Za britansko pevko Lily Allen leto 2015 ni bilo ravno srečno, kajti njeno šestletno razmerje je pokalo po šivih, nato je sledila ločitev. Pevka bo zdaj izdala knjigo, v kateri bo opisala tudi svoje temne trenutke.

Leto 2015 se za britansko zvezdnico Lily Allen ni končalo preveč pozitivno, kajti njen zakon s Samom Cooperjem je razpadal, sledila je ločitev. Skupaj sta bila od leta 2009, v štiriletnem zakonu pa sta se jima rodili dve hčerki.

Kakor je zdaj priznala, se je po ločitvi počutila izjemno osamljeno, in zaradi tega je plačala dekletom, da so z njo skočile v posteljo: "V knjigi My Thoughts Exactly bom opisala tudi nekaj podrobnosti iz obdobja, ko sem izdala album Sheezus. Takrat sem spala s plačanimi spremljevalkami. Bila sem na turneji, izgubljena, osamljena in v iskanju nečesa. Na to nisem ponosna, toda ni me sram. Tega ne počnem več." In zakaj je šla s tem priznanjem v javnost? "Ker je nekdo nameraval to zgodbo prodati medijem in zagotovo bi jo napihnili ... Zato sem želela povedati resnično verzijo dogajanja," je še iskreno dodala.

Pevka je poleti izdala svoj četrti album No Shame, očitno pa se je njeno življenje obrnilo na bolje, ob neki priložnosti je tako dejala, da je srečno ločena, kajti z nekdanjim partnerjem sta ostala prijatelja. V prijateljskem duhu sta izpeljala tudi ločitev, saj sta se odločila za deljeno skrbništvo nad otrokoma.

lily-allen-in-shorts-glastonbury-festival-june-2014_5.jpg