Prikazani rezultati 1 do 6 od 6

Tema: ..

  1. #1
    Datum prijave
    Nov 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Objave
    143
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto ..

    Z jutri dnem pricnem spet delati,in sicer do konca tedna sem se v Mariboru

  2. #2
    Datum prijave
    May 2009
    Lokacija
    mb
    Objave
    63
    +/-
    +11 /  -8

    Privzeto

    si pa ja ze za prejsnji vikend napovedla da bos v mb delala pa nisi bla dosegljiva.

  3. #3
    Datum prijave
    Feb 2008
    Objave
    559
    +/-
    +552 /  -451

    Privzeto

    Pička, pa koga ti vlečeš za nos. Se obnašaš kot,da si edina, ki jo ima in nam stem delaš uslugo. Parkrat si pogrnila na izpitu, potem pa ugotovila, da klju svojemu povprečnemu izgledu in podpovprečni inteligenci le lahko zaslužiš z od narave podarjene špranjo med nogami. Sprijazni se stem, da smo mi kupci,ki imamo denar v žepu, ti si pa brezimeno niče, ki si tega denarja neizmerno želi. Pa še nekaj, jaz s tem denarjem kupim tebe, nekaj kg kruha ali pa kaj drugega, kar pač potrebujem! Pomeni, da imam izbiro, ti jo pa nimaš, za 50-60 EUR si prodana, pa naj bo to tebi ljub mladec ali pa starec ki mu tudi vstane ne.

    lp,J

  4. #4

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by janeyp Poglej objavo
    Pička, pa koga ti vlečeš za nos. Se obnašaš kot,da si edina, ki jo ima in nam stem delaš uslugo. Parkrat si pogrnila na izpitu, potem pa ugotovila, da klju svojemu povprečnemu izgledu in podpovprečni inteligenci le lahko zaslužiš z od narave podarjene špranjo med nogami. Sprijazni se stem, da smo mi kupci,ki imamo denar v žepu, ti si pa brezimeno niče, ki si tega denarja neizmerno želi. Pa še nekaj, jaz s tem denarjem kupim tebe, nekaj kg kruha ali pa kaj drugega, kar pač potrebujem! Pomeni, da imam izbiro, ti jo pa nimaš, za 50-60 EUR si prodana, pa naj bo to tebi ljub mladec ali pa starec ki mu tudi vstane ne.

    lp,J
    Zgrešil forum?

  5. #5

    Privzeto A to ti...

    ... resno? ali ti nas malo

  6. #6
    Datum prijave
    Nov 2009
    Lokacija
    Maribor
    Objave
    8
    +/-
    +1 /  -3

    Privzeto

    Mater kak jo je smashal :O

    Owned, lol.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)