Prikazani rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Sendy

  1. #1
    Datum prijave
    Sep 2008
    Lokacija
    okolica mengša
    Objave
    47
    +/-
    +0 /  -0

    Privzeto Sendy

    Dragi moji....
    Dosegljiva sem vam od nedelje do četrtka od 9h zjutraj do 23h zvečer, v petek in soboto pa od 9 zjutraj, do 3h ponoči, v prijetnem stanovanju.... Sem visoka, močnejše postave, z močnima atributoma 7..... Če si želiš nežnosti, me pokliči na 030940440 in 030331161.... Moja ponudba obsega tudi analo...
    vaša Sendy

  2. #2
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    347
    +/-
    +49 /  -38

    Privzeto

    Bil pri njej pa je bilo ok.Po prebiranju foruma sem mislu da je to kakšna ogromna babura vendar je čist ok punca.Sem mal klicaru naokol v soboto pa vse nedosegljivo pa sem se spomnu da ona dela cel dan.Pa sem poklical vendar nisem bil čist prepričan zarad kritik če bi šel.Pa je bil na drugi strani prijazen sproščen glas ki me je prepričal naj pridem.Tu je kritika tistim ki so neprijazne ali znaveličane po telefonu da na ta način marsikoga odbijejo.
    Dela v BS3 pri novem štadionu.Punca blond, krajših las kot jih ima na slikah, in tud manj jo je kot je videt na slikah.Tako da sploh ne morem rečt da je debela, ampak bolj okrogla.Ma mal več trebuha ostalo pa je še kompaktno.Drugač pa prijazna, čista in nobenga pritoževanja.Mogoče je smrdela po švicu v avtu tule v stanovanju pa ni.Edin pojstla ni najboljša kar je pa itak klasika.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)