Prikazani rezultati 1 do 15 od 15
  1. #1
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.064
    +/-
    +0 /  -0

    Wink Good old times gang bang - Anita & princeska Ninči!

    Pozdravljeni potrebneži!

    Tokrat bomo obujali stare čase - takrat, ko sva pred leti z Ninčiko orali ledino na področju gang bangov pri nas - ko sva vam medve prvi pokazali, kak vroč žur nastane, ko se na kupu zbere peščica nadobudnežev in dve pohotnici, željni vaših trdih korenjakov, ko se prepletajo naša telesa in prelivajo tekočine, vse skupaj začinjeno z dobro voljo, vincem in pivcem, ozračje naelektreno z erotiko...

    Ponovno ista ekipa po treh letih - za nostalgijo - vabljeni novi, še posebej pa stari gang-bangaši iz tistih časov, da vas pozdravi naša, sicer v tem poslu srečno upokojena Ninčika!

    V veselem pričakovanju novih in starih obrazov - in njihovih tičkov - koooomaj čakava, da jih obdelava

    Kdaj - petek 16.7. ob 19h pa tja do...dokler bodo trdi
    Kje - Ljubljana - bežigrad
    Honorar - 150 eu
    Prijave, dodatne info - 040 533 886, prijave zbirava do četrtka 15.7.

    Mwaaa ob obeh hotnic, Anita in Nina

  2. #2

    Privzeto

    Ja to pa so bili časi....sem se udeležil 5ih...Lepi spomini...Upam , da mi čas dovoli in da se udeležim

  3. #3

    Privzeto

    'takrat, ko sva pred leti z Ninčiko orali ledino na področju gang bangov pri nas - ko sva vam medve prvi pokazali, kak vroč žur nastane, ko se na kupu zbere peščica nadobudnežev'

    dej ne pretiravaj...
    ..vidve pa orali ledino, hahahahaha
    morda sta le prekopirali idejo...
    kaksna samovsecnost, ne morem verjet, a se imata vidve za kaj vec???
    Zadnjič popravljal: tuskeege; 09.07.2010 ob 14:24. Razlog: sem premislil o tem kar sem v afektu napisal in izbrisal...ne da ne bi bilo res, ampak nisem skodozeljen...lp

  4. #4

    Privzeto

    hehe ... Ninčika je brez fuka (= brez keša ) zdržala točno en mesec in pol ... odkar sta z Lano končali v Zupančičevi.

    Tokrat v gangu ... najbrž lahk pričakujemo, da se v doglednem času vrne tudi v individualno uporabo ... Kar bi blo za pozdravit.

  5. #5

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by marecuba Poglej objavo
    hehe ... Ninčika je brez fuka (= brez keša ) zdržala točno en mesec in pol ... odkar sta z Lano končali v Zupančičevi.

    Tokrat v gangu ... najbrž lahk pričakujemo, da se v doglednem času vrne tudi v individualno uporabo ... Kar bi blo za pozdravit.
    Mislm da si tlel brcnu v temo. To bo pa čist ena druga Nina, Nina iz Kotnikove, ki sedaj šteje verjetno že kakšnih 30. Sicer nisem nikol preverjal, ampak pomoje ona vsaj za širšo javnost ne dela že kakšno leto al pa več in ne samo mesec pa pol.

  6. #6
    Datum prijave
    Feb 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    29
    +/-
    +5 /  -5

    Privzeto

    bravo Ninči in Anita... res so bili časi
    tuskeege... mislim, dej glavo v pesek! Ma ne vem če je takrat še kera organizirala gang bange.Sam ker nisi nikoli šel in si fouš, sedaj tukaj klobasaš.
    Če slučajno ne pridem... Nina si je želela bit pošpricana po joškah... varjanta bukake... sam jo nismo vspeli zadovoljit ker nas je Anita preveč zmouzla Anitin fetiš je pa DP.... Upam, da ji boste ispolnili sanje... in upam, da bom lahko prišel... sicer uživajte še zame.

  7. #7

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by volti Poglej objavo
    Mislm da si tlel brcnu v temo. To bo pa čist ena druga Nina, Nina iz Kotnikove, ...
    Sorry folks. Tudi po drugem kanalu je prišla info, da sem tole zaj.... Res ne gre za Nino18 (kot sem js mislil), ampak za to, ki pravi Volti...

    Se opravičujem tudi Aniti & Nini.

