Prikazani rezultati 1 do 5 od 5

Hybrid View

Prejšnja objava Prejšnja objava   Naslednja objava Naslednja objava
  1. #1

    Privzeto V Koper prihaja križarka seksa

    DUBROVNIK, KOPER – V petek zjutraj se je v dubrovniškem pristanišču zasidrala ladja, ki so jo poimenovali kar prva svetovna jahta seksa. Po poročanju Dubrovačkega dnevnika je na krovu luksuzne ladje Azamara Quest približno 700 turistov.

    »Lepo nama je in zelo vznemirljivo. Ljudje so prijateljsko razpoloženi in zelo dostopni. Poleg tega na krovu ni otrok, tako da se lahko dobro sprostimo in si odpočijemo. Veliko potujeva z jahtami, a na tej te ljudje resnično želijo spoznati,« je povedal eden od zakonskih parov srednjih let iz ZDA.

    Po Dubrovniku bo ladja seksa obiskala še Ravenno, Split, Zadar in Koper.

    Tudi verni seksajo

    Za Dubrovnik kaj takšnega seveda ni nobena novost. Pred časom jih je obiskala ladja s svingerji, ki so na krovu tudi veliko molili. »Ne vem, kaj točno so počeli, ampak da, številni ljudje, ki potujejo na takšnih ladjah, so verni. To ni nič nenavadnega, tudi verni ljudje seksajo, sicer ne bi imeli otrok,« je dogajanje na tovrstnih ladjah komentiral eden od moških.

    Organizatorji gostom zagotavljajo popolno zasebnost, pari, ki se odločijo za takšno potovanje, pa lahko uživajo v različnih erotičnih predstavah, tematskih večerih in delavnicah za pare. Ti se seveda lahko prepustijo tudi najrazličnejšim spolnim igricam, kakor se jim pač zahoče. V enem večeru so se gostje oblekli v mornarske kostime, preizkusili se bodo tudi kot superjunaki in podobno.



    http://www.slovenskenovice.si/novice...ja-jahta-seksa

  2. #2

    Privzeto

    Sem bil na podobnem križarjenju z mojo na lesenjači po jadranu. Prva 2 dni fajn, tretji dan bolj dolgcajt, 4 dan še bolj, 5 dan se ti ne da ve, 6 in 7 dan pa se greš samo še turista po jadranskih zgodovinskih mestih Enostavno se naveličš najprej fukat, potem pa še gledat druge, ki fukajo.

  3. #3

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mr.tangomango Poglej objavo
    Sem bil na podobnem križarjenju z mojo na lesenjači po jadranu. Prva 2 dni fajn, tretji dan bolj dolgcajt, 4 dan še bolj, 5 dan se ti ne da ve, 6 in 7 dan pa se greš samo še turista po jadranskih zgodovinskih mestih Enostavno se naveličš najprej fukat, potem pa še gledat druge, ki fukajo.
    A je bilo dolgcajt samo tebi ali tudi tvoji? Ponavadi je glih obratno prvo je dolgcajt tvoji kasneje je njej dobro,dolgcajt pa meni. Ta tvoja je še vedno tvoja,ali je že druga tvoja?

  4. #4
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    3.026
    +/-
    +861 /  -1050

    Privzeto

    Ja, zakaj pa nisi vzel s seboj več bab gor, bi bilo bolj pestro in raznoliko.

  5. #5

    Privzeto

    Še moja. Enostavno imaš dost vsega in tič se ti sploh ne dvigne več. Se pa ne bi čudil, če bi kdo tja hodil preoblečen v Murka

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)