Prikazani rezultati 1 do 20 od 30

Hybrid View

Prejšnja objava Prejšnja objava   Naslednja objava Naslednja objava
  1. #1

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by robijann Poglej objavo
    No pa se pojdimo politiko ! Jaz tu res ne vidim nobenega problema GOLOB je lagal o svoji plači o našem davkoplačevalskem denarju (GEN-I je državno podjetje) iz njega je letno vzel cca 500.000 eur mi pa nič volimo ga dragi Slovenci,da bo lahko še naprej kradel,odpre račun v tuji državi,zapre račun noben od državnih novinarjev na RTV se ne vpraša zakaj razišče zgodbo,kaj je bilo v resnici,to bi bilo dobro napraviti saj so plačani iz našega denarja, MOJCA PAŠEK ŠETINC glavna novinarka na RTV ,ki jo tudi jaz plačujem,udarja v oddajah čez vlado ,nato pa kandidira na listi SVOBODE. To so dejanski problemi ,ne pa nek župan nekega vaške občine ,ki je zapravil 1560 eur davkoplačevalskega denarja. Zgražate in obsojate nepomembne stvari istočasno pa volite GOLOBA ,ki vam jemlje miljone. Lovite muhe,sloni vam pa grejo mimo.
    Vse napisano dejansko drži. Poznam tudi sam temna ozadja fantičev, ki izgledajo tako prijazno, v resnici so vrhunski manipulatorji.

    Poglej robijann, večini bi moralo biti jasno, da so ljudje v večini ovce, potrbujejo nekoga, da jih vodi...
    V politiki je pa vsa umetnost, kako zavesti večino,...

  2. #2

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by jjjsi Poglej objavo
    Vse napisano dejansko drži. Poznam tudi sam temna ozadja fantičev, ki izgledajo tako prijazno, v resnici so vrhunski manipulatorji.

    Poglej robijann, večini bi moralo biti jasno, da so ljudje v večini ovce, potrbujejo nekoga, da jih vodi...
    V politiki je pa vsa umetnost, kako zavesti večino,...
    Se strinjam GOLOBA je izvolila ulica,izvolili so ga ljudje ,ki v tej državi nič ne delajo,ki niso dobili denarja s strani takratne vlade t.i NEVLADNIKI,ja zelo veliko jih v Sloveniji nič ne dela. Bivša vlada je dala ljudem,jim pomagala v težkih časih,dala pomoč upokojencem,študentom,s.p vsem ki so v teh težkih časih trpeli,nova vlada bo dala nevladnikom,GOLOB ne bo nobenemu pomagal samo smemu sebi ,tudi prav jaz bom preživel ni problema,bolj se bojim za zanamce,kaj bo ostalo od SLOVENIJE,bomo pa PLESALI saj je SVOBODA. HURA.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 9 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 9)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)