Prikazani rezultati 1 do 9 od 9
  1. #1

    Privzeto Tovrtsno delo se ji hnusi, rada bi bila zidarka

    Dolgi črni lasje, črno obrobljene oči, oblečena je v trenirko. Ko taksistu plača za prevoz, ji na obrazu počiva prijazen nasmešek. Dekle z ogromnim nosečniškim trebuhom nato vljudno povabi v prijetno predmestno ljubljansko hišo. Nihče ne bi mogel po videzu ali vedenju posumiti, s čim se Naty pravzaprav ukvarja.

    Pri dopolnjenih 16 letih je odšla do zvodnika in postala prostitutka. V svet prostitucije jo je prignal denar, sveta vladar. Sledi svojega dela nosi v sebi, vsak dan pa si zaželi, da bi končno privarčevala dovolj, da se ji ne bi bilo treba več prostituirati. Svoje želje – postati zidarka – verjetno nikoli ne bo uresničila.

    Kaj je bil glavni razlog za odhod v prostitucijo?
    Denar. Vedela sem, da se tako najhitreje zasluži. Šolo sem si morala sama plačevati, mama je ves denar od preživnine porabila zase, meni ni dala nič.

    Sta z mamo v dobrih odnosih?
    Da, ve, kaj delam. Najprej se ji je vse skupaj zdelo čudno, saj sem sestri na bančni račun nakazovala velike vsote denarja. Potem sem ji povedala, a ni bila ogorčena, bistven je bil zaslužek. Zdaj se tudi ona prostituira.

    Kaj pa prijatelji? Ste jim povedali, kaj delate?
    Nekaterim sem povedala, a z njimi nimam več stikov. Drugi ne poznajo čiste resnice. Mislijo, da sem maserka ali striptizeta. Novim znancem rečem, da sem brezposelna.

    V javnosti večkrat slišimo, da nekatera dekleta težko odidejo iz tega posla, če delajo prek zvodnika. Ste tudi vi imeli težave pri osamosvajanju?
    Veliko je odvisno od tega, kakšnega zvodnika imaš. Imela sem srečo, saj je moj zvodnik, ko sem šla na svoje, končal delo. Posla ni bilo več, jaz pa sem lahko odšla.

    Ste slišali tudi za drugačne zgodbe?
    Dekletom, ki prihajajo iz tujine, je težje. Zvodniki jim uredijo potni list, s katerim pridejo v Slovenijo, zato imajo občutek, da so njihova last. Tudi nekatere Slovenke imajo težave – odidejo, zvodniki pa jih nato iščejo, da bi se jim maščevali.

    Ali stranke na vas gledajo zviška?
    Večina jih pride k meni, ker doma ne dobijo, kar hočejo, zato niso osorni. So pa tudi taki, ki uživajo v tem, da me ponižujejo

    Imate dveletnega sina, ste v sedmem mesecu nosečnosti. Imate pa tudi partnerja.
    S partnerjem sva skupaj štiri leta. Spoznala sem ga prek prijateljice, od začetka je vedel, da se prostituiram.

    Ali ga vaše delo ne moti?
    Ne, nikoli mi ni ničesar očital. Tudi ko so pri meni stranke, se umakne v drugo sobo. Kadar je v službi, me prej pokliče, da se ne bi s katero srečal.

    Delate v hiši, kjer s partnerjem in sinom tudi živite. Kam pošljete sina, ko pride stranka?
    Za zdaj je k sreči še precej priden in gre v svojo sobo, ko mu rečem, naj se gre igrat, da bo mamica nekaj časa zaposlena. Za vsak primer k vratom postavim še nočno omarico.

    Boste sinu, ko bo večji, povedali, s čim se ukvarjate?
    Ne, nikakor. Ne pride v poštev.

    Se zaradi prostitucije sami sebi kdaj zasmilite?
    Na to težko odgovorim ... Tega ne delam z užitkom. To zagotovo ne, gnusi se mi. Nisem pa depresivna zaradi tega ali nesrečna. Tako pač je.

    Do kdaj boste v tem poslu?
    Tako dolgo, da se s partnerjem znebiva dolgov, da nekaj privarčujeva. Striptiz pa bom zagotovo plesala tudi potem.

    Kakšen bi bil vaš sanjski poklic?
    Nikoli mi niso bila všeč ženska dela. Zidarka bi si želela postati.

    http://www.onaplus.si/prodajalka-ljubezni

  2. #2
    Datum prijave
    Aug 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    622
    +/-
    +591 /  -175

    Privzeto

    Svasta..... Adijo pamet..... Po moje je ta intervju star ene 5 let, ker takrat je imela 2 leti starega sina in se noseca porivala v gmajnicah......

    Bi blo pa boljse zanjo, da sploh ne bi dala tega intervjuja, ker to kar klobasa v teh odgovorih je, da ne bom prevec nesramen, otrocje in smesno.... In to je vsem, ki jo poznamo kristalno jasno....

  3. #3

    Privzeto

    to so spet po X letih ven potegnili... stara zadeva je tole...

  4. #4

    Privzeto

    Tudi dandanašnji jih je precej takšnih, meni s ezdi najbolj smešno pri teh v medijih objavljenih intervjujih, da stalno meljejo eno in isto zgodbo, končno greb za stalnivo pri teh rečeh, vse skupaj ej totalno brez zveze, če mene kdo vpraša. celo knjige so oisali neki kvazipoznavalci scene pri nas, ampak vedno je vsebina ena in enaka, nič novega ali zanimivega pod soncem! Morda le to, d abi ta hotnica rada postala zidarka, ne recimo medikoinformatorka ali varuhinja otrok, negovalka starejših in tistih s posebnimi potrebami ali da bi šla v politiko.

  5. #5
    Datum prijave
    Aug 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    713
    +/-
    +600 /  -138

    Privzeto

    Kaj je sedaj, najprej začneš temo, potem pe se pritožuješ zaradi pogrevanja starih tem?
    Zdaj sem pa zmeden? Kateri je pravi pavlesvn?

  6. #6

    Privzeto

    Tak intervju se da napisati tudi brez intervjuvanja, saj je zgodba zelo stereotipna - v njej ni nic novega - ne ravno biser "raziskovalnega novinarstva".

  7. #7

    Privzeto

    Priobčil sem objavo enega od medija, kaj je to zločin? Ne se zajebavat s temi bednimi pripombami, kaj je narobe, če sem to dal med novice, menda ja nihče ne prebere vseh?! PA kaj ste tu že popolnoma obsedeni nekateri, zafrustrirani in še kaj, to postaja že popolnoma bizarno! karkoli priobčiš, te nekateri pobruhajo v tri dni, kar tako, ker pač nimajo nikakršnega življenja ali zakaj gre pri teh bednih feedbackih? PAč ne boim ničesar več dajal med novice in bo vse mirno! PA tuidi ne vicev, so vsi bedni, brezzvezni, v tujih jezikih in pohujšljivi verjetno!? Popolna otročarija, če mene kdo vpraša. Saj ni čudno, da je v to moško srenjo vdrlo toliko nekih joškaric /in še kaj več!/ z vzhoda in Bivše Jugoslavije! pVsakomur privoščik košček sreče! vsem tem priportočam masažo za sprostitev!

  8. #8
    Datum prijave
    Mar 2007
    Lokacija
    CElje
    Objave
    365
    +/-
    +197 /  -29

    Privzeto

    malce za lase privlečen intervju ...

  9. #9

    Privzeto

    Novinarski BSDM?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)