Prikazani rezultati 1 do 6 od 6

Tema: FavoRITKA :)

  1. #1

    Privzeto FavoRITKA :)

    Po dolgem času je zopet prišel čas za glasovanje. Tokrat izbiramo najbolj sexy, najbolj gnetljivo, najbolj čvrsto, skratka naj, naj ritko.

    Za svoje tri favoRITKE lahko glasuješ tu oz. levo med povezavami klikneš Glasovanje Top10.

  2. #2

    Privzeto

    Hm ... glasove sem oddal, poznajo se pri nobeni, ponoviti pa ne morem. Napaka v sistemu, ali moja nerodnost?
    '
    Rdžavom kurcu svaka dlaka ...

  3. #3

    Privzeto

    Glasovi so sprejeti, glasuje pa lahko vsak samo 1x. Na seznamu je samo najboljsih 10, zadnjih par je trenutno izenacenih (vsaka po en glas), zato so na seznamu tiste, ki so glas dobile prej oz. zato tvoje favoRITKE ni med top10.

  4. #4

    Privzeto

    Sem preveril, je bila napaka na moji strani, zabelezila sta se samo prva dva glasova. Vsi, ki ste ze glasovali, glasujte ponovno. Se opravicujem, mea culpa.

  5. #5
    Datum prijave
    Sep 2007
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    726
    +/-
    +516 /  -41

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Axe Nals Poglej objavo
    ...Tokrat izbiramo najbolj sexy, najbolj gnetljivo, najbolj čvrsto, skratka naj, naj ritko.
    fantje, ce glasujemo o ritkah, nas naj ne zavedejo drugi atributi deklic na klic. pri piiixxx in ginny je zadnja stvar rit, zaradi katere bi se sprehodil do njiju!!! res je njuna anala nekaj posebnega (pri piji bivsa anala), a to nima nobene veze s sexy ritko, sploh pa ne s cvrsto ritko. zopet eno smesno glasovanje, kjer se v samem top 10 nahaja kar nekaj mlahavih, povesenih in celulitnih zadnjic! ce sta v zadnje pol leta omenjeni kaj natrenirali, se opravicujem. upam, da niste tistega gnetljivo vzeli kot glavni atribut riti!!!



    pa ne mi zopet, vsake oci imajo svojega malarja!!!

  6. #6
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    648
    +/-
    +199 /  -59

    Privzeto

    Nisem vseh sprobal , vendar si upam trditi, da je Manuela daleeeeeeeeč najboljša ritka, ne samo tu gor, tudi daleeeeeč naokoli.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)