 žensk...
    i like to

  10. #10

    Privzeto

    "Vsako leto v društvu Ključ nudimo vsaj eno obliko pomoči med 3 in 5 slovenskim državljanom oziroma državljankam, ki imajo izkušnjo trgovine z ljudmi!"...zmagovita izjava zmedene Popovičke, torej ne vedo, koliko ljudem so pomagali...med 3 in 5. Aha, torej 4; ali pa ...hahahahahaaa... Torej je društvo, ki je donirano z XXX EUR našega, davkoplačevalskega denarja tako ali drugače pomagalo na letni ravni 4 osebam!Pomagalo je lahko tako, da so z nesrečniki opravili razgovor, morda so jim kupili kakšen sendvič...ali pa???? Sama megla, mojstri moji! Megla! Ocene, predvidevanja...ugibanja! Sicer pa mi je moj dober znanec, po poklicu zvodnik,nekoč potožil, da ima toliko ponudbštudentk, gospodinj etc., da ima že logistične težave. Veste, kaj mislim! Torej, s prostitucijo v Slovenijise ukvarjajo dobro plačane amaterke, potrebnice, ki znajo združiti prijetno s koristnim. Če ima kdo drugačne izkušnje...npr. ali je že kdo seksal s podhranjeno, pretepeno, zanemarjeno prostitutko, naj izvoli popljuvat moje misli? Jaz nisem!

  11. #11
    Datum prijave
    Jul 2007
    Objave
    1.144
    +/-
    +607 /  -39

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by esox
    Sicer pa mi je moj dober znanec, po poklicu
    zvodnik,nekoč potožil, da ima toliko ponudbštudentk,
    gospodinj etc., da ima že logistične težave.


    Hja....samo glede na realno ponudbo tako po kvaliteti kot tudi po
    kvantiteti pa tega tule ni ravno opaziti. Mislim to......da bi bil nek
    ekstra naval s strani ponudnic. Pa ne samo tule, tudi na drugih mestih
    kjer se take usluge oglašujejo. Telefonskih številk je že dosti, samo
    ponudnic je pa bolj malo. Jaz pa ne morem pofu.... telefonske številke.
    Meni šteje samo punca.


  12. #12

    Privzeto

    Pa saj pravim...amaterke! Malo bi, pa ne bi... Še nekaj! Ko je ta moj znanec nekoč ponudil dekletom, da lahko v soboto in nedeljo v njegovem najetem stanovanju popolnoma ves zaslužek obdržijo zase, se je za tako ponudbo odločilo nič, zero, nula (0) "profesionalk"! Tako, toliko o izkoriščanju in trpinčenju. In še...tiste, ki so zares dobre, prave profesionalke, si ustvarijo svoj zaprt krog "strank"; enega ali dva"močna" gospoda, ki si lahko privoščita ekskluzivo...mi, ostali iceki, si podajamo in relativno drago plačujemo mobi-amaterke, ki bi rade bile profesionalke...

  13. #13
    Datum prijave
    Dec 2006
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    430
    +/-
    +86 /  -9

    Privzeto

    Naj mi v tem društvu v soboto popoldne najdejo eno od teh 3.000 prostitutk.

    To je "prisilni nateg" nas davkoplačevalcev - taka društva.

  14. #14

    Privzeto

    Ja, strinjam se, da je bil ta intervju kr neki...
    Za zakljucek te diskusije se nekaj podatkov</span>iz raziskave na MF UNI LJ pred dvemi leti.
    </span>Oblike prostitucije v Sloveniji</font><ul>[*]Prostitucija preko mobilnega telefona oz. stanovanjska prostitucija</font>[*]Prostitucija po nočnih lokalih (leta 2006 je bilo izdanih 800 delovnih dovoljenj)</font>[*]Poulična prostitucija (v SLO tega prakticno ni)</font>[*]Dejavnosti povezane s prostitucijo (masažni saloni)</font>[/list]Po nekaterih ocenah je v SLO 3000 prostitutk, od tega 2000 mobitel prostitutk (od tega 10-20% studentk).</font>
    </font>Stevilo klientov, katere skoraj 100% predstavljajo moški, je v Sloveniji ocenjeno med 40.000 in 60.000. Starostni razpon je zelo širok - od 15 do 65 let</font>
    In se zanimivost: tudi Ljubljana je nekoc imela svoje bordele, zadnji se je zaprl leta 1934.
    Na forumu bi rekel (na hitro) da je ponudnic 200+ (nekatere se oglasajo v rubrikah levo, nekatere v malih oglasih, nekatere v direktnih stikih s clani). Verjetno bi sef foruma lahko dal bolj tocen podatek. Tako bi rekel, da jih je na nasem forumu slabih 10% od celotne slovenske populacije.
    Dejstvo pa je, da v Sloveniji ni bilo nikoli uradne raziskave - nihce je nocefinancirat

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)