Prikazani rezultati 1 do 7 od 7

Tema: pika in nika

  1. #1
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    ljubljana
    Objave
    128
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto pika in nika

    hojla
    Nika ( vroča in energična 20 letna rjavolaska ki te popelje v svet užitkov )
    bo za vas dosegljiva: 030679410

    v SREDO od 8h-14h in
    v ČETRTEK od 10h-21h

    in pa
    PIKA ( 30 letna pohotna rdečelaska vitke in zapeljive postave v erotičnem perilu te čaka...)

    bo za vas dosegljiva: 030679462

    v SREDO od 8h-17h in
    v ČETRTEK od 9h-17h

    Možni so tudi najini vroči trojčki, za vse informacije pokličite

    vroč decemberski pozdrav

  2. #2
    Datum prijave
    Apr 2007
    Lokacija
    United Kingdom
    Objave
    231
    +/-
    +124 /  -12

    Privzeto

    sem klical niko, pa se je javila blond kolegica in se opisala 168/54/3, 60sex+10 orala brez. sem se oglasil in mi je po videzu psevdobjonda ustrezala. placam, grem pod tus.
    ko pride in se zacneva slacit pa mimogrede omeni da je velik in da ne bo sexa. sem rekel naj vrne denar in grem pac drugam sexat, pa je rekla da je sedaj prepozno. za 15 min orale je zadrzala 60 eur in mi vrnila 10 eur. kurba.

  3. #3

    Privzeto

    prasica tako bi moral dat na črno listo!!men bi dala keš nazaj sem prepričan!!

  4. #4
    Datum prijave
    Apr 2007
    Lokacija
    United Kingdom
    Objave
    231
    +/-
    +124 /  -12

    Privzeto

    takoj bi jo dal na crno listo, sem pa opazil da preverja vsaj tri telefone. kurba.
    gre pa za brlog na celovski nasproti mcdonaldsa ce komu pomaga prihranit razocaranje
    (admin - konkretnega naslova nisem dal in tudi ne gre konkretno za celovsko) lp

  5. #5
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    LJ
    Objave
    532
    +/-
    +140 /  -15

    Privzeto

    zrela za na ČRNO LISTO - definitivno - ravnatelj ukrepaj
    hvala za tale forum

  6. #6

    Privzeto

    kako že gre ono...
    bolje kratkega na kratko notri kot dolgega dolgo zunaj

  7. #7
    Datum prijave
    Aug 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    59
    +/-
    +12 /  -12

    Privzeto

    Sporočilo je čisto preprosto. Ko se ti to zgodi taki deklici ne greš več, sporočiš na forumu in prej k slej jih bo več takih ki se jim to zgodi in ji bo že posel propadel. S tem ko ti gre tuširanje v tvoj čas, je temu primerno tudi slabša njena storitev, ko hiti da konča ob uri. Ima pa taka deklica to smolo, da je dovolj deklic na sceni, ki so veliko bolj lušne in ti še same poklonijo 30 minut za to da odideš kot odide zadovoljna stranka, katerim se sam definitivno vrneš. Dostikrat se pa lahko zmeniš še za boljšo ceno, da ne govorim še o kvaliteti storitve. No seveda pri vsem tem je pa potrebno da je tudi stranka korektna, morem priznati da do sedaj še nisem imel slabih iskušenj, res pa gre zahvala vsem kolegom na forumu, ki so podali ocene po katerih sem sprejemal odločlitve.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)