  8. #8

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by kaktus1 Poglej objavo
    bravo Ninči in Anita... res so bili časi
    tuskeege... mislim, dej glavo v pesek! Ma ne vem če je takrat še kera organizirala gang bange.Sam ker nisi nikoli šel in si fouš, sedaj tukaj klobasaš.
    Če slučajno ne pridem... Nina si je želela bit pošpricana po joškah... varjanta bukake... sam jo nismo vspeli zadovoljit ker nas je Anita preveč zmouzla Anitin fetiš je pa DP.... Upam, da ji boste ispolnili sanje... in upam, da bom lahko prišel... sicer uživajte še zame.
    da se ne bos razpocil, mogoce si bil se premlad, ko se je organiziralo gangbange v motelu grosuplje...
    ...od kje mislis da tima dvema gospodicnama ideja za gb? a mislis da sta se sami spomnili???
    fovsije pa ni nobene, ti povem zakaj? ker me zblojene zenske ne zanimajo, se posebej ne te ki se imajo za 'elito'!!!
    ta nina je itak vse punce terorizirala, ko je bila zvodnica. tudi anito je zaklepala v stanovanje in jim trgala evre ce rjuha na postelji ni bila zategnjena kot bi morala biti in podeobne hece, da ne omenjam kako je eno svojo 'ucenko' psihicno unicla in da je reva pristala v bolnisnici in tam skoraj shirala...

    ti dve mene ne vidita in tudi tezko kaj lepega napisem o njih...
    lp
    ne bit prevec naivni fantje...

  9. #9
    Datum prijave
    Feb 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    29
    +/-
    +5 /  -5

    Privzeto

    tuskeege... mogoče sem bil res premlad al pa tudi ne... pač nisem bil v klubu plačljivcev za tovrstne usluge... sicer pa Gb je star kot zemlja.
    kar se tiče foušije... sosed mi je gej in je prav uredu fant... tako da razen tega kar si napisal si lahko tudi ti uredu....
    nina... da so štajerke zajebane se je vedno vedlo Vidim, da veliko veš o nini... pol se pa raspiši pod posebno rubriko... kaj pa vem... zvodništvo v prostituciji... zakaj se ni napisala kazenska ovadba?

    eh... škoda besed... če bom imel čas, pridem

  10. #10
    Datum prijave
    Jan 2009
    Lokacija
    slovenia
    Objave
    4
    +/-
    +1 /  -0

    Privzeto

    pohvalno za akcijo ... ponovita to večkrat in po možnosti še izven časa dopustov

  11. #11

    Privzeto

    kaktus1,
    ne vem zakaj bi bil sosedu ki je gay sploh fouš???

  12. #12

    Privzeto

    Jaz bom počakal na ceno 100€.

  13. #13
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    LJ
    Objave
    532
    +/-
    +140 /  -15

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mr.tangomango Poglej objavo
    Jaz bom počakal na ceno 100€.
    same here oz. jaz tudi

  14. #14

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by tuskeege Poglej objavo
    da se ne bos razpocil, mogoce si bil se premlad, ko se je organiziralo gangbange v motelu grosuplje...
    ...od kje mislis da tima dvema gospodicnama ideja za gb? a mislis da sta se sami spomnili???
    fovsije pa ni nobene, ti povem zakaj? ker me zblojene zenske ne zanimajo, se posebej ne te ki se imajo za 'elito'!!!
    ta nina je itak vse punce terorizirala, ko je bila zvodnica. tudi anito je zaklepala v stanovanje in jim trgala evre ce rjuha na postelji ni bila zategnjena kot bi morala biti in podeobne hece, da ne omenjam kako je eno svojo 'ucenko' psihicno unicla in da je reva pristala v bolnisnici in tam skoraj shirala...

    ti dve mene ne vidita in tudi tezko kaj lepega napisem o njih...
    lp
    ne bit prevec naivni fantje...
    Jaz ne bi nič rekel, če je katero terorizirala ali ne....lahko le povem, da sem se pri njej in pri vseh puncah, ki so bile pri njej imel fajn...bilo je čisto, bile so prijazne.... tako, da za nas, ki hodimo k tem deklinam je bilo fino....in fino bi bilo, če bi se že spet našel kakšen tak urejen brlog.....

  15. #15

    Privzeto

    mislim da tema dvema ne bo krona iz glave padla...
    ...kar pomeni da pohlepu ni konca...in ce mene vprasas je tudi 100e prevec...
    se posebej ce moram delit prostor s tropom presvicanih neznancev

    navsezadnje, kakor sem iz dokaj zanesljivih virov izvedel, je cena nekaterih dobrin, po prijetju lastnika lepetit cafeja, mocno poskocila...


    pa se kaktus:
    'kar se tiče foušije... sosed mi je gej in je prav uredu fant... tako da razen tega kar si napisal si lahko tudi ti uredu....'

    daj razlozi kaj si mi hotel sploh povedat? da nisem v redu, ce povem kaj je v ozadju?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)