Prikazani rezultati 1 do 3 od 3
  1. #1

    Privzeto Prostitutka: Zaljubila sem se v stranko, postala sva par, delo pa še naprej opravljam

    Novozelandka Bubbles ima 53 let in kot prodajalka seksa dela že 20 let. Že devet let ima stalnega partnerja, ki je bil sprva tudi njena stranka. Posel ji kar cvete, njenega dragega pa, kot je povedala za The Daily Mail, ne moti, da upokojitve še nima v načrtu. »Močan spolni nagon imam. V tem smislu sem malo 'moškega'. Všeč mi je raznolik seks, on pa s tem nima težav,« je razložila vsem, ki jih to zanima. Se je pa s svojim menda dogovorila, da strank ne bo poljubljala in da bo ta vidik mesenosti prihranila le zanj. On je očitno res pravi kaveljc in potrebuje veliko počitka, saj služi le Bubbles, in to tako uspešno, da si lahko večkrat na leto privoščita potovanja.

    Od leta 2000 je sicer prostitucija na Novi Zelandiji dekriminalizirana, zato lahko tam brez težav oglašujete prodajo svojega telesa.

  2. #2

    Privzeto v Sloveniji je enako

    Osebno poznam eno , ki se ji je zgodilo enako..Baje , da ga je prepričala, da bo s tem nadaljevala dokler ne zasluži dovolj..Načeloma naj bi se tip strinjal..Več vampa ne morem povedat ,ker poznam samo njo..

  3. #3

    Privzeto

    tega je dosti..

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)